BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

Bit će njemu bolje da ostavi još jednu dobrorastuću dionicu sa strane, za popravke tog spidera.

Pazi Laki da ti Mirko ne raskanta mašinu. Pa da ne juriš 30.

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

slk, da i tvoga strica prijateljevog oca brat nije vozio alfu 85. godine i da se i njemu možda nije kvarila? Pišeš gluposti. Alfa je 10 godina ispred mercedesa, to i ovi u mercedesu priznaju…[smiley1]
Nemoj samo te bauštelske fore o kvarovima nenjemačkih automobila jer moj primjer mercedesa nije baš za pisanje na forumu (naime kvario se više od zaporošca)

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]


slk, da i tvoga strica prijateljevog oca brat nije vozio alfu 85. godine i da se i njemu možda nije kvarila? Pišeš gluposti. Alfa je 10 godina ispred mercedesa, to i ovi u mercedesu priznaju…[smiley1]
Nemoj samo te bauštelske fore o kvarovima nenjemačkih automobila jer moj primjer mercedesa nije baš za pisanje na forumu (naime kvario se više od zaporošca)

De ne melji. I nećemo se opet krenut raspravljat o autima. Možeš mi govorit neke druge stvari, al nemoj me o autima učit, molim te. [smiley7]

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]


Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. [smiley1]

Za 200.000 kuna ne dobiješ alfu spider, osim rabljene naravno.


De ne melji. I nećemo se opet krenut raspravljat o autima. Možeš mi govorit neke druge stvari, al nemoj me o autima učit, molim te. [smiley7]

Pa moram kad vidim da se ne razumiješ baš u aute.
[smiley1] Bolje ajmo o dionicama, to ti puno bolje leži…hehe. Bez ljutnje naravno.

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]



Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. [smiley1]

Za 200.000 kuna ne dobiješ alfu spider, osim rabljene naravno.
[/quote]

Mislio sam na 2-3 god. staru.
Radi se o 200.000 + nešto sa strane.

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]


Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. Za 200.000 kuna ne dobiješ alfu spider, osim rabljene naravno…..

Jesi čuo Topaloviću? Morat ćeš dokupiti još 100 komada ako hoćeš novu alfu [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

Jesi čuo Topaloviću? Morat ćeš dokupiti još 100 komada ako hoćeš novu alfu [smiley1]

Mislim da mu treba negdje 40 – 45 tisuća eura, a količinu za taj target nek sam odredi. [smiley11]


Pa moram kad vidim da se ne razumiješ baš u aute. [smiley1]

Hoćeš brdo, krug ili autoput? I reci šta voziš da dovezem nešto slično. Za janje. Ajde…
[smiley1]

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

cayman006:

Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. Za 200.000 kuna ne dobiješ alfu spider, osim rabljene naravno….. ”

Jesi čuo Topaloviću? Morat ćeš dokupiti još 100 komada ako hoćeš novu alfu [smiley1]


neka okrene Elvara, cijena prava sitnica

Hoćeš brdo, krug ili autoput? I reci šta voziš da dovezem nešto slično. Za janje. Ajde…
[smiley1]
[/quote]

Nema smisla ako imaš mercedes. pa znaš i sam da u tvom rodnom monte-carlu mečku voze samo taksisti…[smiley1]. dobro dođu ovakva dopisivanja da probude moderatore koji onda to prebacuju na ovu temu…[smiley2]

ili stave nekoga malo na moderiranje da vidi kako je to[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

to nije razlog za moderiranje prema pravilima poslovnog.hr.

ovdje su onda puno liberalniji nego drugdje.. tako treba, ljudima slobodu izrazavanja pustiti[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close