BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro, treba biti diplomat, jer fakat su nam ti njemci i pomogli prije 15 godina, a i trebat će nam ubuduće.
Ostali smo im dužni. Samo što im je dužna ostala neka druga generacija političara, koji ili više nisu na sceni ili ih nema među živima.

Ipak, trebamo zadržati dostojanstvo. Ne možemo sve davati pod svaku cijenu. Pogotovo tom BLB-u koji je već dobro uprskao stvari u Hrvatskoj.

No respect

Pa stavite sebe u poziciju da ste u fazi ulaska u banku a dotični iz Rijeke i kompanija vam izbunare banku za 100 mil. EUR-a. Pa šta su Njemci trebali doći i pokriti troškove nečije političke kampanje. Gdje je onda bio Rohatinski i njegove kontrole ?

Ma gledaj SLK.
Ne može Stoiber doći u moju kuću i prijetiti.
Pa on je te prijetnje izgovarao pred Sanaderom za Boga miloga.
To je nedopustivo.
Da mu je tako nešto palo napamet u npr. Sloveniji, dobio bi izgon iz zemlje.
O prosvjednim notama da ne pričam.
Pa dokle ćemo mi dostojanstveno pušiti fore?[smiley6]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Bitno je da imamo jakog čovjeka poput Rohatinskog…
Onda je lakše i Sanaderu reći…eto probali smo, ali ne možemo bolje i neka probaju bavarci ispuniti svoje uvijete i bit će OK…

evo me!


Ma gledaj SLK.
Ne može Stoiber doći u moju kuću i prijetiti.

Može, ako hoćeš uselit u njegovo susjedstvo, u “zgradu gdje i on živi” za 2-3 godine.

Odavno smo prevazišli te fore “justice for all”. Znamo da jači tlači. Samo, ne smiješ uvijek skidat gaće.

Pogotovo kad se radi o nekome tko te već jednom zaebo, što se posla tiče.

No respect

Snaga se ne očituje samo u fizičkoj veličini, nego i u stanju duha.
Bili smo mi pod moćnom njemačkom čizmom prije 60 godina,
pa im veličina nije puno pomogla.
Nekad se to zvalo imati karaktera, ali danas je to izgleda samo staromodna osobina

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pazi ovo:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/podivljala-vjeverica-u-njemackoj-ozlijedila-troje-ljudi/350997.aspx

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pazi ovo: http://www.index.hr/vijesti/clanak/podivljala-vjeverica-u-njemackoj-ozlijedila-troje-ljudi/350997.aspx

Eto čak su im i vjeverice agresivne
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Eto čak su im i vjeverice agresivne
[smiley2]

Baci pogled na vezane vijesti. I mravojedi su gadni. A tek medjvedi… Nisu samo opasni na burzi, nego navodno i u zivo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

(Reakcija HNB-a na politički pritisak na Hrvatsku)
Rohatinski: “Stoibera ćemo tužiti EU! Izjava gospodina Stoibera je netočna u sadržaju i neprimjerena po svome karakteru”

Svaka čast Roky! Skidam kapu.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Dobro, treba biti diplomat, jer fakat su nam ti njemci i pomogli prije 15 godina, a i trebat će nam ubuduće. Ostali smo im dužni. Samo što im je dužna ostala neka druga generacija političara, koji ili više nisu na sceni ili ih nema među živima. Ipak, trebamo zadržati dostojanstvo. Ne možemo sve davati pod svaku cijenu. Pogotovo tom BLB-u koji je već dobro uprskao stvari u Hrvatskoj.

Pomogli smo i mi njima! 🙂
41-45, pa onda od 45 do 57…a onda od 57 do 69, pa od 69 do 89…A oni nama samo od 90 do 92
[smiley6]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


SLK: ” Dobro, treba biti diplomat, jer fakat su nam ti njemci i pomogli prije 15 godina,

Kolega SLK,nisu oni nama pomagali jer nas vole,u to budite sigurni. Ni SAD sad ne pomaže Iraku jer ga voli…
Vjerujem da je tu bilo razno raznih trgovačkih djelatnosti…[smiley1]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close