BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje gorivo ima OMV. Mislim najviše km prijeđeš s istom količinom goriva.


Dizel nema…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” Najbolje gorivo ima OMV. Mislim najviše km prijeđeš s istom količinom goriva. ” Dizel nema…[smiley2]

Ne točim zeldi! Samo pravo gorivo za prave aute![smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ne točim zeldi! Samo pravo gorivo za prave aute![smiley2]


Kaj fali dizelu…sad ga i amerikanci sve više vole.[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” Ne točim zeldi! Samo pravo gorivo za prave aute![smiley2] ” Kaj fali dizelu…sad ga i amerikanci sve više vole.[smiley2][smiley2]

Samo ako je bio dizel.[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Bio ne bio “diesel ili kužiš” [smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Glavno da je iz IPKK![smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Eto.. jesam reko jučer, čim se pojavi Asko, krenu neke pihdarije od razgovora. [smiley11]

No respect


Eto.. jesam reko jučer, čim se pojavi Asko, krenu neke pihdarije od razgovora. [smiley11]

Pa dobro kolega, evo malo vi preuzmite temu, pa dajte nama malo svojih pihdarija…ja ću se odmoriti…

[smiley2]
btw. meni su maknuta 2 posta od kada pišem na ovom forumu (sa pravom). Tebi su maknuli 2 samo jučer. Any comment?[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

uz znak protesta što je nekima dugo post pokriven, a i moje osobno ime – uzeti ću si mostić.[smiley5]


uz znak protesta što je nekima dugo post pokriven, a i moje osobno ime – uzeti ću si mostić.[smiley5]

Uzmi jedan i za matrixa i ostale milijunaše sa teme kupnja/prodaja.[smiley2]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


roda1: ” uz znak protesta što je nekima dugo post pokriven, a i moje osobno ime – uzeti ću si mostić.[smiley5] ” Uzmi jedan i za matrixa i ostale milijunaše sa teme kupnja/prodaja.[smiley2]

Kolega molim Vas da svoj kompleks ne iznosite javno. To što Vi niste kupili Ingru dok je njezina vrijednost bila mnogostruko manja, vaš problem. Ne bi želio ići u daljnju diskusiju na tu temu, te Vas molim da se suzdržite nepromošljenih komentara.
A na svakome je da bira oće li uzet mostich ili ne. Nadam se da ćete i dalje pozitivnim argumentima pridonijeti razvoju ovoga foruma, te podijeliti pokoji savjet s ostalim ulagačima

S poštovanjem

Matrix

A odakle ti znaš što ja imam u porfelju? Rekla ti mama dok je liječila komplekse.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close