BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čitateljima su najbolji poslovni automobili:
Peugeot 207 – Mala službena vozila
Škoda Octavia – Službeni automobili
Chrysler 300C – Poslovni automobili
Mercedes Benz E-klasa – Menadžerski automobili
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=819815de-7e2a-4076-b8d3-1ad18f0d00e8&RubricID=cb61c6de-7e40-4c2e-9ba0-014eae8595ed

nema nikakove toyote[smiley1][smiley1][smiley1]

De ti vidi tko je nakon 72 godine vladavine GM-a kao broja 1 na planeti skinuo s trona, pa onda zakljuci kakve je kvaliteta ova top lista koju si stavio. Dobro ti fazan kaze, samo jos fali Dacia i Zastava i lista bi bila kompletna. Btw kad je Chrysler tak dobar zasto ga se Daimler rijesio kao zadnjeg smeca? [smiley1] I reci za kraj: gdje je ta lista radjena? Da nije kod nas i mozda citatelja Glorije? [smiley1] Mi smo vrlo relevantna zemlja za ocjenjivanje automobila (satro).

Ha,ha,ha znao sam da ću Vas navući na žestoke komentare!!!!
Bolje da se oko ovoga prepucavamo nego oko burze![smiley2]
Btw. koje to reprezentativne poslovne limuzine ima Toyota i mazda?????[smiley7]

Bolji je Rover od Krajzlera.

Like my women hot and my beer ice cold, a real fast cars and my whiskey old, like slow drive down along dirt road - that's how I like it.


Bolji je Rover od Krajzlera.

http://www.chrysler.com/en/300/features/exterior_styling.html


Ha,ha,ha znao sam da ću Vas navući na žestoke komentare!!!!
Bolje da se oko ovoga prepucavamo nego oko burze![smiley2]
Btw. koje to reprezentativne poslovne limuzine ima Toyota i mazda?????[smiley7]

Hmmmm da se sjetim kojee hmmmm ….mozda Lexus? Dovoljno dobro? [smiley1]


mozda Lexus? Dovoljno dobro? [smiley1]

To ti je isto kao da tvrdiš da je Dacia ,Renault[smiley1][smiley1][smiley1]
Odi na autoScout24 i utipkaj marku Mazda i traži model Lexus!?!? pa ćeš dobit figu…[smiley2]

Alien:

mozda Lexus? Dovoljno dobro? [smiley1]

To ti je isto kao da tvrdiš da je Dacia ,Renault[smiley1][smiley1][smiley1]
Odi na autoScout24 i utipkaj marku Mazda i traži model Lexus!?!? pa ćeš dobit figu…[smiley2]

Boldao sam u quoteu rijec Toyota jer je Lexus Toyotin luksuzni brand (kao sto je i Infiniti Nissanov). Tu prica nije kao sa Daciom koju je Renault kupio. No, nije sramota nesto ne znati jel tako? [smiley1]

ovo je pravi auto, u svakom smislu rijeci, bas sam ga neki dan gledao, a najjaci detalj mu je ispuh[smiley4]

http://www.worldcarfans.com/photos.cfm/photoid/3060109.005/country/jcf/Lexus/lexus-ls-460

“Please, God, Just One More Bubble.”


ovo je pravi auto, u svakom smislu rijeci, bas sam ga neki dan gledao, a najjaci detalj mu je ispuh[smiley4]

http://www.worldcarfans.com/photos.cfm/photoid/3060109.005/country/jcf/Lexus/lexus-ls-460

Imamo isti ukus [smiley2].

“DANAS je PU splitsko-dalmatinska izvijestila o tome da su 42-godišnji i 75-godišnji muškarac te 71-godišnja žena, nezakonitim trgovanjem dionicama ostvarili nezakonitu imovinsku korist od oko 280 tisuća kuna.

Prema kaznenoj prijavi Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (HANFA), službenici Odjela gospodarskog kriminaliteta PU splitsko-dalmatinske podnijeli su posebno izvješće u svezi s kaznenim djelom nedopuštene trgovine vrijednosnim papirima, opisanim u čl. 154. Zakona o tržištu vrijednosnih papira.

Naime, utvrđeno je da je 42-godišnjak, kao bivši broker te kao osoba koja posjeduje znanja o načinu i pravilima trgovanja na tržištu kapitala, u cilju pribavljanja znatne imovinske koristi za sebe, 75-godišnjaka i 71-godišnjakinju, na području Dalmacije organizirao mrežu neovlaštenih posrednika, tako što je oglašavao ponudu za kupnju dionica u tjednom listu Mali oglasnik, te je vlasnike dionica 13 dioničkih društava uputio na 75-godišnjaka koji je, kao neovlašteni posrednik sklopio ukupno 43 ugovora o kupoprodaji dionica, po cijenama u prosjeku za 15 posto manjima od cijena na burzi, da bi ih nakon toga prodao na burzi posredstvom više ovlaštenih društava.

Na isti način je 71-godišnjakinja sa vlasnicima dionica 12 dioničkih društava sklopila 41 ugovor o kupoprodaji dionica, također po cijenama u prosjeku za 15 posto nižima od tržišnih, da bi ih nakon toga, posredstvom više ovlaštenih društava, prodala.

Na razlici kupovne i prodajne cijene dionica počinitelji su ostvarili nezakonitu imovinsku korist u visini od oko 280 tisuća kuna.”

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=350803

U cemu je kvaka ove price?
Zasto netko ne bi kupio dionice od nekoga po jeftinojoj cijeni, ako mu taj isti da PIN iz SDA?
Tko mu kriv sto ne prati burzu i ne zna koja je trzisna burzovna cijena dionice?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

a koji kufer su pisali na ugovoru cijenu manju od burzovne…svasta![smiley1][smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close