BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Srecom pa nam nisu pomagali kao SAD Iraku[smiley1]
Ali da su mogli kao recimo SAD Izraelu[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Nisu Njemci pomagali političarima već cijelom narodu u borbi za opstanak. A stvari nije uprskao BLB već SDP i njihovi tajkuni koji su podigli managerskih kredita za 200 milona maraka koje nisu vratili. Začudo cifra se slaže sa 100 miljona dolara koje je Eduard Nodilo “zaćerdao”.


Nisu Njemci pomagali političarima već cijelom narodu u borbi za opstanak. A stvari nije uprskao BLB već SDP i njihovi tajkuni koji su podigli managerskih kredita za 200 milona maraka koje nisu vratili. Začudo cifra se slaže sa 100 miljona dolara koje je Eduard Nodilo “zaćerdao”.

razlika između 100 milja dolara i eura je provizija pa se iz tog razloga ne spominje…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Rohatinski je poslije ovoga za mene jedina svijetla točka javnih dužnosnika u Hrvata !!!!!!!
[smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Rohatinski je poslije ovoga za mene jedina svijetla točka javnih dužnosnika u Hrvata !!!!!!!

Ja mislim da su to samo priče i da će rohatinski popustiti…[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

[color=blue]Google i Yahoo najjači internet brandovi[/color]

Google i Yahoo vrhunski su online brandovi među korisnicima interneta u Sjedinjenim Državama, dok je MySpace snažno ime kod mlađe populacije, pokazala je anketa kompanije JupiterResearch.
Ta je anketa pokazala da je Google najomiljeniji online brand za 36 posto ispitanika, a Yahoo za 32 posto ispitanika. Nadalje, MySpace, brzorastuću internet stranicu za druženje, izabralo je kao omiljenu 32 posto ispitanika u dobi od 18 do 24 godine.

Od ostalih ključnih online brandova, Amazon je navelo 20 posto ispitanika, eBay 18 posto, a slijede Microsoft s 11 posto, AOL 7 posto i Apple 3 posto.

U anketi je zatraženo od ispitanika da navedu svoja dva ili tri omiljena online branda. Anketa je pokazala da su korisnici “pobornici brandova” i lojalni određenoj Internet stranici, što je važna činjenica za oglašivače, priopćio je Jupiter.
“U vrijeme kada su korisnici svakodnevno preplavljeni porukama, oglašivači nedvojbeno traže načine kako da učinkovitije usmjere svoj marketing”, kazao je David Schatsky, predsjednik JupiterResearcha.

izvor: business.hr


Ja mislim da su to samo priče i da će rohatinski popustiti…[smiley10]

Već je bio pod pritiskom prije mjesec- dva i nije popustio.

Meni se čini da neće popustiti, jer nekako mi djeluje da uopće ne bi bio utučen da ga maknu sa pozicije. On je već tu jako dugo i prije je htio otići, pa su mu rekli da ga trebaju.

A kada bi ga sad i maknuli, bio bi to gadan predizborni udarac jer bi značilo da je Vlada popustila pritiscima i znalo bi se konkretno zašto je maknut.

Rohatinski zapravo ispunjava ono što Vlada hoće, samo Vlada mudro šuti, pod izlikom da se ne smije petljati i bacaju njega u vatru.

No respect


Rohatinski zapravo ispunjava ono što Vlada hoće, samo Vlada mudro šuti, pod izlikom da se ne smije petljati i bacaju njega u vatru.

Ne slažem se da Rohatinski radi po nalozima vlade. HNB po zakonu ima autonomiju, a u slučaju Rohatisnkog pokazalo se da to nije samo formalna autonomija. Tokom ovog mandata bilo je jako puno trzavica na liniji vlada-HNB.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Uništen stojadin na Yucatanu..

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=26286&context=naslovnica&web_page_id=main_page

Slika 5[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


mravak: ” Rohatinski je poslije ovoga za mene jedina svijetla točka javnih dužnosnika u Hrvata !!!!!!!” Ja mislim da su to samo priče i da će rohatinski popustiti…[smiley10]

Ako je pravi igrač, normalno da će “popustiti” kad ocijeni da je od BLB uspio dovoljno izvući. U ovoj situaciji je on taj koji ima uzde u rukama. Bar se nadam da je tako….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Uništen stojadin na Yucatanu.. http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=26286&context=naslovnica&web_page_id=main_page Slika 5[smiley2]

Kolega niste mi tako dobri kod prepoznavanja auta , ali sigurno vam bolje ide kod prepoznavanja dobrog ulaganja[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

SLK:

Rohatinski zapravo ispunjava ono što Vlada hoće, samo Vlada mudro šuti, pod izlikom da se ne smije petljati i bacaju njega u vatru.”

Ne slažem se da Rohatinski radi po nalozima vlade. HNB po zakonu ima autonomiju, a u slučaju Rohatisnkog pokazalo se da to nije samo formalna autonomija. Tokom ovog mandata bilo je jako puno trzavica na liniji vlada-HNB.

U pravu si. Kao što sam i napisao, imam osjećaj da je tako čvrst i neovisan jer se ne bori za stolicu i napustio bi ju bez problema.

Ja zapravo i nisam rekao da radi po nalogu Vlade, nego im se mišljenja podudaraju. Vlada ima pravo reći svoje mišljenje o njegovim postupcima, a samim time pomalo može i djelovati na njega.

Eno ti jučer primjer. Sudstvo je neovisno i više od HNB naspram Vlade, pa ministrica pravosuđa utječe na sudca što je pustio onog ubojicu. Mislim žena je 1000% u pravu, ali zapravo ne bi smjela.

Kako može sudstvo biti neovisno kad sudce imenuje politika i vladajuća stranka?

No respect

New Report

Close