BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” Kad smo već kod honde, znate li tko je njihov partner u RH i tko proizvodi njihove motore. (E ovo se zove drukanje) ” Znam ja. Nekidan sam bio s tipom iz Osijek koji je zastupnik, a gazda je iz Rijeke.

?

I love the Smell of Profits in the Morning


Kakav stečaj? Firma je na 0,001 booka, P/E im je 1, uredno podmiruju sve obveze. Najpodcijenjenija dionica na našem tržištu. Imaju ugovorenih poslova više nego INGRA. Navodno će raditi motore za trkaće Hondine moto(cikle). Kupite dok je jeftino, jel uskoro polijećemo!

Hm?! onda valjda ne govorimo o istoj, ova o kojoj ja pricam nema booka

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


SLK:

a ne ne, mano a mano muchacho… nego zajeb je sto ima DSG… banana

Šta, ne valja?

nece kad ja hocu, mada je fenomenalno brz

Nda… A na VW navodno radi dobro. Nisam probao.

No respect

SLK:

fazan: ” Kad smo već kod honde, znate li tko je njihov partner u RH i tko proizvodi njihove motore. (E ovo se zove drukanje) ” Znam ja. Nekidan sam bio s tipom iz Osijek koji je zastupnik, a gazda je iz Rijeke.

?

Partner u Hrvatskoj? Honda Ruting?

No respect


fazan: ” Kakav stečaj? Firma je na 0,001 booka, P/E im je 1, uredno podmiruju sve obveze. Najpodcijenjenija dionica na našem tržištu. Imaju ugovorenih poslova više nego INGRA. Navodno će raditi motore za trkaće Hondine moto(cikle). Kupite dok je jeftino, jel uskoro polijećemo! ” Hm?! onda valjda ne govorimo o istoj, ova o kojoj ja pricam nema booka

Pssst! Drukam!

I love the Smell of Profits in the Morning

Ok, ja sam polupo lončić. Shvatio sam zastupnik Honde.

No respect

Zašto je Tvornica stočne hrane jučer skočila na 15000 kn?
To je tvornica Čakovec… Nije valjda Darda [smiley9]?!
Zašto je TSHC kupio ELKU?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Tko će graditi Pelješac?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Vidiš Seve kako dječicu navučem na tanak led pa se kolju oko autića čitavu veče!!![smiley11]


Tko će graditi Pelješac?

Peljesac je majka priroda odavno vec sagradila. A tko ce sagradit most? Eeeee to jos nitko ne zna [smiley2]

Zna se, ali “javnost” nezna. [smiley2]

14.04.2008.

Evo da vam otkrijem i ovu nepoznanicu “Ja” sam taj ,a sada svi uložite u mene[smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close