BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve 5!

I love the Smell of Profits in the Morning


TunaSalad:

ček da si izračunam …

Što sada računaš?

ma morao sam se zbrojit. čuj, novci su novci, al avatar je avatar – moj glas za prijašnji avatar [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

što prije 2000 prije avatar, zato idemo navijati


što prije 2000 prije avatar, zato idemo navijati

Kako se kvalitetno izbjegla riječ na d!

I love the Smell of Profits in the Morning

prekasno je za navijanje. odoh.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Odgovorio sam ti, nisi dosadan nego sam lijen odgovarati.

što u prijevodu znači – dosadan si mi [smiley2][smiley2][smiley2]

oprostite crni Mauricije ali dao sam si oduška izvršiti konkluziju na vašu konstelaciju

nema mi druge nego se zae..ti

Ti si Elvare prava ženskica, sve znaš.

To je ono kad ti žena kaže nisam stigla odgovoriti, a zapravo si joj dosadan, a ne želi ti reći u oči.

hihi… nisam ti ja žensko – ali ih poznajem (do određene granice)

nevjerojatno ali upoznao sam jednu žensku koja ima istovremeno i muški i ženski glas tako da ju i žene i muškarci savršeno čuju (znaš ono kada žena priča a ti ništa ne čuješ)

nema mi druge nego se zae..ti

Ne znam Elvare, ako možeš malo opširnije.

Čitateljima su najbolji poslovni automobili:
Peugeot 207 – Mala službena vozila
Škoda Octavia – Službeni automobili
Chrysler 300C – Poslovni automobili
Mercedes Benz E-klasa – Menadžerski automobili
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=819815de-7e2a-4076-b8d3-1ad18f0d00e8&RubricID=cb61c6de-7e40-4c2e-9ba0-014eae8595ed

nema nikakove toyote[smiley1][smiley1][smiley1]

Toyota je najbolja u klasi hibrida ( sad da me ubijete ne znam da li BC ili Pioneer ) hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Čitateljima su najbolji poslovni automobili: Peugeot 207 – Mala službena vozila Škoda Octavia – Službeni automobili Chrysler 300C – Poslovni automobili Mercedes Benz E-klasa – Menadžerski automobili http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=819815de-7e2a-4076-b8d3-1ad18f0d00e8&RubricID=cb61c6de-7e40-4c2e-9ba0-014eae8595ed nema nikakove toyote[smiley1][smiley1][smiley1]

Čitatelji glasa umirovljenika … majko mila nigdje toyote i mazde. Dobro da nisu novu Zastavu stavili. (možda bi tako drukali za ADPL pa su se bojali)

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close