BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Zahvaljujem deckima na odgovorima.
Znam ja i sama procjenit dobru firmu i dobru cijenu samo jos nisam pohvatala logiku i psihologiju samog trgovanja, prometa i fluktuacije tih brojka….al evo sad cu!

Krecem sa prilicno malim ulogom pa mi je jos i to otezavajuca okolnost, jako sam se veselila Magmi i HTu al su ***obrisano*** prebacili za jesen i sad se moram kretati misijim koracima prema gore.

Ispricavam se sto sam malo iskocila iz teme.
Pozdrav

kakva navlakuša!

Pozdrav svima, ovo je moje prvo javljanje.

Kontraplan

HTV1 22.05.2007. 20:40

Prvi hrvatski LNG terminal najvjerojatnije će se graditi u Plominu, a ne kako je najavljivano u Omišlju na Krku. Tko dobiva, a tko gubi izgradnjom terminala na toj lokaciji? Čija će biti zadnja riječ u odluci o lokaciji LNG-a: struke ili politike? U Kontraplanu Dubravka Merlića gostuju: Ivan Jakovčić, Zlatko Komadina, Vjeran Piršić, Miljenko Šunić i Željko Tomšić.

* Voditelj: Dubravko Merlić
* Urednik: Dubravko Merlić

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]


ne razumijem u čemu je problem što EIG d.d. (odnosno “naša” Elka) ima jednu zaposlenu osobu?? isto tako ne razumijem u čemu je problem što im je prihod isključivo financijski, pa riječ je o holding društvu, čija imovina je cca. 65% financijska a ostalo otpada na razna potraživanja(za kredite, depozite isl…), zato je normalno da im je prihod financijski (to je njima poslovni prihod) jedino o čemu možemo polemizirati je komentar da društva grupe nisu ostvarila prihode od prodaje??? prodaje čega?? (eventualno nekih udjela) njihova je imovina isto tako gotovo u cijelosti financijska, te iz iste generiraju prihode, financijske normalno (govorim za ove dve tvrtke iz Hrvatske, za Eig iz Mađarske ne znam) ovo je sasvim normalna struktura prihoda za ovakve tvrtke, pa ljudi nije ovo neka trgovačka ili građevinsk tvrtka !!

Nemoj se mučiti, ima ovdje puno pacijenata. Ni lobotomija ne bi pomogla, vjeruj mi.[smiley5]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]


Nemoj se mučiti, ima ovdje puno pacijenata. Ni lobotomija ne bi pomogla, vjeruj mi.

Odličan, svaka čast, ni lobotomija ni pljugaronija.
Kretenizam, balvanizam, nečastivost, svega samo ne pameti, ljepote i iskrenosti.
Prijevara, laž, snobizam, glad, pohlepa.
[smiley2]

I smijem se iza brda,
ulažem u dionice nalik na krda,
sretan i veseo sam ja,
prijevara to mi je poznata stvar.

Lažem, varam, i kradem,
nikom ništa ne dadem,
kad bi bilo više toga,
zvala bih se Goga.

Lova, to je ono to me zanima,
poštenje, to je ono što me ne zanima,
lova, to je ono što me zanima,
poštenje, to je ono što me ne zanima.


Pozdrav svima, ovo je moje prvo javljanje.

Pozdrav i tebi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Premješteno iz teme: [color=blue]ELKA (EIG d.d.)[/color]

Yokozuna:

Nemoj se mučiti, ima ovdje puno pacijenata. Ni lobotomija ne bi pomogla, vjeruj mi.

Odličan, svaka čast, ni lobotomija ni pljugaronija.
Kretenizam, balvanizam, nečastivost, svega samo ne pameti, ljepote i iskrenosti.
Prijevara, laž, snobizam, glad, pohlepa.
[smiley2]

I smijem se iza brda,
ulažem u dionice nalik na krda,
sretan i veseo sam ja,
prijevara to mi je poznata stvar.

Lažem, varam, i kradem,
nikom ništa ne dadem,
kad bi bilo više toga,
zvala bih se Goga.

Lova, to je ono to me zanima,
poštenje, to je ono što me ne zanima,
lova, to je ono što me zanima,
poštenje, to je ono što me ne zanima.


haha, ovo je tako loossa pjesmica.. po sadrzju jos kako tako, ali ritmicnost[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Na temelju članka 31. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 117/2001. i 92/2005.), ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o., Podružnica Stanogradnja, 10 000 Zagreb, Savska cesta 1, telefonski broj: 3871-100, broj telefaksa: 3871-148, MB: 03677702 objavljuje
ISPRAVAK JAVNOG NADMETANJA br. 07-22-9223/X
objavljenog u Oglasniku javne nabave br. 20 od 14. V. 2007. godine pod brojem 07-22-8753/952 (predmet nadmetanja: usluga financiranja dugoročnim kreditom u iznosu od 900.000.000,00 kn za izgradnju stambeno-poslovnih objekata na lokaciji Sesvete, Sopnica – Jelkovec)Mijenjaju se točke 5. i 15., koje ispravno glase:5. Početak i rok završetka usluge koja ispravno glasi: početak usluge – 1. 7. 2007., završetak usluge – 1. 1. 2009.15. Ostale informacije: informacije se mogu dobiti do roka za dostavu ponuda radnim danom od 9 do 11 sati na broj telefona (01) 6503-169.

Tko će radit?

No respect

Koliko ja znam Tehnika. Nadam se da vas nisam dezinformirao, he,he

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Hita.hr?
Dole?


Koliko ja znam Tehnika. Nadam se da vas nisam dezinformirao, he,he

Dobra cifra, 900 mil kuna.

No respect

Ima li vaših?

# Rješenje kojim se Vlasti Perše-Oroz iz Zagreba, Hondlova 2a, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
# Rješenje kojim se Silvani Milić iz Zagreba, Balotin prilaz 3, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera
# Rješenje kojim se Ivanu Keči iz Zagreba, Grada Vukovara 35A, oduzima dozvola za obavljanje poslova investicijskog savjetnika
# Rješenje kojim se Andreji Barišić iz Zagreba, Gračanska cesta 120 A, oduzima dozvola za obavljanje poslova brokera

Razlozi na HANFA-i.

No respect

New Report

Close