BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni to malo miriši i na “slučaj Zagorec”. Ne vidim poveznicu, ali nekako intuitivno. Mislim da ima neki nama nepoznat razlog za ovaj potez, a vezan je za generala. Isto mi se čini da je u kompletnom koncernu Hypo velik potres zbog Zagoreca, jer su si navukli za vrat tko zna koje sve domaće austrijske porezno-financijske inspekcije. Vjerojatno sada namiruju tamo gdje nešto nije kako treba…

pa da ja vidim puno indicija u tom smjeru a i pisao sam o tome ..

ajmo malo biti detektivi, istražitelji …

hypo banka .. Pašalić ima tamo novce .. najvjerojatnije ima , banka nikad nije rekla da ima račun i koliko ima novaca ..

a tko je Pašalić ? visokopozicionirani Hdz-ovac 90-ih godina … u transkriptima sa Tuđmanom čuju se razgovori kako treba zavladati kojim tiskanim medijem .. i Pašalić daje raport Tuđmanu što je uspio “pokoriti” kupiti a na čemu radi, za te kupovine treba imati novaca , a ovaj upravlja tim transakcijama i novcem … ima tu još puno prljavština, pretpostavljam da se i vi sjećate toga vremena..

znači takav lik ima tamo račun dobija kredite kao neki uspješan dugogodišnji poduzetnik , a jedino čime se do tada bavio je to što je bio liječnik .. ti krediti nisu mali , dapače vrlo značajnih količina …

znači toj banci ta priča ne smeta .. možda joj čak i odgovara …
što opet znači da ta banka možda ima novce i drugih visoki dužnosnika tog vremena , kao sigurna luka i zaštitnik “prljavog” kapitala … možda ima tamo i Zagorec dio kapitala pribavljenog krimalnim djelatnostima ?
Zagorac ima u beču svoju drugu bazu , pored Zagreba, ima tamo stanove i nekeretnine a i novac u banci, bankama …
Hypo je austrijska banka a Beč gdje je sad Zagorac je isto u Austriji ….

Hypo počinje rasprodaju jer “jedan upravitelj odlazi i povlači neke investitore” prije cca 2 mjeseca .. afera Zagorac počela prije 3-4 mjeseca … znači tog događaja afera Zagorac pa slijedi rasprodaja Hypo fondova ..

Hypo banka se u međuvremenu prodaje jednoj njemačkoj banci (isto nakon afere Zagorac) ne baš blistave prošlosti i poslovanja … a zašto se prodaje ? …. nastavite priču i vi .. [smiley2][smiley2][smiley1]

Bravo Mrzljak,dobro povezuješ,još to malo povežeš sa jugom i sve znaš.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Bravo Mrzljak,dobro povezuješ,još to malo povežeš sa jugom i sve znaš.

hm ne kužim ..

ovo je naravno spekulacija … konstrukcija … ali ne izgleda baš ne moguća ..[smiley2]

Nema veze..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ajde ljudi pozdrav, odoh ja na more sutra. Uzivajte i nemojte gluposti radit na burzi. Buy low, sell high!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Poštovani korisnici,

U pogledu vašeg savjeta da se tema Fundamentalna analiza makne s moderiranja, imate na odabir sljedeće. Naime, sve teme pod glavnom temom Tržišta kapitala – Hrvatska podliježu moderiranju. Želite li da tema FA ne bude moderirana, onda ćemo je prebaciti pod glavnu temu Gospodarstvo – Hrvatska privreda.

Na vama je da odlučite.

Pozdrav i ugodan vikend!

Suricata suricatta

Uuuuuuu kako brutalno

http://www.net.hr/sport/page/2007/07/14/0001006.html

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Poštovani korisnici, U pogledu vašeg savjeta da se tema Fundamentalna analiza makne s moderiranja, imate na odabir sljedeće. Naime, sve teme pod glavnom temom Tržišta kapitala – Hrvatska podliježu moderiranju. Želite li da tema FA ne bude moderirana, onda ćemo je prebaciti pod glavnu temu Gospodarstvo – Hrvatska privreda. Na vama je da odlučite. Pozdrav i ugodan vikend!

Ono što ja ne razumijem je zašto se moderira Kupnja-Prodaja.
Mislim da za to stvarno nema potrebe

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ono što ja ne razumijem je zašto se moderira Kupnja-Prodaja. Mislim da za to stvarno nema potrebe

Sve što je pod tržištem kapitala-Hrvatska je pod moderiranjem,očito imaju takav program i to je to. Inače bi morali prebaciti temu

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

vjeko:

Poštovani korisnici, U pogledu vašeg savjeta da se tema Fundamentalna analiza makne s moderiranja, imate na odabir sljedeće. Naime, sve teme pod glavnom temom Tržišta kapitala – Hrvatska podliježu moderiranju. Želite li da tema FA ne bude moderirana, onda ćemo je prebaciti pod glavnu temu Gospodarstvo – Hrvatska privreda. Na vama je da odlučite. Pozdrav i ugodan vikend!

Ono što ja ne razumijem je zašto se moderira Kupnja-Prodaja.
Mislim da za to stvarno nema potrebe

To je zato sto se moderira nickname. Ne mozes jednostavno tehnicki napraviti da je netko moderiran na nekim temama a na nekima ne.

To je zato sto se moderira nickname. Ne mozes jednostavno tehnicki napraviti da je netko moderiran na nekim temama a na nekima ne.

Možda, a možda ne. Vidiš da ne moderiraju nickove na Gospodarstvo – Hrvatska privreda. Nickovi se moderiraju, ali ima mogućnost da moderacije na nekim temama nema, kao što je i Vjeko rekao.

Što se mene osobno tiče, tako mi je svejedno u kojoj je grupi tema, jer od uvođenja “žutog gumba” i “pregled novih postova”, vidimo sve postove iz svih tema i grupa.

No respect


Poštovani korisnici, U pogledu vašeg savjeta da se tema Fundamentalna analiza makne s moderiranja, imate na odabir sljedeće. Naime, sve teme pod glavnom temom Tržišta kapitala – Hrvatska podliježu moderiranju. Želite li da tema FA ne bude moderirana, onda ćemo je prebaciti pod glavnu temu Gospodarstvo – Hrvatska privreda. Na vama je da odlučite. Pozdrav i ugodan vikend!

Poštovani korisniče, 🙂

sve ovo je nesporazum. Ja sam javno zamolio da se kolega fundament skine s moderiranja.

Mislim da tema FA treba ostati tamo gdje joj je i mjesto, a to je Tržište kapitala – hrvatska, kao najčitaniji dio foruma.

Srdačan pozdrav.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close