BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Frend veli da i njemu šteka. Nije se mogao spojit.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

baš malo gledam jedini koji je na ovome forumu otvarao teme pod punim prezimenom je neki dmilanovic , a nema ni jedan post, i pogledaj koje teme i kada su otvorene , taman prije nego su dotične dionice porasle.
ko je taj ????

molim moderatore da mi objasne zašto su moje privatne poruke već mjesec dana označene kao da su pročitane a nisam ih čitao. to meni izgleda kao da mi netko s poslovnog dnevnika čita privatne poruke jer sam neki dan promijenio password i opet se isto događa. Molim za pojašnjenje što se to događa? Hvala

i meni se to događalo – čini mi se neke promjene rade pa tako to uzrokuje… nitko ih nije čitao (uostalom admini da žele mogu ih čitati i bez da postanu označene kao pročitane)

nema mi druge nego se zae..ti

očtio da moderatori žele doći do povlaštenih informacija koje mi međusobno razmjenjujemo…možda im trebaju za tekstove u poslovnom…[smiley1]


očtio da moderatori žele doći do povlaštenih informacija koje mi međusobno razmjenjujemo…možda im trebaju za tekstove u poslovnom…[smiley1]

[smiley16][smiley10][smiley16]

No respect

Ako imate problema s PG, znajte da sam ja danas doslovce živce izgubio. Izgubio sam pritom i kakvih par tisućica kn, jer jednostavno nisam mogao zadati naloge ni po razno. Timeout non stop. Tako da ću im se obratiti jednim mejlom. Ako još ima zainteresiranih, idemo svi odjednom, da postignemo efekt. Web hosting provider im ima kapacitet veze kao da ja modemom svoj laptop spojim na net i postavim ga kao server, zagušenje do bola i radi toga trpi moja brzina zadavanja naloga.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ako imate problema s PG, znajte da sam ja danas doslovce živce izgubio. Izgubio sam pritom i kakvih par tisućica kn, jer jednostavno nisam mogao zadati naloge ni po razno. Timeout non stop. Tako da ću im se obratiti jednim mejlom. Ako još ima zainteresiranih, idemo svi odjednom, da postignemo efekt. Web hosting provider im ima kapacitet veze kao da ja modemom svoj laptop spojim na net i postavim ga kao server, zagušenje do bola i radi toga trpi moja brzina zadavanja naloga.

možda ti je lakše promijenti brokere?

nema mi druge nego se zae..ti


Ako imate problema s PG, znajte da sam ja danas doslovce živce izgubio.
Izgubio sam pritom i kakvih par tisućica kn, jer jednostavno nisam
mogao zadati naloge ni po razno. Timeout non stop. Tako da ću im se
obratiti jednim mejlom. Ako još ima zainteresiranih, idemo svi
odjednom, da postignemo efekt. Web hosting provider im ima kapacitet
veze kao da ja modemom svoj laptop spojim na net i postavim ga kao
server, zagušenje do bola i radi toga trpi moja brzina zadavanja naloga.

Ima jednostavnije rješenje. Promjeni brokersku kuću. Sve te tisućice koje si izgubio sigurno vrijede više nego sve uštede na proviziji zbog koje si vjerojatno njih odabrao.

Nije, jer sam lijen ići kod javnog bilježnika[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

e pa lijenost košta [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


molim moderatore da mi objasne zašto su moje privatne poruke već mjesec dana označene kao da su pročitane a nisam ih čitao. to meni izgleda kao da mi netko s poslovnog dnevnika čita privatne poruke jer sam neki dan promijenio password i opet se isto događa. Molim za pojašnjenje što se to događa? Hvala

je, to sam i ja primjetio..
mislim, da sam ja admin sigurno bi ih citao da ga j..s[smiley2] ima ovdje ljudi koji znaju o cemu pricaju.. bolje slati mail

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close