BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


super24: ” nije, ali su č i ć okej.. ma meni je boljka ije i je.. a znam da u osnovnoj nikad nisam imao tu dilemu.. no ak sad poslovni bude na njemackom es wird alles wieder gut.. preodvratan jezik.. ” U većini slučajeva, dilemu ije-je, možeš riješiti izgovorom iste riječi na ekavici. Ako se e, ispred kojeg dolazi “ij” ili “j”, izgovara dugo, recimo riječ “lepo”, onda dolazi ije, tj. lijepo. Ako je kratko, recimo “pena”, onda je “pjena”.

Koji je ovo argument? a sto ti je ispravno izgovaranje ekavice urođeno?[smiley13][smiley1][smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Koji je ovo argument? a sto ti je ispravno izgovaranje ekavice urođeno?[smiley13][smiley1][smiley2]


To je ostavština učenja hrvatsko-srpskog jezika po Vuku…neki ne znaju drukčije…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pazi ovo, zanimljivo mišljenje

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

A vidi ovo. Tu se gradi bez građevinske dozvole jer je vlasnik predsjednikov prijatelj ( a možda i nešto više ) a sirotinji se ruši bajta od 50kvadrata.

Nema države do Pravne države.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,5,solidum_zuzic,85016.jl

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Cyber Tr@ders – THE STOCK GAME virtualna igra dionicama.

Igrajte i pobijedite!
Godišnji pobjednik: Pobjednik za period 06/2006…06/2007 je Milivoj Mitrović.

Godišnja nagrada:
# Kupnja dionica po vlastitom izboru u iznosu od 10.000,00 kn u bilo kojem uredu FIMA Vrijednosnice d.o.o.

No respect

Tuna dobio otkaz!

Jel to naša tunjevina?

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/08/06/0009006.html
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

ha ha … zamisli mene kako vrijeđam ljude na forumu … i to još oko nogometa … ha ha ha

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Tuna dobio otkaz!

Jel to naša tunjevina?

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/08/06/0009006.html
[smiley2]

Uvijek sam izbjegavao navijače ekstremiste ( naročito Torcidaše, BBB, white stonese i sl. ) i onda ni kriv ni dužan naletim upravo na takvog, hi,hi,hi.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Sport Nogomet
06.08.2007 19:39
SENZACIONALAN TRANSFER Bavarci zakaparili kapetana
Bayernovih 30 milijuna eura za Modrića!
Autor ŽELJKO JANKOVIĆ
Foto: Marko Lukunić

Luka Modrić u Bayern za 30 milijuna eura! U Maksimiru su na pragu još jednog senzacionalnog transfera. Ponajbolji europski nogometni klub Bayern iz Münchena, prema neslužbenim informacijama, zakapario je Dinamova veznjaka Luku Modrića.

Pojedinosti ugovora su, navodno, dogovorene potkraj prošlog tjedna, a u prilog toj tezi govori i činjenica da sportski direktor kluba Zoran Mamić nije bio u Braunschweigu s Brankom Ivankovićem koji je gledao igru Werdera u kup-utakmici s tamošnjim Eintrachtom.

Mamić ispunio cilj
Zoran Mamić se nije pojavio ni na utakmici s Interom u Zaprešiću i moguće je da je tih dana upravo finalizirao pojedinosti ugovora. Detalje koji su još nepoznati, ali bi, po svemu sudeći, mogla biti potvrđena teza Zdravka Mamića koji je još prije istaknuo da će za svoja tri štićenika (Eduardo, Ćorluka i Modrić) inkasirati oko 50 milijuna eura. Luka Modrić je na utakmici s Interom zamijenjen već u 30. minuti zbog problema s koljenom i sve podsjeća na sličan scenarij pod kojim se odvijala priča o prelasku Vedrana Ćorluke u Manchester City.

Dinamovi čelnici očito ne žele ništa prepustiti slučaju i riskirati moguću ozljedu prije velikog posla! A kapetan bi danas u susretu s Domžalama trebao predvoditi momčad u uzvratnoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka, unatoč teškoćama s bolnim koljenom.

Neizvjestan odlazak
Zasad nije poznato kada bi se Luka Modrić mogao otisnuti put bavarske prijestolnice. Sve, naravno, ovisi o Dinamovoj europskoj misiji ove sezone. Što znači da bi Luka u Maksimiru trebao ostati sve dok Dinamo igra u europskim natjecanjima.

Izbore li plavi Ligu prvaka ili natjecanje nastave u Kupu Uefe, to bi značilo da Modrić u klubu ostaje do daljnjega. Također, dođe li do prelaska već ove sezone, Modrić, prema pravilima u europskim natjecanjima, ne bi imao pravo nastupa za Bayern, koji igra u Kupu Uefe, zbog toga što je već igrao za Dinamo u pretkolima Lige prvaka.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Uvijek sam izbjegavao navijače ekstremiste ( white stonese i sl. )

ha hahahahahaahahahahaahahaaaahah

stvarno si lik

I love the Smell of Profits in the Morning

Sutra:

ZAGREB – U Hrvatskom fondu za privatizaciju (HFP) trebale bi biti otvorene ponude za kupnju 51,79 postotnog udjela u tvrtki Ribnjačarstvo Končanica, za koju je oglašena početna cijena od 3,57 milijuna kuna, što je i nominalna vrijednost udjela koji se prodaje. Riječ je o najstarijem hrvatskom ribnjačarstvu s 24 ribnjaka, ukupne površine od 1.474 hektara, od kojih je aktivno samo 7, površine 520 hektara, a tvrtka zapošljava 39 radnika. (14,00 sati, HFP, Ivana Lučića 6)

No respect

Tko bi to mogao kupiti, Galinec?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close