BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:
” Bila je vijest na tportalu i netportalu da je sa DVD-a vidljivo kako je Perkovic dao Zagorcu dokumente o Sanaderovom zlatu

Ali više je nema!!!!!!

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/20/0657006.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ipak-perkovic-zagorcu-dao-dokument-o-sanaderovom-zlatu/353792.aspx

Sory tu je na
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/07/20/0657006.html
Hvala!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

E da…

može li mi netko objasniti, onak zabave radi, zašto se ovo od ingre zove IPO?
npr:
Vaš link
što nije to dokapitalizacija? a i ingra je već na burzi, pa ak već je PO u drugom krugu, što ne bi trebao biti SPO?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


što ne bi trebao biti SPO?

Tiskarska greška?

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

mislim da nije tiskarska jer naziv IPO su koristile i ostale novine kad se to najavljivalo.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


mislim da nije tiskarska jer naziv IPO su koristile i ostale novine kad se to najavljivalo.

a di ti živiš ?

novinarstvo u Hrvata je odavno spalo na niske grane …

zamisli da se u članku napište INGRA ide u SPO … mislili bi ljudi da prelaze u novu stranku …

ovako i teta mara kod koje subotom kupujem grincajg i tijesto za juhu zna što je IPO

[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Gledate Otvoreno u dva , ili reprizu u 0150 ?

Ne preopustite .

Coment it .

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Grof:

Još kad bi Zastava proizvodila automobile gdje bi im bio kraj. Ovako je to samo pusta želja srbijanskih vlasti da spase nekadašnjeg vojnog diva ”

Vojni div? Zastava nema veze s oružjem. Pješadijsko naoružanje i pištole radila je Crvena zastava.

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Krivo sam napisao. Sad se zovu Zastava oružje, surađuju s Remingtonom i očekuju privatizaciju. No to više nema veze s temom.

Evo za kolegu ALIENA. [smiley2]

Čiuaua spasila dijete od napada čegrtuše

MASONVILLE, 23. srpnja 2007. (Hina/AP) – Malešna čiuaua u američkoj je državi Colorado pokazala da može biti pravi pitbul kada je obranila jednogodišnjeg unuka svojih vlasnika od napada čegrtuše.

Jednogodišnji Booker West kupao se početkom srpnja u malom bazenu u dvorištu svojih djeda i bake kada je zmija dopuzala do njega, zveckajući repom spremna za napad.

No, kujica Zoey ispriječila se pred zmiju koja ga je ugrizla.

“Zoey je stala između Bookera i zmije, i tada sam čuo njezin jauk”, izjavio je dječakov djed Monty Long.

Iako su psićeve šasne da će preživiti ugriz otrovnice bile male, Zoey se oporavila.

No respect


Evo za kolegu ALIENA. [smiley2]

Čiuaua spasila dijete od napada čegrtuše

MASONVILLE, 23. srpnja 2007. (Hina/AP) – Malešna čiuaua u američkoj je državi Colorado pokazala da može biti pravi pitbul kada je obranila jednogodišnjeg unuka svojih vlasnika od napada čegrtuše.

Jednogodišnji Booker West kupao se početkom srpnja u malom bazenu u dvorištu svojih djeda i bake kada je zmija dopuzala do njega, zveckajući repom spremna za napad.

No, kujica Zoey ispriječila se pred zmiju koja ga je ugrizla.

“Zoey je stala između Bookera i zmije, i tada sam čuo njezin jauk”, izjavio je dječakov djed Monty Long.

Iako su psićeve šasne da će preživiti ugriz otrovnice bile male, Zoey se oporavila.

Haha dobar. Nego, znam da ce zvucati smijesno no chihuahue (ide mi na onu stvar kad vidim po novinama pisanje po Vuku) su vrlo srcani psi i nerijetko ce se postaviti i cak i napasti bitno vece cucke od sebe (vidio to svojim ocima). Inke su ih koristile kao cuvare hramova po sistemu pirana: stotine bi bile u hramu, agresivni su pa ti dodji i nesto ukradi [smiley2]. Maleni su i brzi pa nema sanse da ih pokokas strijelama.

New Report

Close