BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma trkeljaju nešto na centar.hr o BL burzi, ništa ih ne kužim.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Nego, reci ti nama koliko si ti kucila vidio: jednog ili dvojicu? (hi hi hi hi hi)


Ja bih dodao jednu nulu…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Eto, dragi moji

danas slavim svoju prvu godišnjicu aktivnog sudjelovanja na ovom forumu!
Za tu prigodu Đuro mi je priredio spektakularni rast.

Hvala njemu i hvala Vama na ovako lijepom druženju!

[smiley11][smiley2][smiley11][smiley2]

La vita e bella!

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]


Eto, dragi moji danas slavim svoju prvu godišnjicu aktivnog sudjelovanja na ovom forumu! Za tu prigodu Đuro mi je priredio spektakularni rast. Hvala njemu i hvala Vama na ovako lijepom druženju! [smiley11][smiley2][smiley11][smiley2]

Sretna godisnjica bogu morskih dubina!
Neka jos puno zaradis, i barem polovicu potrosis![smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]


Eto, dragi moji danas slavim svoju prvu godišnjicu aktivnog sudjelovanja na ovom forumu! Za tu prigodu Đuro mi je priredio spektakularni rast. Hvala njemu i hvala Vama na ovako lijepom druženju! [smiley11][smiley2][smiley11][smiley2]

Sretna Ti godišnjica, bože Posejdone! Dao Bog da doživiš još nekoliko ovakvih, posebice što se Đure tiče!
Sretno Tebi (i svima nama)!


Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color] Posejdon: ” Eto, dragi moji danas slavim svoju prvu godišnjicu aktivnog sudjelovanja na ovom forumu! Za tu prigodu Đuro mi je priredio spektakularni rast. Hvala njemu i hvala Vama na ovako lijepom druženju! [smiley11][smiley2][smiley11][smiley2] ” Sretna godisnjica bogu morskih dubina! Neka jos puno zaradis, i barem polovicu potrosis![smiley2]


Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color] Posejdon: ” Eto, dragi moji danas slavim svoju prvu godišnjicu aktivnog sudjelovanja na ovom forumu! Za tu prigodu Đuro mi je priredio spektakularni rast. Hvala njemu i hvala Vama na ovako lijepom druženju! [smiley11][smiley2][smiley11][smiley2] ” Sretna Ti godišnjica, bože Posejdone! Dao Bog da doživiš još nekoliko ovakvih, posebice što se Đure tiče! Sretno Tebi (i svima nama)!

Eto gdje smo završili!
U “smeću” [smiley2][smiley2][smiley2]

Hvala na lijepim željama!
I Vama želim da vam se ostvare svi investitorski snovi! [smiley2]

La vita e bella!

Opet Kalmeta i ostali tema Otvorenog.

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

“In the long-run, we are all dead.” John Majnard Keynes [smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]


“In the long-run, we are all dead.” John Majnard Keynes [smiley2][smiley2][smiley2]

Dobra.

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

Ja imam svoju računicu. Avax vam je lijepo sve pomnožio.
SLK, s tobom se nema smisla raspravljati o automobilima s obzirom na tvoj nick.

Imam Alfu 156 1.8 TS i prezadovoljan sam s njom, tako da o imaginarnim kvarovima Alfi raspravljaj sa drugarima vlasnicima Mercedesa, za koji btw. smatram da je kvalitetan auto ali nije po mom ukusu.

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

Apsolutno se slažem.
Od svojih dragih 500 komadića Elke očekujem za 2 godine da mi kupe Alfu Spidera, a sad vi ostali rasprodajte za HT.
Za HT je perje negdje drugdje…[smiley11]

Topaloviću, jedino polovnog spidera buš mogo kupiti za 2 godine od tih 500 komada….i to dosta starog
[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

od dividende za dvije godine ide i garaza za spider-a 🙂

laki t.:

Apsolutno se slažem.
Od svojih dragih 500 komadića Elke očekujem za 2 godine da mi kupe Alfu Spidera, a sad vi ostali rasprodajte za HT.
Za HT je perje negdje drugdje…[smiley11]

Topaloviću, jedino polovnog spidera buš mogo kupiti za 2 godine od tih 500 komada….i to dosta starog
[smiley1]

New Report

Close