BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color] davids: ” Počeo si opet neugodno komunicirati, kao i prošli put . Napisao sam 1Q. IGH ove godine ide na 800 mil prihoda i 100 mil kuna dobiti,2008 1mlrd prihoda, tržište kupuje budućnost kao i kod Ingre. ” 1. Nisam počeo neugodno komunicirati, nego si ti opet počeo pričati svoje bajke, nisi jedini. 2. Napali ste čovjeka zato što je rekao da je “vrijednost ingre prijeđena”, napali ste ga tako primitivno i bahato, rekli ste mu da lupa i tako dalje, je li to neugodno komuniciranje, Davids? Zbog vaše reakcije na čovjekov post morao sam se uključiti u raspravu iako mi to stvarno nije bila namjera, zašto da zadirem u vaš svijet i svijet građevinara na 8-9-10 BV. 3. Ti si napisao Wunderkindu “Please i mene malo upoznaj ,biti ću ti jako zahvalan kolega”. Ja sam od tebe tražio isto to, da mi objasniš zašto IGH vrijedi 17 – 20 tisuća i zašto vrijedi 40 000 (kao i Ingra). 4. Ti mi, naravno, OPET NISI ODGOVORIO I ZNAM DA MI NEĆEŠ ODGOVORITI, jer to nisi u stanju. A te svoje filozofske parole “tržište kupuje budućnost….bla, bla” ostavi za nekog drugog, nemoj tim frazama odgovarati na moja konkretna pitanja.

Vidiš kolega da sam utvrdio činjenično stanje tvojeg nivoa komuniciranja.
Tvoji postovi su oličenje tvoje kulture.
Neću uopće ulaziti više u raspravu na ovom nivou.
Ja bih se iskreno malo zapitao kad bi na ovakvom forumu ovako pisao ( omalovažavao).
Ja ću i dalje biti vrijedan i pisati o ovoj dionici,nekim kolegama je bilo korisno.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Nema straha za IGH. Konačno sam i ja nešto uhvatio. Ovdje je lijepo prikazano kakva nas budućnost čeka. Sutra idemo na 15 000, a poslije i više.

http://www.transfer-biro.hr/1545.aspx


Nema straha za IGH. Konačno sam i ja nešto uhvatio.

E, to je spas! [smiley2]

Sad smo sigurni…. Jure i Dio, za prosperitet i Europu!

NHF, kolega. [smiley11]

No respect


Vidiš kolega da sam utvrdio činjenično stanje tvojeg nivoa komuniciranja. Tvoji postovi su oličenje tvoje kulture. Neću uopće ulaziti više u raspravu na ovom nivou. Ja bih se iskreno malo zapitao kad bi na ovakvom forumu ovako pisao ( omalovažavao). Ja ću i dalje biti vrijedan i pisati o ovoj dionici,nekim kolegama je bilo korisno.

Ti nisi ništa utvrdio, ti samo pričaš bajke.

Ti ćeš biti vrijedan i pisati o ovoj dionici. Hahahahaha. Dobro si me nasmijao. Bolje da si rekao da ćeš i dalje biti vrijedan i dalje neargumentirano navijati za dionice koje imaš u portfelju jer je to najviše što znaš i umiješ. Pratim sve teme na ovom forum i ovog trena bi ti mogao reći kako ti izgleda portfelj jer je to tako očito, pričaš bajke o dionicama koje imaš u portfelju i kad ih prodaš nema te više na tim temama. To sve govori o tebi. Ti ni jednu svoju procjenu nisi argumentirao, ništa, pričaš priču kako “tržište kupuje budućnost…..” hahahah

Nemam ništa protiv tebe, nemoj me krivo shvatiti, samo potaknut tvojim postovima na BRST, AGMM, IGH i ostalim dionicama koje očito imaš u portfelju bio sam primoran reagirati.

"Čovjek je nezasitna životinja."


dio: ” Nema straha za IGH. Konačno sam i ja nešto uhvatio. ” E, to je spas! [smiley2] Sad smo sigurni…. Jure i Dio, za prosperitet i Europu! NHF, kolega. [smiley11]

Ne ljutim se kolega, ali sada mi je pao kamen sa srca, jer sam se konačno ukrcao u zadnji vagon ovog brzog vlaka.


davids: ” Vidiš kolega da sam utvrdio činjenično stanje tvojeg nivoa komuniciranja. Tvoji postovi su oličenje tvoje kulture. Neću uopće ulaziti više u raspravu na ovom nivou. Ja bih se iskreno malo zapitao kad bi na ovakvom forumu ovako pisao ( omalovažavao). Ja ću i dalje biti vrijedan i pisati o ovoj dionici,nekim kolegama je bilo korisno. ” Ti nisi ništa utvrdio, ti samo pričaš bajke. Ti ćeš biti vrijedan i pisati o ovoj dionici. Hahahahaha. Dobro si me nasmijao. Bolje da si rekao da ćeš i dalje biti vrijedan i dalje neargumentirano navijati za dionice koje imaš u portfelju jer je to najviše što znaš i umiješ. Pratim sve teme na ovom forum i ovog trena bi ti mogao reći kako ti izgleda portfelj jer je to tako očito, pričaš bajke o dionicama koje imaš u portfelju i kad ih prodaš nema te više na tim temama. To sve govori o tebi. Ti ni jednu svoju procjenu nisi argumentirao, ništa, pričaš priču kako “tržište kupuje budućnost…..” hahahah Nemam ništa protiv tebe, nemoj me krivo shvatiti, samo potaknut tvojim postovima na BRST, AGMM, IGH i ostalim dionicama koje očito imaš u portfelju bio sam primoran reagirati.

Pisao sam o puno dionica, mnoge nisam imao,većina kolega piše o dionicama iz portfelja.
Najavio sam puno dobrih projekata ,informacije dobivam iz staklene kugle.
I dalje si neugodan… malo školice iz pristojnosti ti ne bi škodilo, a i vidim da si malo isfrustriran
pa se pitaj odakle to dolazi,možda “tvoje” dionice nisu donjele prinos koji si očekivao.
Ja ti iskreno želim što veći rast svih tvojih dionica, budi pristojniji i otiđi na jedan godišnji.Pozdrav

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Morgen… U četvrtak ne radimo u petak da?

No respect


Morgen… U četvrtak ne radimo u petak da?

mislim da si u pravu.. al pretpostavljam da ce petak biti los.. fond menadzeri spojili praznik i vikend.. ;o))))

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

nice [smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

Evo iz svijeta:
Indices
Click here to customize

Last Time %
AEX 544,11 14:33 -0,28
BEL20 4 679,53 14:33 -0,23
CAC 40 6 084,03 14:33 -0,68
DAX 7 907,19 14:34 -0,87
FTSE 100 6 634,60 14:34 -0,44
MIB 30 42 850,00 2007-06-04 -0,72
NASDAQ 100 1 933,73 2007-06-04 0,00
OBX 416,21 14:34 -0,15
OMXC20 499,05 2007-06-04 0,11
% – Change compared to previous close value.

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

živio željko kardum. mislim na njegov pozitivan komentar u poslovnom klubu .

New Report

Close