BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Silvana Milić, pa što je bilo?
Nije valjda da netko misli da žena piše ” naručene ” članke?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


nightrider: ” Koliko ja znam Tehnika. Nadam se da vas nisam dezinformirao, he,he ” Dobra cifra, 900 mil kuna.

To bi trebala Tehnika graditi, ali ne znam da li je ugovoreno već.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Silvana Milić, pa što je bilo?
Nije valjda da netko misli da žena piše ” naručene ” članke?

Znači da žena ne želi više raditi brokerske poslove, oduzimanje dozvole ne znači ama baš ništa loše.


SLK:

nightrider: ” Koliko ja znam Tehnika. Nadam se da vas nisam dezinformirao, he,he ” Dobra cifra, 900 mil kuna.

To bi trebala Tehnika graditi, ali ne znam da li je ugovoreno već.

Znači, dionica nije odradila rast na ovu informaciju.

No respect


Silvana Milić, pa što je bilo?
Nije valjda da netko misli da žena piše ” naručene ” članke?

Ženica je prešla raditi ležerniji i bolje plaćeni posao fond managerice u drugoj najboljoj hrvatskoj banci, he,he Pbz-eu

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

plavi:

Silvana Milić, pa što je bilo?
Nije valjda da netko misli da žena piše ” naručene ” članke?

Ženica je prešla raditi ležerniji i bolje plaćeni posao fond managerice u drugoj najboljoj hrvatskoj banci, he,he Pbz-eu

Pa joj više ne treba brokerska dozvola?

No respect

A što će joj, valjda druga najbolja banka ima svoje brokere? Stresan je to posao, zato ja tako rijetko trgujem.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Anyway, jel danas nitko neće predat kakav FI. Dosadno je. [smiley11]

No respect

Prelazim na drugi komp, notebook; na kojem sam instalirao Vistu .. i uz nešto muke , uspio sam instalirati i pokrenuti Mostich .. u prilogu print screen … [smiley2]

zanimljiva situacija.. prije pola sata jedno 60 korisnika.. onda jedno vrijeme 10, sad opet 30-ak.. vrijeme za promjenu identiteta [smiley2] ?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Mercator preuzeo slavonski Presoflex
Business.hr
21.05.2007 16:58
Pročitaj komentare(0)
Slovenski Mercator objavio je sporazum sa slavonskim trgovačkim društvom Presoflexom o preuzimanju 100 posto vlasništva nad Presoflex trgovinom, koja je bila u vlasništvu Josipa Galića.

Ugovor o provedbi strateškog povezivanja između Presoflexa d.o.o. i Mercatora-H d.o.o. potpisali su predsjednik Uprave i vlasnik hrvatskog trgovačkog društva Presoflex Josip Galić, predsjednik Uprave Mercatora Žiga Debeljak i direktor Mercatorovog trgovačkog društva u Hrvatskoj Mercator-H Alan Kričković.

Društvo Presoflex d.o.o. s više od 40 prodajnih objekata vodeći je trgovac na području Slavonije. Mercator namjerava nakon provedbe strateškog povezivanja sačuvati robnu marku Presoflex i nastaviti s njezinim razvojem na hrvatskom tržištu.
Oglas:

Na osnovi dogovorenog povezivanja Mercator će postati stopostotni vlasnik društva Presoflex d.o.o., čime će ojačati svoj tržišni položaj u Hrvatskoj. Planirani prihodi društva Presoflex za 2007. godinu veći su od 80 milijuna eura, tako da će Mercator na hrvatskom tržištu tim povezivanjem povećati svoj tržišni udjel na više od 6 posto.

U sklopu strateškog povezivanja partneri su također dogovorili dugoročnu poslovnu suradnju na području razvoja i izgradnje novih trgovačkih objekata na hrvatskom tržištu te ulazak Josipa Galića u vlasničku strukturu Mercatora.

Provedba strateškog povezivanja između društava Presoflex i Mercator dio je planirane Mercatorove strategije rasta i osvajanja položaja vodećeg trgovca robom široke potrošnje u regiji jugoistočne Europe.

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

I nadam se da će me do tog novogodišnjeg tuluma i moderatori odmoderirati![smiley1]

New Report

Close