BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]

fazan
SLK:
” 01.06.2007. 20:01 purger007 korisnik od: 17.05.2007. lokacija: broj poruka: 13 Text posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumjevanju. Ovo postaje tragikomično. 23 sata je prošlo. smiley7″

Da ja malo stanem u obranu moderatora.
Stvar je u tome što ih nema puno. Nije lako sve pohvatati. Mogli bi i mi koji puno pišemo malo pomoći, npr. sugerirati preko PM koga da odmoderiraju, a koga da malo ohlade.

Prava pravna pomoć moderatorima mislim da si stvarno jako u pravu.Osobu koja ima tek 13 postova ti bi hladio daj ohladi sebe sa 1 167 postova. Prijedlog ti je mrak.


Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color] broj poruka: 1039 01.06.2007. 20:01 purger007 korisnik od: 17.05.2007. lokacija: broj poruka: 13 Text posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumjevanju. Ovo postaje tragikomično. 23 sata je prošlo. smiley7 Što je veće brdo, dublja je dolina. Online Svaka čast gospodinu SLK koji je primjetio demokraciju Moderatora na dijelu. Najbolje da pišu sami jel bilo što napisano ,a nije po njihovoj volji doživi zabranu.

Dragi moj kolega,tekst koji ste stavili,stavili ste 01.06. u 20:00…a tad moderatori ne moderiraju,tj.ne rade petak navečer,subotu i nedjelju…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color] fazan SLK: ” 01.06.2007. 20:01 purger007 korisnik od: 17.05.2007. lokacija: broj poruka: 13 Text posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumjevanju. Ovo postaje tragikomično. 23 sata je prošlo. smiley7″ Da ja malo stanem u obranu moderatora. Stvar je u tome što ih nema puno. Nije lako sve pohvatati. Mogli bi i mi koji puno pišemo malo pomoći, npr. sugerirati preko PM koga da odmoderiraju, a koga da malo ohlade. Prava pravna pomoć moderatorima mislim da si stvarno jako u pravu.Osobu koja ima tek 13 postova ti bi hladio daj ohladi sebe sa 1 167 postova. Prijedlog ti je mrak.

Tko kaže da tebe treba hladiti? Ja sam dva puta bio na moderiranju.

pravi si p(lj)u(r)ger …

I love the Smell of Profits in the Morning

..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Jel to ja sada pišem bez moderiranja?
e hvala moderatoru. imaš pivu buraz od mene [smiley2][smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Dobro došao Zeko zna. Čestitam.

04.06.2007 Tomislav Hrastovčak, poslovni.hr

Beogradska burza opet u padu
Na BSE Belex 15 je oslabio 1,97 posto; na Ljubljanskoj i Makedonskoj burzi jačaju indeksi, dok na SASE indeks BIFX raste, a SASX-10 pada
Na današnjem trgovanju na Sarajevskoj burzi ostvaren je ukupan promet od 1,889.335,42 KM. U sklopu 342 transakcija ukupno se trgovalo sa 137.035 dionica. Najveći dnevni porast vrijednosti od 16,67 posto zabilježile su dionice Vodovoda i kanalizacije iz Konjica, dok je najveći dnevni pad od 99,69 posto registrirao Velprom iz Sanskog mosta. Vrijednost BIFX-a je porasla 1,01 posto na 7.834,14 bodova, dok je vrijednost indeksa slobodnog tržišta SASX-10 pala 0,16 posto na 4.591,85 bodova.
Na Banjalučkoj burzi, BIRS je oslabio 1,50 posto, FIRS 3,46 posto, a ERS 10 za 2,29 posto.
Na Beogradskoj burzi, također slabljenje indeksa te je tako Belex 15 pao 1,97 posto, Belex line 1,49 posto, a SRX 2,41 posto. Najveći rast dionice od 8,70 posto je zabilježio Pupin Telecom iz Zemuna, a najveći pad od 10,57 posto je bilježila Credy banka iz Kragujevca.
Na Ljubljanskoj burzi danas jačanje indeksa, te je tako glavni slovenski indeks SBI 20 porastao 0,48 posto, a blue chips indeks SBI TOP za 0,60 posto.
Makedonski MBI 10 je danas ojačao 0,51 posto, dok je crnogorski MOSTE pao 0,36 posto.

koji zakon/pravilnik regulira da društvo ne smije imati više od 10% trezorskih dionica

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Jel to ja sada pišem bez moderiranja?
e hvala moderatoru. imaš pivu buraz od mene [smiley2][smiley2]

Imaš dobar potpis

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


koji zakon/pravilnik regulira da društvo ne smije imati više od 10% trezorskih dionica

Zakon o trgovačkim društvima, čl.233.

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]


Počeo si opet neugodno komunicirati, kao i prošli put . Napisao sam 1Q. IGH ove godine ide na 800 mil prihoda i 100 mil kuna dobiti,2008 1mlrd prihoda, tržište kupuje budućnost kao i kod Ingre.

1. Nisam počeo neugodno komunicirati, nego si ti opet počeo pričati svoje bajke, nisi jedini.

2. Napali ste čovjeka zato što je rekao da je “vrijednost ingre prijeđena”, napali ste ga tako primitivno i bahato, rekli ste mu da lupa i tako dalje, je li to neugodno komuniciranje, Davids? Zbog vaše reakcije na čovjekov post morao sam se uključiti u raspravu iako mi to stvarno nije bila namjera, zašto da zadirem u vaš svijet i svijet građevinara na 8-9-10 BV.

3. Ti si napisao Wunderkindu “Please i mene malo upoznaj ,biti ću ti jako zahvalan kolega”. Ja sam od tebe tražio isto to, da mi objasniš zašto IGH vrijedi 17 – 20 tisuća i zašto vrijedi 40 000 (kao i Ingra).

4. Ti mi, naravno, OPET NISI ODGOVORIO I ZNAM DA MI NEĆEŠ ODGOVORITI, jer to nisi u stanju. A te svoje filozofske parole “tržište kupuje budućnost….bla, bla” ostavi za nekog drugog, nemoj tim frazama odgovarati na moja konkretna pitanja.

"Čovjek je nezasitna životinja."

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

Počeo si opet neugodno komunicirati, kao i prošli put .
Napisao sam 1Q.
IGH ove godine ide na 800 mil prihoda i 100 mil kuna dobiti,2008 1mlrd prihoda, tržište kupuje budućnost kao
i kod Ingre.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close