BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ej, pa na svim temama sam ja…pretjer’o sam…neću više…laku noć..[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

…nisam odolio…

Europska središnja banka sa 94 milijarde eura nastoji stabilizirati financijska tržišta

Europska središnja banka u četvrtak je na tržište injektirala 94,8 milijarde eura u nastojanju da stabilizira financijska tržišta potresena globalnim širenjem krize na tržištu drugorazrednih hipotekarnih zajmova u SAD-u.

Vaš link[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

kada se ostvare uvjeti da se post odmah vidi ?
mislim stvarno je deprimirajuće, iritirajuće i da ne kažem grublje ali recimo demotivirajuće a ponekad i glupo !
zamisli da si u društvu (PD_Web) i nešto se vrlo zanimljivo diskutira ali ti si novi i ne smiješ ništa govoriti dok ti ja ne odobrim …
kako bi se osjećao ?

hajde molim javno odgovor ako se ima imalo razumijevanja – a i ne vidim pametan razlog zašto ne !

ps.
samo nemojte ono… pravila, vrijeđanja…
mislim…
ako netko nekoga vrijeđa, jednostavno ga treba zauvijek izbaciti a ako se ponovno rega sa drugim nickom prepoznat će ga se ubrzo a i ako neće, znaći da nije više onakav kakav ne bi trebao biti sa svojim istupima-postovima.
stvarno još jednom molim da se ima razumijevanja jer kako da sudjelujemo u diskusiji koja dok budemo odmoderirani postane bespredmetna.

Cure i dečki bok, evo mene sa Mojnovac malo i k Vama

Puno pozdrava i dobrih investicijskih odluka
BERO

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Čitam ovaj naslov u Jutarnjem listu: “Okreće li Crkva leđa Sanaderu?”. Osobno mislim da Bozaniću nije mudro okrenuti leđa Sanaderu. A niti Sanaderu ne bih preporučio da okrene leđa Bozaniću jer bi se moglo deseiti da se Bozanić dosjeti “grijeha struktura” koji mi se danas čine još većima nego prije deset petnaest godina. Ipak je ono bilo ratno vrijeme.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Pa jel ovo istina!?

AGENTI Slovenske obavještajno sigurnosne agencije (SOVA), 2004. godine bili su angažirani na praćenju hrvatskog političkog vrha koji je nadziran zbog mogućih incidenata na moru, a uoči slovenskih parlamentarnih izbora te godine, javlja ljubljanski Dnevnik.

Prema pisanju Dnevnika operacije praćenja izvodilo je 15 djelatnika “Sove”, koji su svi redom, osim u jednom slučaju, bili niži službenici agencije.

Isti je list prije nekoliko mjeseci pisao kako su hrvatski premijer Sanader i njegov slovenski kolega Janša, dogovarali pogranične incidente na moru 2004. godine.

Navodno su u operaciju bili uključeni agenti iz Ljubljane, Kopra, Celja i Krškoga, a ljubljanski list navodno raspolaže i imenima nekih agenata.

Šef Sove iz 2004. godine Iztok Podbregar 4. rujna će pred slovenskom parlamentarnom komisijom za kontrolu tajnih službi dati svoj iskaz u vezi s obavještajnom aferom, kao i navodima Dnevnika te bivšeg premijera Antona Ropa.

Rop je prošli mjesec također izjavio da su Sanader i Janša dogovarali pogranične incidente, te da ga je o tome nekoliko dana pred održavanje izbora Podbregar osobno izvijestio.

Tvrdnje oko dogovaranja pograničnih incidenata zanijekale su obje strane, a Janša je najavio i sudsku tužbu protiv Ropa.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanadera-i-hrvatski-drzavni-vrh-pratilo-15-slovenskih-obavjestajaca/355373.aspx

No respect

Čemu čuđenje SLK? Nisi do sada shvatio da našu državu može hebati svatko kako mu se digne k****…da upravo tako,dobro ste pročitali…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Čemu čuđenje SLK? Nisi do sada shvatio da našu državu može hebati svatko kako mu se digne k****…da upravo tako,dobro ste pročitali…

Pa nemojte sad gospodo biti pretjerani Hrvati…pa ajmo kao sad tko će biti veći Hrvat…. to su samo igrice koje nam, namjerno servira politika i baci kost…pa se vi malo igrajte.
Zato, dajte malo kritike…
Na kraju ne bih se začudio da su ova dvojica premijera uistinu dogovarala incidente….
I nego što je zadatak SOVE nego špijunirat… pa ako treba i premijera druge države… pitanje je sad što su radili naši obavještajci i kontraobavještajci….
A kad smo već kod prisluškivanja…..pa što… to se radilo od Ramsesa na ovamo….molim vas…pa nismo mi Hrvati valjda primjer nevinosti i moralne vertikale…. LOL.
A kako potvrdit da nisam kriv ….pa najboje vam je dokazao Janša… on napada…. ide na sud… a dokumentaciju i transkripte je prije toga dao likvidirati…..

P.S.
Ovaj moj post nije motiviran nikakvim stranačkim simpatijama. Čak mogu reći( s obzirom na moment poreza na dodanu vrijednost )da sam naklonjeniji Sanaderu….
No porez je jedno a pogranične igrice tipa kruha i igara nešto sasvim drugo.

Scio me nihil scire


P.S.
Ovaj moj post nije motiviran nikakvim stranačkim simpatijama. Čak mogu reći( s obzirom na moment poreza na dodanu vrijednost )da sam naklonjeniji Sanaderu….
No porez je jedno a pogranične igrice tipa kruha i igara nešto sasvim drugo.

Ma BMK i za Sanadera i Jurčića. Ovo nije prisluškivanje pojedinaca nego institucije Vlade jedne države.

No respect

trebali bi im rat objavit.. [smiley5]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


trebali bi im rat objavit.. [smiley5]

Je, samo treba puška kratkog dometa, da nebi propuco nekog u Austriji.

No respect

[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close