BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.nk-dinamo.hr/vijest/prikaz/379/Default.aspx

[smiley10]

A i to se moralo dogoditi. [smiley10]

Nek mu je sa srećom, dobar je dečko. [smiley11]

No respect

Buco:

http://www.nk-dinamo.hr/vijest/prikaz/379/Default.aspx

[smiley10]

A i to se moralo dogoditi. [smiley10]

Nek mu je sa srećom, dobar je dečko. [smiley11]

Samo da ne ode i iz repke

ne odriče se hrvat lako svog državljanstva [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Samo da ne ode i iz repke

Jel vjeruješ da sam odmah to razmišljao. [smiley10]

Ali sumnjam, jer ga je repka i dovela tu gdje jest, a da ne govorim da su njima prvenstva “velika izložba” i da uživaju u tome. I onaj najjači argument: žena mu je hrvatica… [smiley2]

No respect


http://www.nk-dinamo.hr/vijest/prikaz/379/Default.aspx

[smiley10]

Jebate drveni plot, kulike je Maminjo peneze zaradil, dojde mi da kupim nekoga klinca kaj ganja loptu umesto da se nagajnam tu po burzi kak majmun.

pa ak si se spreman vozikat u gepeku auta, samo naprijed [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


pa ak si se spreman vozikat u gepeku auta, samo naprijed [smiley11]

Sa ventiliacijskim rupama po haubi od 9mm? Hvala, ali ne hvala [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.slobodnadalmacija.com/20070701/novosti03.asp

“Zagorec Mesiću namjestio zamku
Zagorec je snimkom susreta s Mesićevim savjetnikom Sašom Perkovićem dobio dokaz o miješanju politike u postupak, a zauzvrat je austrijskim agentima ponudio svjedočenje o Hypo-banci”

Eto, Zagorec mozda propjeva o Hypo banci (onima koji bjeze zadnjih mjesec dana iz dionica)…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]


Zeko!
A baš si plašljiv, kao pravi zeko! [smiley1]

Nadam se da si i u nekom drugim stvarima sličan zeki? [smiley2][smiley2][smiley2]

Vidite vi kako naslov zna zavarati.
I ja sam pretrnuo kad sam jučer mogao razaznati samo naslov u screenu naslovnice poslovnog za danas.
A ispostavilo se da nam samo susjedi zezaju tranzit robe za Hrvatsku preko njihovog velikog teritorija. [smiley2]
Ma biti će sve u redu. Sve ide po planu. [smiley11]

Nisi li ti prodao dionice? Dobro kud ćemo danas? Gore ili dolje? Ja znam. Ja idem na bazen. Malo off topic ali bio sam jučer u Mađarskoj nakon 3 godine. Ljudi pa to je koma, sve je kao i osamdesetih kad sam počeo zalaziti tamo. Samo što te gostionice i dučančići od poslije uopće nisu renovirani, čak ni nepomaljani, sve je u raspadu. Klupice od dva stolčića preko kojih je stavljena fosna ko nekad kod nas na vatrogasnim zabavama. Auti trabanti i slično, zaprežna vozila, stari bicikli. uglavnom kao kod nas u pedesetima. A la gruntovec. Istina, bio sam u manjim gradićima i selima ali svejedno…Osim toga oni su u uniji! Neznam stvarno što tamo šteka? Jedino je bazen čist i uredan, Mađarice dobri komadi, tangice i sl. nema koja nema bar “adut”. A kad se išlo kući, one na starim biciklima i sa mladim dečkima. Ustvari nije im loše, nikud ne trče, plivaju, ljubakaju se…U nekim stvarima bi se mijenjao ali ekonomija kažem, koma.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Hti sam u stvari napisati da bi preko Mađarske mogli dopremiti Bov-ove ali sam malo skreno s teme. Sorry!

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Tenkista, slatki si do boli! [smiley2]

Već vidim mlade mađarice kako ti mašu, a ti preko njihove rodne grude voziš hrvatske tenkove. [smiley2]

La vita e bella!

Kolege, “u ovom svečanom trenutku za mene kao pojedinca i za vas kao naciju (Gobac ®)”, objavljujem da sutra ujutro opet odoh na more i da me nema barem desetak dana.

Ne nosim nikakvo računalo, stoga se morate snaći bez mene, znam da ću vam puno falit. [smiley1]

Ajd držite se, nemojte pravit gluposti i sve će bit u redu. [smiley11]

No respect

New Report

Close