BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni nije, ja sam vrlo ozbiljan i investiranju prilazim isto. Ponovio si drukanje 50 puta, pa i nije više šala.

Zato što su me počeli optuživati za drukanje. Ako i drukam radim to nesvjesno, zato što jednostavno ne znam kako se to radi. Možda jednog dana naučim.

Ali je istina da te navačenje na forumu može koštati lijepih novaca.

I love the Smell of Profits in the Morning

Tunjevino, mauricije ti je dobro napisao: druka se na niskolikvidnim dionicama. Međutim tu treba prepoznati priliku. Evo npr. i BLJE i DDJH su jednom bile niskolikvidne dionice. Netko je i onda drukao za njih (vjerovatno ne na forumu), pa vidi gdje su sada.

Ja bih osobno vrlo rado drukao za VLPV koja je totalno nelikvidna. A preuzet će je Todorić pa ćeš vidjeti onda perja.

Uglavnom oprez i ne ulagati na osnovu foruma.

I love the Smell of Profits in the Morning

ovo s drukanjem počelo kao šala, pa ste se uozbiljili.
a, onda u istom tonu: ima dosta navijanja, hrabrenja. ali pod drukanje valjda ide ono kad u sav glas hvale da bi navukli ljude pa im prodali i ostavili ih tako da se pacaju. ma jad i bijeda. pa i postavio sam ono nespretno i nadobudno pitanje zašto kupujete i zašto bi to netko poslije od vas kupio – i dalje mislim da se nije na odmet povremeno zapitati. a ako imaš kakav takav odgovor, pa i nije važno da li te netko navukao (tko mu kriv što je prerano prodao [smiley2]).

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

offtopic: nitko nije primijetio moj novi avatar?
Da li vam se sviđa?

Ja sam oduševljen.

Teško je napraviti razliku između drukanja i davanja info odnosno normalne rasprave o dionici. Npr. ja sam se na HDEL zapitao da li ova dionica vrijedi više od trenutne cijene i svi su me odmah napali. Ispalo je da drukam. A iskreno sam htio čuti mišljenja drugih. Nisam je prodao i ne ću je prodati dok ne dođe na 10.000 baš u inat.

I love the Smell of Profits in the Morning


offtopic: nitko nije primijetio moj novi avatar?
Da li vam se sviđa?

Ja sam oduševljen.

nikad više ne buš imao bolji od prethodnog – sigurno [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Sve će više manje dionice u RH biti preko 10.000 kuna neke čak i više.

Ja nikad ne drukam.


nikad više ne buš imao bolji od prethodnog – sigurno [smiley2]

E pa da znaš, opet mi ga netko dok sam radio nešto drugo promijenio, jedno nestašno dijete.


Teško je napraviti razliku između drukanja i davanja info odnosno normalne rasprave o dionici. Npr. ja sam se na HDEL zapitao da li ova dionica vrijedi više od trenutne cijene i svi su me odmah napali. Ispalo je da drukam. A iskreno sam htio čuti mišljenja drugih. Nisam je prodao i ne ću je prodati dok ne dođe na 10.000 baš u inat.

I ja ti predlažem da sačuvaš sve tri…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


offtopic: nitko nije primijetio moj novi avatar? Da li vam se sviđa? Ja sam oduševljen.

Ma primjetio sam. Bez veze je.

Ja sam nešto prtljao, pokušao staviti daktaria, pa mi se izgubila moja zdenkica. Dok je ne vratim avatar mi je cikla!

I love the Smell of Profits in the Morning


I ja ti predlažem da sačuvaš sve tri…[smiley2][smiley2][smiley2]

Nisam baš razumio?!?

I love the Smell of Profits in the Morning


Ma primjetio sam. Bez veze je.

Ja sam nešto prtljao, pokušao staviti daktaria, pa mi se izgubila moja zdenkica. Dok je ne vratim avatar mi je cikla!

Djeca me zezaju, nikad nisam htio imati štrumpfa u avataru, a to je kad ne želiš evo ti.

New Report

Close