BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim odgovor: Gdje je nestala tema vezana za Jadranku d.d. Mali Lošinj?


Molim odgovor: Gdje je nestala tema vezana za Jadranku d.d. Mali Lošinj?

Eno na sedmoj stranici. Zeza “JDD diskusije” meni, kad je prva dionica na listi. Prije je bio ABPR prvi pa nitko nije ni primjetio. [smiley11]

Da, molim Igora, Vjeku ili nekog drugog da ubaci JDRA po abecedi. Hvala lijepa! [smiley11]

No respect

Hvala. Vidjela sam je na “JDD diskusije” ali mi je nije htjelo otvoriti pa sam onda tražila do 6. stranice i odustala. U čemu je štos da se preko pretraživača neće otvoriti?

Q: SDA kasno poslijepodne mijenja Top10. Da li je onda taj Top10 koji se vidi navečer T+2, jer on ostane za sutradan?

No respect

dečki, kako se sada isplati uzeti pretplatu na mostich? i kako to ide…

istekla mi polugodišnja pretplata a ispao sam iz štosa…

nema mi druge nego se zae..ti


dečki, kako se sada isplati uzeti pretplatu na mostich? i kako to ide…

istekla mi polugodišnja pretplata a ispao sam iz štosa…

Uzmite ga na mjesec dana jer navodno krajem lipnja pocetkom srpnja bi trebali imati OMX


Q: SDA kasno poslijepodne mijenja Top10. Da li je onda taj Top10 koji se vidi navečer T+2, jer on ostane za sutradan?

nisam 100% siguran, ali mislim da je kad se promijenio jučer to stanje od T-3, a danas je to T-4. prije koji tjedan sam provjeravao na nekim dionicama i poklapalo se.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

pitanje za admine:
još ne postoji na ovom forumu ignore lista? niti za forum niti za poruke?

nema mi druge nego se zae..ti


pitanje za admine: još ne postoji na ovom forumu ignore lista? niti za forum niti za poruke?

E da postoji…[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

molba adminu…

Super24 ima 326 postova, ne pokazuje znakove šizofrenije i apeliram na odmoderiranje… naime, često smo na istim temama a ne mogu vidjeti dotičnog što piše…

nema mi druge nego se zae..ti


navodno krajem lipnja pocetkom srpnja bi trebali imati OMX

takav je bio plan ali po sadašnjoj situaciji izgleda da bi cijela priča mogla malo kasniti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

jel šteka vama webmostich od PG………meni ju.čer i danas baš i ne funkcionira[smiley3]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

New Report

Close