BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kaj se to kuha??? http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/10732/

zanimljivo!!! nije vrag da u hr isto ima korupcije?!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Alien: ” Kaj se to kuha??? http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/10732/ ” zanimljivo!!! nije vrag da u hr isto ima korupcije?!

pusti kolega ovo bi mogle biti krupnije ribice do sada,od vozača …

Glasnogovornik IGH na neodređeno

vidjet ćemo. izgleda da predizborne godine imaju dosta dobrih strana.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Biti će zanimljivo vidjeti koje su dionice su bile u igri…

Njih petorica osumnjičeni su za malverzacije dionicama i korupcijske radnje ( jutarnji.hr)

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Biti će zanimljivo vidjeti koje su dionice su bile u igri…

Njih petorica osumnjičeni su za malverzacije dionicama i korupcijske radnje ( jutarnji.hr)

Phsaw, nadam se da nemam nijednu iz njihovog “portfelja”?[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8a782f1d-766c-4003-a57b-524775c2914e

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kak je to bas zanimljivo sto su to ko za vraga, eto, netom pred izbore otkrili i uhitili ih. [smiley1]

Pozdrav ekipi s foruma. Evo ja danas po prvi puta odlučio obogatit forum svojim razmišljanjima. Za početak imam pitanje vezano uz posljednjih nekoliko postova na temu “skandala” u HFP. Konkretno, volio bih čuti razmišljanja ekipe s foruma, hoće li eventualno taj “skandal” i u kojoj mjeri zatresti naše tržište kapitala?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

A da, valjda sam zbog ove početničke treme zaboravio navesti okidač moje zabrinutosti (nadam se neopravdane), a nalazi se u jednoj rečenici vijesti sa portala business.hr, a između ostalog kaže ovako:
“Akcijom je razotkrivena najveća korupcijska afera u Hrvatskoj dosad, a kako je rečeno na konferenciji za medije, prikupljeni su dokazi za nepravilnosti u privatizaciji 20 tvrtki. HFP je blokiran, iz prostorija se iznose kompjutori i dokazni materijal. Uhićene se sumnjiči za otuđivanje nekretnina u državnom vlasništvu, primanje mita, namještanje natječaja, nezakonitu privatizaciju te malverzaciju dionicama odnosno raspolaganje insajderskim informacijama u trgovanju dionicama. Točnije, rečeno je kako su uhićeni koristili situaciju na burzi koju su sami stvarali kako bi zaradili velike količine novca“.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Neki koji su uhapšeni su već 17 godina u HFP-u,biti će i pokajnika za veće ribe,koje?
Sami zaključite….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Thanks Davids, no kao malog investitora više me zanima kako bi se to moglo odrazit na trenutne cjenovne razine dionica na našem tržištu. Dakle, da gađam u srž pitanja, očekujete li nakon ovoga zeleni ili crveni trend?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

ne kuzim, jel nije ovo topic bez cenzure? zasto je onda blokiran ovaj post iznad moga? i mene zanimaju razmisljanja i odgovori na temu koju je zapoceo gospodin tartufar.

New Report

Close