BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: [color=blue]VIS (VIS d.d.) [/color] dio: ” Ja sam vidio Zimzelena. Strašno izgleda. Ima velike bijele zube i brčine od uva do uva. Nije ni čudo da njime plaše malu djecu. ” Zbog čega vam je važan taj vas zimzelen? Ja malo čitam forum i ovo mi je prva poruka, pa mi nije jasno

Ima jos zimzelena na forumu cuvaj se[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zimzelen
Korisnik je isključen sa foruma 20.03.2005. 709

Promašio si godinu. Forum je tek pravo proradio krajem ’05 i početkom ’06.

Zadnji post na: BD62 (Badel 1862 d.d.) – 19.03.2006. 23:25

No respect

Maksimalno ulaganje u online dionice web serveru prinosi financijsku dobit.

@ smotko: “maksimalno ulaganje u online dionice web serveru prinosi financijsku dobit.”

WTF
[smiley9][smiley9][smiley9]


mravak: ” zimzelen Korisnik je isključen sa foruma 20.03.2005. 709 ” Promašio si godinu. Forum je tek pravo proradio krajem ’05 i početkom ’06. Zadnji post na: BD62 (Badel 1862 d.d.) – 19.03.2006. 23:25

Da u pravu ste 2005 je isključen sa drugog foruma

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Smotko si jednu smotao i sad puca.[smiley2]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Htio sam zgrnut pare na reklamama, al nije mi sasvim uspjelo, pola rečenice mi je zakazalo.. da probam opet samo sa dobitnicima :

online prinosi dobit


@profa
: Nisam ja motao.. hihihi

A-ha.. znači ne mogu sve riječi bit reklamne, ako su u susjedstvu. Al dajte PD (Puff Diddy?), stavite neki delay od bar 0,1 sek na te reklame, nevino skrolam stranicom pa stradam pod unakrsnom vatrom hrportfolia i Fime.

Strukturu kontekstualnih reklama ne određuje PD već firma koja se tim bavi…tako da pucaš u krivom smjeru.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


SLK: ” mravak: ” zimzelen Korisnik je isključen sa foruma 20.03.2005. 709 ” Promašio si godinu. Forum je tek pravo proradio krajem ’05 i početkom ’06. Zadnji post na: BD62 (Badel 1862 d.d.) – 19.03.2006. 23:25 ” Da u pravu ste 2005 je isključen sa drugog foruma

Ne mislite da je otvorio drugi nick na ovom forumu
Moja pretpostavka.

Premješteno iz teme: [color=blue]EIG (EIG d.d.)[/color]

Ain’t got no cash, ain’t got no style
Ain’t got not girl to make you smile
But don’t worry be happy
Cause when you worry
Your face will frown
And that will bring everybody down
So don’t worry, be happy…[smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

Nakon šta su građevinarci odradili veliki posao, a još su dobri, prave poslove počinju zauzimati prehrambeni pravci…
pšenica, kukuruc, šečerna repica,uljna repica…

evo me!

New Report

Close