BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo bio je Sanader gost maloprije u emisiji………svaka mu čast……
…….kaže da bi porez na kapitalnu dobit tj. dionice samo uništio rast dioničarstva koji je počelo prošle
godine kad se INA prodavala……
Rekao je još da će se oporezivati penzioneri i studenti koji dižu kredite da bi kupili dionice, ako bude porez
došao na snagu……..zato ljudi pamet u glavu……………………….[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

A jeste li pročitali zbog čega je pokrenuta istraga u HFP-u? Zbog Hotela Omišalj. E sad će svi oni koji su spušili moći nekog konkretnog kriviti za gubitke. Dionice je po povleštenim uvjetima ( za pet povezanih osoba ) kupila brokerska kuća Auctor.

Izvor: 24sata, strana br 11

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Evo bio je Sanader gost maloprije u emisiji………svaka mu čast…… …….kaže da bi porez na kapitalnu dobit tj. dionice samo uništio rast dioničarstva koji je počelo prošle godine kad se INA prodavala…… Rekao je još da će se oporezivati penzioneri i studenti koji dižu kredite da bi kupili dionice, ako bude porez došao na snagu……..zato ljudi pamet u glavu……………………….[smiley2]

Nije uopće tako rekao već baš suprotno da triba naći model kako da se oporezuje kapitalna dobit onih koji su najviše zaradili. Za ove kategorije koje navodiš postavio je pitanje približno ovako; što bi to trebalo značit da dobit malih ulagača uzmemo kroz porez tako da ništa ne zarade , navodeći primjer INA-e…….

A sta triba ili ne triba……
Čemu filozofiranje…..znamo šta je rekao, i protiv čijeg prijedloga…….Jurčićevog…..
a to da treba naći model za oporezivanje velikih……vjerujem da se to ne tiče ovdje ljudi na forumu……[smiley2]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


A sta triba ili ne triba…… Čemu filozofiranje…..znamo šta je rekao, i protiv čijeg prijedloga…….Jurčićevog….. a to da treba naći model za oporezivanje velikih……vjerujem da se to ne tiče ovdje ljudi na forumu……[smiley2]

Pa o čemu onda pišeš?

“Otvoreno (+Vijesti)
HTV1 18.06.2007. 22:25

Operacijom Maestro razotkriven je do sada najveći korupcijski skandal u Hrvatskoj. Uhićena su tri od četiri potpredsjednika Hrvatskog fonda za privatizaciju. Jesu li ministri mogli znati što rade vodeći ljudi HFP-a?
Treba li nakon svega čestitati Vladi, kao što to želi premijer Sanader, ili bi ministri trebali dati ostavku, kao što traži oporba?
Gosti: Damir Polančec, Ivan Šuker, Slavko Linić i Radimir Čačić.”

Ajde ljudi, sto ocekujete od ovog? Oce letit perje? Ili ce svi naci zajednicki jezik? Ja gledam 100% [smiley1].

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zašto sanader nije gost? Inače bih predložio novu sezonu big brothera sa ovim političarima:
sanader, linić, jakovčić, čačić. česić-rojs, škare-ožbolt, milanović. sve mužjak do mužjaka…bilo bi zanimljivo od 0-24


“Otvoreno (+Vijesti)
HTV1 18.06.2007. 22:25

Operacijom Maestro razotkriven je do sada najveći korupcijski skandal u Hrvatskoj. Uhićena su tri od četiri potpredsjednika Hrvatskog fonda za privatizaciju. Jesu li ministri mogli znati što rade vodeći ljudi HFP-a?
Treba li nakon svega čestitati Vladi, kao što to želi premijer Sanader, ili bi ministri trebali dati ostavku, kao što traži oporba?
Gosti: Damir Polančec, Ivan Šuker, Slavko Linić i Radimir Čačić.”

Ajde ljudi, sto ocekujete od ovog? Oce letit perje? Ili ce svi naci zajednicki jezik? Ja gledam 100% [smiley1].


Bit će šteka Šuki-Čači,10000%

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ma zakon je još i jocker igrač – Mislav Bago! Kad ona Mikleuševićka vodi, propadne cijela emisija.

No respect

Odosmo mi u još dublji minus nakon njihovog gostovanja, to će vam biti jedini rezultat te emisije. Samo će dodatno uplašiti ionako uplašene male ulagače sa iznošenjem prljavog rublja o privatizaciji.
Bolje vam je to i ne gledati. Ne znam kako će vam ta emisija pomoći?
Bojim se nikako.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Odosmo mi u još dublji minus nakon njihovog gostovanja, to će vam biti jedini rezultat te emisije. Samo će dodatno uplašiti ionako uplašene male ulagače sa iznošenjem prljavog rublja o privatizaciji.
Bolje vam je to i ne gledati. Ne znam kako će vam ta emisija pomoći?
Bojim se nikako.

BMK, bit će dobra emisija. [smiley11]

No respect

Koliki je book HFP-a?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close