BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će sutra lakanog glođanja kostiju. Čuvajte zube !!!

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Bit će sutra lakanog glođanja kostiju. Čuvajte zube !!!

Za tebe jedan:

Upada pijanac u bar kroz vrata na okretanje a konobar, čim ga je ugledao viče:
• Zatvoreno!
On pođe napolje, ali ga vrata okrenu nazad u kafanu. Pijanica kaže:
• Jedan konjak!
• Jesam li vam rekao da je zatvoreno!
Ista situacija se ponovi još par puta.
• Čovječe, rekoh vam da smo zatvorili!
• Sunce ti jeb.., nisam znao da ste zakupili sve kafane u ulici.

Što je, nitko se ne pita čije su zlatne poluge? Sad je V.Zagorec kriminalac i mafijaš a da je prstom upro u mene i nekoga od vas kao glavu hobotnice onda mi bili drugi dan u zatvoru ni krivi ni dužni? Ali budući da nije Mesiću i Sanaderu pokazao na onoga koga su željeli da prokaže kao glavnog kriminalca onda nikom ništa. Onda je sve izmišljeno, dokumenti su lažni, Zagorec laže, podvaljuje itd. Kakvi su to kriteriji?
I onda Sanader i Mesić pričaju o pravnoj državi. Sramotno.

Meni se čini da u Hrvatskoj postoje tri tenora ali to nisu ova tri jadnika koja sjede u Remetincu.

Sa štovanjem

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

sve je to tvoj kadar Fedore[smiley2][smiley2][smiley2]


Što je, nitko se ne pita čije su zlatne poluge? Sad je V.Zagorec kriminalac i mafijaš a da je prstom upro u mene i nekoga od vas kao glavu hobotnice onda mi bili drugi dan u zatvoru ni krivi ni dužni? Ali budući da nije Mesiću i Sanaderu pokazao na onoga koga su željeli da prokaže kao glavnog kriminalca onda nikom ništa. Onda je sve izmišljeno, dokumenti su lažni, Zagorec laže, podvaljuje itd. Kakvi su to kriteriji?
I onda Sanader i Mesić pričaju o pravnoj državi. Sramotno.

Meni se čini da u Hrvatskoj postoje tri tenora ali to nisu ova tri jadnika koja sjede u Remetincu.

Sa štovanjem

Oooo kolega vidim napredak kod vas. Pocinjete progledavati. Samo tao
[smiley2]

Fedor:

Što je, nitko se ne pita čije su zlatne poluge? Sad je V.Zagorec kriminalac i mafijaš a da je prstom upro u mene i nekoga od vas kao glavu hobotnice onda mi bili drugi dan u zatvoru ni krivi ni dužni? Ali budući da nije Mesiću i Sanaderu pokazao na onoga koga su željeli da prokaže kao glavnog kriminalca onda nikom ništa. Onda je sve izmišljeno, dokumenti su lažni, Zagorec laže, podvaljuje itd. Kakvi su to kriteriji?
I onda Sanader i Mesić pričaju o pravnoj državi. Sramotno.

Meni se čini da u Hrvatskoj postoje tri tenora ali to nisu ova tri jadnika koja sjede u Remetincu.

Sa štovanjem

Oooo kolega vidim napredak kod vas. Pocinjete progledavati. Samo tao
[smiley2]

Biti će nešto od tog poglavice iz vijeća staraca, samo polako, možda da se za početak učlani u mladež HSU-a, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."



Oooo kolega vidim napredak kod vas. Pocinjete progledavati. Samo tao
[smiley2]
“Biti će nešto od tog poglavice iz vijeća staraca, samo polako, možda da se za početak učlani u mladež HSU-a, hi,hi,hi[smiley1]

mladež HSU-a, ova ti je dobra….! ! !

Čini mi se da su moderatori na davanju naloga za ARNT,danas se dobro usporilo.Samo polako ,odnija vrag prišu[smiley2]

Zlato je zlato! Specifičn atežina 19, 3 kp/dm3. Dakle točno ispada da je munjeno 1m3. E sada, pošto je to vrlo teško zlato je uvjek pohranjeno na nekoliko mjesta ( Švicarska, Amerika – u bankama ). Putuju samo papirići s potpisima. Pošto gospon Mesić misli da je zlato na Djevičanskim otocima, vidi se da je slab trgovac. Svi skupa, oni koji su umješani, jedino moraju paziti kod dizanja d aim ne padne na nogu! Mogli bi dobit vanjski prelom![smiley2]
Zato znalci moraju upozoriti početnike kako s ebarata s plemenitim kovinama![smiley2]
Čisti hrvatski proizvod, budimo Croaktivni!?
I ljepi cane ( Nadan ) spada u isto društvo! Croaktivno! Sama postignuća i rast LOPOVLUKA![smiley1]

Evo uhvatio sam ga na djelu! Onaj koji izaziva korekciju i jede nam novce! [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Ne znam dali je ovo normalno? Danas pišem prvi put a već mi je 2 poruke progutalo. Ja napišem i svaka se odobrava a odnda skužim da mi prve poruke uopće nema. ni na ovom ni na MGMA forumu. Ne znam zašto? I nisam rekao ništa loše ni zabranjeno!!! Sta sad i to cenzuriraju????????

a kolega metro, moraju te malo, svi smo mi to prošli……………………no siki riki

New Report

Close