BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ono gore su tipfeleri.. to se slk pravi pametan..

jel znas da se u njemackom svaka imenica mora pisati s velikim slovom? pa ti tipkaj nesto..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24:

ne bih se slozio s time.. jel pobjediti ili pobijediti?

Pobijediti. Ali je recimo, pobjeda.


znam. los primjer..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mislim da ne vrijedi u svim slucajevima ova tvoja metoda.. istu metodu je imala i moja nastavnica iz hr-srpskog[smiley2]

Bitno je da sam rekao u većini slučajeva. Znaš da u našem jeziku nema niti jedno pravilo, a da nema iznimke.

No respect


Plavi kao misli sve sam u redu napisal…. evo dečki mogu ja to i bolje……kad mu ono Mercedes greške hladnokrvno podvuće……….ali i ne one sa č………[smiley2]

Ovo “podvuće” je fore radi ili… ? [smiley11]

No respect

A jesam te navuko… znao sam…..opet podvlačiš….[smiley2]

Scio me nihil scire


A jesam te navuko… znao sam…..opet podvlačiš….[smiley2]

Nemoj ti mene navlaćit.

Što se korekcija pravopisa tiče, nemam običaj sugerirati kolegama greške, jer razumijem što su napisali, a to je i najvažnije. Osim toga, i sam često ne pišem pravilno, iz više razloga.

No respect

aj priznaj da si üzivao[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mržnja nekoga prema jednom klubu , uz to hrvatskom, samo govori o karakteru te osobe, a za sobom povlači još mnogo drugih stvari i postavlja razne upitnike.
Ja se sa druge strane nadam da će Hajduk proći Sampdoriju.Ipak je Hajduk hrvatski klub, a Sampdorija talijanski. Ako je nekome draži njemački klub od hrvatskog , to je njegovo pravo, živimo u demokraciji, i svako ima pravo na svoj stav i mišljenja. Ali iz toga onda povlači i neke konzekvence naravno, pa tako i pravo na ovakvu reakciju, posve normalnu i racionalnu.
U sudaru Zvezde i Dinama, vjerojatno bi Zvezda bila isto što i Werder u tom slučaju.

A to je žalosno, u najmanju ruku, ako se mene pita.Da ne govorimo o postavljanju nekih drugih teza , međutim pošto to spada u politiku, u tom potom.

Nevjerovatno kako mala šala može izazvati veliku ogočenost kod stanovitih bljedolikih kaputića, hi,hi,hi.
I tko još normalan prati nogomet u zemlji sa tolikim brojem problema? Dobro za Mamiće, Štimca i djecu mi je jasno. [smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Sonniboy:

A jesam te navuko… znao sam…..opet podvlačiš….[smiley2]

Nemoj ti mene navlaćit.

Što se korekcija pravopisa tiče, nemam običaj sugerirati kolegama greške, jer razumijem što su napisali, a to je i najvažnije. Osim toga, i sam često ne pišem pravilno, iz više razloga.

A imaš li ti bljedoliki ausWajs za korištenje slova Ć na krivom mjestu?? Licencu, dozvolu autora, uplatnicu ZAMP-u? Bilo što?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Dobro SLK ti to mene malo zezaš, pa ne pišem ispit, u brzini čovjek griješi, da li je sada dobro?

Mislim da bi se trebali dopisivati na indijanskom jeziku, hi,hi,hi Hoćemo se piše sa Ć.[smiley1] A Werder Će biti jako teško proĆi .
plavi: ” Mržnja nekoga prema jednom klubu , uz to hrvatskom, samo govori o karakteru te osobe, a za sobom povlači još mnogo drugih stvari i postavlja razne upitnike. Ja se sa druge strane nadam da će Hajduk proći Sampdoriju. Ipak je Hajduk hrvatski klub, a Sampdorija talijanski. Ako je nekome draži njemački klub od hrvatskog , to je njegovo pravo, živimo u demokraciji, i svatko ima pravo na svoj stav i mišljenja. Ali iz toga onda povlači i neke konzekvence naravno, pa tako i pravo na ovakvu reakciju, posve normalnu i racionalnu. U sudaru Zvezde i Dinama, vjerojatno bi Zvezda bila isto što i Werder u tom slučaju. A to je žalosno, u najmanju ruku, ako se mene pita.Da ne govorimo o postavljanju nekih drugih teza , međutim pošto to spada u politiku, u tom potom.
[/quote]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi:
Mržnja nekoga prema jednom klubu , uz to hrvatskom, samo govori o karakteru te osobe, a za sobom povlači još mnogo drugih stvari i postavlja razne upitnike. Ja se sa druge strane nadam da će Hajduk proći Sampdoriju. Ipak je Hajduk hrvatski klub, a Sampdorija talijanski. Ako je nekome draži njemački klub od hrvatskog , to je njegovo pravo, živimo u demokraciji, i svatko ima pravo na svoj stav i mišljenja. Ali iz toga onda povlači i neke konzekvence naravno, pa tako i pravo na ovakvu reakciju, posve normalnu i racionalnu. U sudaru Zvezde i Dinama, vjerojatno bi Zvezda bila isto što i Werder u tom slučaju. A to je žalosno, u najmanju ruku, ako se mene pita.Da ne govorimo o postavljanju nekih drugih teza , međutim pošto to spada u politiku, u tom potom.

Nije. Kad se već zezamo: obrati pozornost da zarez stavljaš uz prethodnu riječ. Nakon točke ide razmak prije prve riječi nove rečenice.
I već drugi put podvlačim U u posljednjoj rečenici…

Ali, kako sam već rekao, meni to niti nije bitno, niti sam ti to ikad spočitavao. Bitno je da se razumijemo.

No respect


Sonniboy: ” A jesam te navuko… znao sam…..opet podvlačiš….[smiley2] ” Nemoj ti mene navlaćit. Što se korekcija pravopisa tiče, nemam običaj sugerirati kolegama greške, jer razumijem što su napisali, a to je i najvažnije. Osim toga, i sam često ne pišem pravilno, iz više razloga.

Hej, majstore…. Peace…[smiley11]…. nisam mislio onako….. čovjek se može navuči na svašta…. na drogu, alkohol, žene, prisilno ponašanje, etc……a tebe smo eto simpatično skužili da si u jezikoslovlju temeljit i to nam je, barem meni , fora…. i šta sad…. naj se srdit…. malo prikračivanje vremena ze nedjeljno popodne….
Ok?[smiley11]

Scio me nihil scire

New Report

Close