BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i evo nešto da više prestanete pisati negativno o bilo kome…

Kažete da su čak i špekulanti potrebni tržištu. Zašto?
DIMINIĆ: Jer kreiraju likvidnost!

Svaka čast!

nema mi druge nego se zae..ti


i evo nešto da više prestanete pisati negativno o bilo kome…

Kažete da su čak i špekulanti potrebni tržištu. Zašto?
DIMINIĆ: Jer kreiraju likvidnost!

Svaka čast!

Na to sam i ja pokušao skrenuti pažnju pa sam dočekan sa podsmjehom.

Vaša Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

Evo malo za dečke i cure s foruma, neće škoditi:

Premalo seksa vodi u radoholičarstvo i stres

Ljudi bez adekvatnog seksualnog života često se preopterećuju poslom ili drugim aktivnostima kao surogat za svoju frustriranost, zaključila je skupina njemačkih znanstvenika sa sveučilišta u Göttingenu na temelju istraživanja koje su proveli.
U istraživanju su sudjelovale gotovo 32 tisuće muškaraca i žena, a
više od jedne trećine, 35 posto žena i 36 posto muškaraca, kazalo je
da traže druge intenzivne sadržaje ako im je seksualni život spao na
maksimalno jedanput tjedno.

Na temelju studije pod nazivom Theratalk znanstvenici iz Göttingena
također su zaključili da premalo emocija i seksa izaziva stres, a
dugoročno gledano premalo seksa može čak pogoršati problem.

Vaš link


” Na to sam i ja pokušao skrenuti pažnju pa sam dočekan sa podsmjehom. Vaša Bubašpara

pa tko nije.. to je već pod normalno… recimo kada neka dionica ne raste odmah sam ja kriv (ako je koristim kao trejding dionicu)…

niš novog

nema mi druge nego se zae..ti


i evo nešto da više prestanete pisati negativno o bilo kome…

Kažete da su čak i špekulanti potrebni tržištu. Zašto?
DIMINIĆ: Jer kreiraju likvidnost!

Svaka čast!


Pa naravno elvare…arbitražisti su uz špekulante tvorci i regulatori tržišta, što god netko rekao, bez njih se ne može…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Spain Is in Big Trouble

In the last two months, Spain has dumped 80 tons of gold onto world markets. It has also flogged huge quantities of U.S. Treasuries, British gilts, and other similar reserve investments at a similar rate.

Why?

According to an article in London’s Daily Telegraph, the Spanish government is running out of money. The Banco de Espana now has less than $17 billion in foreign currency and gold reserves left. This is enough for just 12 days of imports.

The euro is the problem. European interest-rate policy applies to every country that uses the euro as its currency. Problem is, the European countries are all different and their economies move at totally different speeds. Interest rates are the politicians’ most important tool for managing the economy. By joining the euro, you’re giving up that power.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

moram priznati da imam casha i ne znam stvarno što da kupim… ajaja koja situacija (ne zato što nema prilika već ih je previše pa se ne mogu odlučiti koja će prije)

nema mi druge nego se zae..ti


moram priznati da imam casha i ne znam stvarno što da kupim… ajaja koja situacija (ne zato što nema prilika već ih je previše pa se ne mogu odlučiti koja će prije)

Slatki problemi kolega?[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


moram priznati da imam casha i ne znam stvarno što da kupim… ajaja koja situacija (ne zato što nema prilika već ih je previše pa se ne mogu odlučiti koja će prije)

Kupit ćemo Španjolsku za kunu..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Slatki problemi kolega?[smiley2]

pa pogledajte… na većini ovih koje ja gledam ‘većih’ investicija cijena pada jer se prodaja nagomilala… PBZ, ZABA, LKPC, ADRS, PTKM…

a i na ostalim slatkim i nelikvidnima…

kao da režu pozicije zbog Dimića i Španjolske?

nema mi druge nego se zae..ti


bakulaz: ” Slatki problemi kolega?[smiley2] ” pa pogledajte… na većini ovih koje ja gledam ‘većih’ investicija cijena pada jer se prodaja nagomilala… PBZ, ZABA, LKPC, ADRS, PTKM… a i na ostalim slatkim i nelikvidnima… kao da režu pozicije zbog Dimića i Španjolske?

Spominje se i rast kamata,danas bi se to moglo izglasati..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Gospodarstvo istočne Europe i dalje će snažno rasti

Business.hr/Hina
06.06.2007 13:12
Pročitaj komentare(0)

Gospodarska perspektiva srednjeeuropskih i istočnoeuroskih zemalja i dalje je pozitivna iako
će gospodarski rast blago usporiti, s prosječnih 4,8 posto u 2007. na 4,3 posto u 2008., navodi se u studiji Erste Bank o gospodarstvu te regije.
U 2007. gospodarstva zemalja u regiji, uključujući Srbiju i Ukrajinu, ostvarit će snažan rast, uz prosječnu stopu od 4,8 posto. Izuzetak je Mađarska, gdje se osjećaju posljedice mjera štednje.

U 2008. tempo rasta u regiji blago će usporiti, na 4,3 posto, iako će stope u pet od ukupno šest zemalja obuhvaćenih studijom, Hrvatskoj, Češkoj, Poljskoj, Slovačkoj i Rumunjskoj, i dalje osjetno premašivati
razinu od četiri posto, ponovno uz izuzetak Mađarske, predviđa stručnjak austrijske banke Rainer Singer.
Osjetne razlike u stopama inflacije među zemljama u regiji postupno će se smanjivati a prosječna stopa trebala bi u 2007. iznositi 3,6 posto da bi se u 2008. smanjila na 3,5 posto, predviđa Singer.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b00f0c58-bea5-41c4-bdde-201fb204718c

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close