BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslao sam na privat moderatoru pa evo i ovdje:

Da li je možda bilo prijedloga da se na forumu omogući funkcija ignore korisnika?

U ovoj poplavi postova od kojih 75% nema svrhu doli ubijanja dosade pojedinih članove mislim da bi jako dobro došlo.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Ova Tema na forumu dokaz je kakvi investitori su zapravo ušli u dionicu…crno nam se piše… [smiley5]

inače na ovom forumu je vrijeme za cjeloviti redizajn s naprednijim razinama prava pisanja i da se recimo zvjezdice dobivaju, ne po broju postova, nego po sadržaju napisanog 🙂 pa se napravi više razina foruma, gdje mogu pisati oni s jednom. dvije . tri i više zvjezdica 🙂 znam da je totalitarno , ali :))))

Većina tema je otišla k vragu….

Vjeko pomozi !

(znam ovaj post isto nije za ovu temu, obećajem zadnji je )

sve je lako kad si mlad :)

Od svibnja je kvaliteta foruma drastično pala. Ja ne pišem puno, no pratim dosta i mogu reći da su se kvalitetni forumaši koji imaju znanje i iskustvo jednostavno utopili u masi. Registriralo se puno članova koji ovdje jednostavno ubijaju vrijeme i ništa više. Pišu neargumentirano, kao da raspravljaju koje jelo vole jesti. Ovaj forum se razlikovao od drugih foruma upravo po specijaliziranosti (investiranje) i kvaliteti forumaša, no sve više postaje prosječan.
Zaista nemam ideju kako ovdje mogu pomoći moderatori, jer povući granicu između forumaša je vrlo teško. Jedno rješenje je da se složi grupa i napravi svoj privatni forum što uopće nije problem (i sam sam sudionik jednog privatnog foruma i funkcionira super). No to opet vodi zatvaranju što nije dobro, jer ipak ima novih članova koji su kvalitetni. Tako da sve u svemu ovo je forum i mislim da je postojeći način jedini mogući način funkcioniranja. Mora se priznati da moderatori održavaju određenu razinu discipline, jer da ih nema (odnosno da su manje aktivni) bio bi kaos kao na većini drugih foruma.
Pozdrav forumačima, Poslovnom i moderatorima. Poslovni; i dalje ste dobri, al moramo prigovarat da se ne pogoršate:)

Trend is your friend.

Zna li tko kad izlazi JDD,nešto su rekli do kraja mjeseca?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Zna li tko kad izlazi JDD,nešto su rekli do kraja mjeseca?

S njihovog foruma

04/07 TO ONE
Publikacija je u tisku. Promocija i distribucija putem prodajne mreže Tiska bit će naredni tjedan

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


mmstanic: ” Zna li tko kad izlazi JDD,nešto su rekli do kraja mjeseca? ” S njihovog foruma 04/07 TO ONE Publikacija je u tisku. Promocija i distribucija putem prodajne mreže Tiska bit će naredni tjedan

Hvala care

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

jel ima neko možda neku predložak kako bi trebao izgledati protuprijedlog odlukama predloženim za skupštinu.

htio bih poslati protu prijedlog za jednu odluku na skupštinu a nemam pojma kako to treba izgledati, u zakonu je to prilično šturo napisano.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Prijedlog za PD-redakciju:Primite Apoksija u stalni radni odnos.[smiley2]

Bliže se polugodišnja izvješća i pažnja investitora se očito lagano fokusira na web ZSE-a. Mislim da te ljude tamo treba malo pod elektrošokove, jer već vidim da bu taj web opet izvor velikih frustracija.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

I jos kad bi stavili i RSS feed.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

ma da bar pojačaju taj server i pipu na net. ovo što je sad je prežalosno.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

slazic:

mmstanic: ” Zna li tko kad izlazi JDD,nešto su rekli do kraja mjeseca? ” S njihovog foruma 04/07 TO ONE Publikacija je u tisku. Promocija i distribucija putem prodajne mreže Tiska bit će naredni tjedan

Hvala care

Cijena dionice T-HT-a u najavljenoj jesenskoj javnoj ponudi mogla bi se kretati od 225-250 kuna, kazao je u četvrtak na predstavljanju publikacije Javna dionička društva analitičar Hypo Alpe-Adria banke Hrvoje Stojić.

Najvjerojatnije sutra na kioscima

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close