BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa zar svuda privatnim zrakoplovom.. pa to je samo tito imao, a sad svaka kokos..

Jadranka Vlaisavljević nije bilo tko! [smiley7]

No respect

Iz okolice?

Nekidan sam spominjao da pomalo razmišljam o promjeni mirovinskog fonda. Ja sam u AZ. Evo su objavljene na HANFA-inim stranicama Vrijednosti obračunskih jedinica OMF-ova na datum 30.lipnja 2007.

AZ OMF 145,4640
Erste Plavi OMF 154,2340
PBZ/CO OMF 152,4305
Raiffeisen OMF 152,1498

Iako će većina nas uplaćivati u OMF još desetke godina, te ne treba nikud srljati, ipak bode da je Erste do sada za 6% nadmašio AZ.

Evo i Neto imovine (u tisućama kuna)

AZ OMF 7.457.096
Erste Plavi OMF 2.196.043
PBZ/CO OMF 3.184.319
Raiffeisen OMF 5.876.214

Ukupno / Total 18.713.672

No respect

Ja sam u RBA i zadovoljan sam za sad


Ja sam u RBA i zadovoljan sam za sad

I ja bih bio. Ne znam koji me vrag tjerao u taj AZ.
Većinu love vrtim preko ZABA-e, pa mislim i ovo ću.

Ali ponavljam, tko zna što nam vrijeme donosi… Ja AZ-u dajem vremena do kraja desetljeća da budu manje od 5% za najboljim.

No respect

Ja sam od početka u Erste i ne bum menjal.
Ali ako ga AZ dostigne onda je pušiona jer sada kupujem najskuplje udjele.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ja sam u onom PBZ.
Iskreno, nemam blage veze šta se tamo dešava.
Sad ste me podsjetili da to malo vidim

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Nešto sam načuo da ima nekih novih vijesti u vezi Sanaderova zlata ,Zagorca,Mesića ,Perkovića i Austrije.
Imali ko neki info?

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Nešto sam načuo da ima nekih novih vijesti u vezi Sanaderova zlata ,Zagorca,Mesića ,Perkovića i Austrije.
Imali ko neki info?

Pa šta si načuo?


Nešto sam načuo da ima nekih novih vijesti u vezi Sanaderova zlata ,Zagorca,Mesića ,Perkovića i Austrije.
Imali ko neki info?

Bila je vijest na tportalu i netportalu da je sa DVD-a vidljivo kako je Perkovic dao Zagorcu dokumente o Sanaderovom zlatu

mravak:

Nešto sam načuo da ima nekih novih vijesti u vezi Sanaderova zlata ,Zagorca,Mesića ,Perkovića i Austrije.
Imali ko neki info?

Bila je vijest na tportalu i netportalu da je sa DVD-a vidljivo kako je Perkovic dao Zagorcu dokumente o Sanaderovom zlatu

Čisto da imate zor o koliko se novca radi

http://kitco.com/charts/livegold.html

Bila je vijest na tportalu i netportalu da je sa DVD-a vidljivo kako je Perkovic dao Zagorcu dokumente o Sanaderovom zlatu

Ali više je nema!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close