BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A odakle ti znaš što ja imam u porfelju? Rekla ti mama dok je liječila komplekse.

Nisam ja rekao šta Vi imate u portfelju… vidim da vi niste za ozbiljnu raspravu,a žao mi je zamarat kolege glupostima.

Najbolje je da mi njima ostavimo prostor za argumentaciju
[smiley11]

evo nam Vjeko stigao, sad ćete vidjeti ,žutih i crvenih kartona kao ove kiše vani.
a moguće da nekoga i nećete vidjeti [smiley2].

koji vjeko? škrinjar ?


koji vjeko? škrinjar ?

Čulo

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

mmstanic, 04.08.2007. u 09:11
MEDIJSKA PREUZIMANJA

Styria kupuje Poslovni dnevnik

Austrijska medijska korporacija Styria preuzet će hrvatski Poslovni dnevnik koji je u vlasništvu tvrtke Poslovni dnevnik d.o.o., piše slovenski list Dnevnik pozivajući se na svoje hrvatske izvore

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=23497

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

OĆE li biti IPO Poslovnog dnevnika uskoro…..[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

ti ce vam sigurno gledati u private poruke ako vec sad ne gledaju[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

hoćemo li na forumu morat pisat na njemačkom?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Koliko tko ima postova toliko će mu se dodijelt dionica.


Prosvijetlite me šta je to animirani avatar

animirana sličica.
npr: Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


hoćemo li na forumu morat pisat na njemačkom?

Evo dobre ideje za imaoca više nickova..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da bi se trebali dopisivati na indijanskom jeziku, hi,hi,hi

Hoćemo se piše sa Ć.[smiley1] A Werder Će biti jako teško proĆi.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close