BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Beholder, svaka cast na ovome sto si napisao.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Gledam ova naša dva eminentna foruma i ne vjerujem [smiley8]…svaki put isto, lijepo netko najavi pad dionice i iznese argumente i onda se odmah pojave njih 3-4 koji ga proglase narodnim neprijateljem, niškoristi, idiotom koji nema veze s dionicama…onda kad se navedena najava ostvari onda ti još taj dan pljuju tipa…ma to budale prodaju…drhtave ručice, sad će to gore i sl… kad ih tržište demantira, a pad se nastavi, onda oni lijepo nestanu s foruma na 2-3 mjeseca ili zauvijek…

Ljudi, ajmo više demokracije i uvažavanja suprotnih stajališta…a manje prića tipa…znam ja to je zicer za dva mjeseca na 10.000 kn (s npr 900)….[smiley6]

Bljedoliki napisao si veliku istinu, malo više argumenata u raspravi umjesto paušalnih ocjena bi podiglo kvalitetu foruma.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Još bi bilo bolje kada korisnici ne bi koristili 10-30 nickova.

Tak je mauricije, meni ih je dost, da stalno jeni te isti pišeju. Mislim stvarno? Ja sem za lustraciju.


Tak je mauricije, meni ih je dost, da stalno jeni te isti pišeju. Mislim stvarno? Ja sem za lustraciju.

Dobro, ponekad je zabavno pričati sam sa sobom. Jedan dobar drugi loš.


” Dobro, ponekad je zabavno pričati sam sa sobom. Jedan dobar drugi loš.

[smiley2] Ha, ha… dooobar!
Ego, alter ego i ostala ekipa… [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Pitanje za moderatore

Kad cete odmoderirati Seve?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Dobro se zaradilo svojevremenom prodajom 25% dionica Ine Mađarima, je li doktore Ljubo? Bilo bi lijepo da institucije pravne države provjere je to naš Ljubo stekao legalno i je li platio porez na tu zaradu.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,6,15,jurcic_milanovic,78661.jl

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Dobro se zaradilo svojevremenom prodajom 25% dionica Ine Mađarima, je li doktore Ljubo? Bilo bi lijepo da institucije pravne države provjere je to naš Ljubo stekao legalno i je li platio porez na tu zaradu.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,6,15,jurcic_milanovic,78661.jl

Istina. Potom si razmislite kolega koliko je ovaj s Vaseg avatara digao na HT-u.

Nego, moderatori zar ne mislite da “malo” pretjerujete? Na kaj ovo sliči?

Alien je dobar večeras. Bjež’te s puta ide chihuahua ljuta. [smiley11]

No respect


Alien je dobar večeras. Bjež’te s puta ide chihuahua ljuta. [smiley11]

A cuj petak je dan za metak pa sam uvijek dobro raspolozen nakon obavljenog posla [smiley2]. No kaj je je fakat me nervira ovo. Dodjem procitat u miru forum (na poslu ne stignem toliko jer me razvlace ko zvakacu) i kaj imam vidjet? Ovo ko sa slike. Ma daj

New Report

Close