BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav SLK. uživaj ti, kad ne uživamo mi (koji još ostajemo).

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


. Malo off topic ali bio sam jučer u Mađarskoj nakon 3 godine. Ljudi pa to je koma, sve je kao i osamdesetih kad sam počeo zalaziti tamo. Samo što te gostionice i dučančići od poslije uopće nisu renovirani, čak ni nepomaljani, sve je u raspadu. Klupice od dva stolčića preko kojih je stavljena fosna ko nekad kod nas na vatrogasnim zabavama. Auti trabanti i slično, zaprežna vozila, stari bicikli. uglavnom kao kod nas u pedesetima. A la gruntovec. Istina, bio sam u manjim gradićima i selima ali svejedno…Osim toga oni su u uniji! Neznam stvarno što tamo šteka? Jedino je bazen čist i uredan, Mađarice dobri komadi, tangice i sl. nema koja nema bar “adut”. A kad se išlo kući, one na starim biciklima i sa mladim dečkima. Ustvari nije im loše, nikud ne trče, plivaju, ljubakaju se…U nekim stvarima bi se mijenjao ali ekonomija kažem, koma.

..nije im valjda gospodarstvo propalo, nego sve značajnije firme i ostali resursi su već odavno u vlasništvu stranaca (zanimljiva budućnost?).

Danas neće bit baš lagan dan pogotovo za dionićare Đure!!
Evo moj prijedlog kako da lakše lakše prebrode ove turbulencije na Đuri!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

za ljubitelje “lakšeg” zvuka, jedna malo drugačija … ima nekih poveznica sa đurom …
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Jedino je bazen čist i uredan, Mađarice dobri komadi, tangice i sl. nema koja nema bar “adut”. A kad se išlo kući, one na starim biciklima i sa mladim dečkima. Ustvari nije im loše, nikud ne trče, plivaju, ljubakaju se…U nekim stvarima bi se mijenjao ali ekonomija kažem, koma.

To da sve izgleda zastarjelo je nazalost debela istina, Budimpesta izgledao kao neka socijalisticka vuko….a u 80 godinama proslog stoljeca, ali da su madjarice dobri komadi, s tim se nikako nemogu slozit. Koliko god puta sam bio u Madjariji, nisam vidio zgodnu madjaricu

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


To da sve izgleda zastarjelo je nazalost debela istina, Budimpesta izgledao kao neka socijalisticka vuko….a u 80 godinama proslog stoljeca, ali da su madjarice dobri komadi, s tim se nikako nemogu slozit. Koliko god puta sam bio u Madjariji, nisam vidio zgodnu madjaricu

??? Mora da smo bili u razlicitim dijelovima madjarske, ja sam se nagledao i dobrih komada i lijepih gradjevina (istina da je na ulazu pisalo peep-nesto, al to ne umanjuje moj dozivljaj Budimpeste) [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

tenkista:

Jedino je bazen čist i uredan, Mađarice dobri komadi, tangice i sl. nema koja nema bar “adut”. A kad se išlo kući, one na starim biciklima i sa mladim dečkima. Ustvari nije im loše, nikud ne trče, plivaju, ljubakaju se…U nekim stvarima bi se mijenjao ali ekonomija kažem, koma.

To da sve izgleda zastarjelo je nazalost debela istina, Budimpesta izgledao kao neka socijalisticka vuko….a u 80 godinama proslog stoljeca, ali da su madjarice dobri komadi, s tim se nikako nemogu slozit. Koliko god puta sam bio u Madjariji, nisam vidio zgodnu madjaricu

Sa sam vidio. JEDNU [smiley2]

slazic:

To da sve izgleda zastarjelo je nazalost debela istina, Budimpesta izgledao kao neka socijalisticka vuko….a u 80 godinama proslog stoljeca, ali da su madjarice dobri komadi, s tim se nikako nemogu slozit. Koliko god puta sam bio u Madjariji, nisam vidio zgodnu madjaricu

??? Mora da smo bili u razlicitim dijelovima madjarske, ja sam se nagledao i dobrih komada i lijepih gradjevina (istina da je na ulazu pisalo peep-nesto, al to ne umanjuje moj dozivljaj Budimpeste) [smiley2]

Tam gdi si ti bil nema mađarica nego si gledal ukrajinke.[smiley2]

Evo što misli predsjednikov prijatelj Krunislav Olujić o slučaju pregovaranja sa V.Zagorcem

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/1197491/index.do

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Koliko god puta sam bio u Madjariji, nisam vidio zgodnu madjaricu

Uh,uh evo ja bio u subotu…
Kad god odem ima se što vidjeti [smiley7][smiley8]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Neka se ovi naši politčari ugledaju na Roberta Pauletića.Toliko su mali i jadni da mu nisu ni do nožnog palca.Hvale se da imaju 5 mlrd viška NAŠIH NOVACA,,a čovjek dao milju osvojenu u kvizu u humanitarne svrhe.Svaka čast Robi!

http://whycroatia.blogspot.com/

Premješteno iz teme: [color=blue]MGMA (Magma d.d.)[/color]

ljubo jurčić nema blage veze o burzi. sama izjava da su obje dobre firme pokazuje da pojma nema. pa ne vrednuje burza kvalitetu firme nego je sve ovo samo psihologija.

New Report

Close