BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: [color=blue]BZJK (Božjakovina d.d.)[/color]

nemojte me uspoređivati s tim divljakom. ja sam fin i pristojan čovjek koji ne vrijeđa nikoga, osim malo.[smiley1]
ali vidite, hakela je to pisao na PTKM dok je bila 140 kuna a danas je 305 kuna.[smiley2]


309,70 točnije[smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Proba

Dragi moderatori, znam da vas nema puno i da vam posao nije lagan.

Cilj komunikacije ovog tipa (internet, forumi, itd) je razmjena informacija u realnom vremenu. Zato su ljudi izmislili kompjutere i internet – da bi ubrzali komunikaciju.

Ovaj oblik moderiranja jako razbija komuniciranje medju forumasima i moram priznati da je dosta tesko snalaziti se. Neke informacije su vec zastarjele dok ih vi uspijet odmoderirati i pustiti te vise nicemu ne sluze sto itekako utjece na kvalitetu foruma a ovdje je protok informacija od esencijalnog znacaja.

Takodjer, vidim da ima sve vise novih ljudi sto vas posao cini jos tezim i zahtjevnijim da ne kazem nemogucim. Kako ljudi i dalje budu pristizali i uclanjivali se biti ce sve vise kasnjenja a i vama posla.

Umjesto ove ZAMP-ovske metode gdje smo svi “neodgojeni kriminalci” pa onda moramo dokazivati da nismo predlazem vam da brutalno rezete korisnicke racune koji se ogrijese o pravila foruma. Bez upozorenja – snip i nema ga vise. Pa neka otvara novi. Ima jos tisucu nacina.

Unaprijed vam hvala na razumijevanu.

P.S. Nadam se da mene necete sada odrezati. [smiley3]

skype - ivek1234


ide netko od forumaša na

Jacka Welcha[/b][/b]

Mislim da je to event tipa: budi vidjen!!!

E sada, ako si neki anonimac onda si bacio pare jer ce te zamijeniti za poslugu.

skype - ivek1234

Ljudi jel gledate Poslovni klub na HRT-u?
Onaj Kardum mi je smješan već 4 mjeseca.Nije mu lako svaki tjedan prepričavati istu stvar na drugi način!
“Rast burze”,rekordni prometi,rekordni rast,Jak optimizam i tako iz tjedan u tjedan…..Dokad ja vas pitam?

Novac je kisik burze!


Dokad ja vas pitam?

Do korekcije? Nove 1929 i sloma trzista? Kada? Ove godine mislim da ne. Vjerojatno niti u prvom dijelu 2008. A onda smo i blizu EU? Da li ce trajati vjecno – sigurno ne. Mislim da je ekipa tek POCELA otkrivati burzu i dionice. Pogle samo koliko je novih nickova ovdje svaki dan sa malim brojem postova. Fondovi se pune, lova se povlaci sa orocenja i iz carapica. IPO-i ce sigurno dici trziste a izgleda da ima dosta najava u narednim periodima. Dizati ce se lova na margin i ostale oblike kreditiranja. Jos neko vrijeme smo on the safe side. Da ce bit glitcheva tu i tamo biti ce. Ali ja osobno ne ocekujem nista ozbiljnoga jos neko vrijeme.

skype - ivek1234


Ljudi jel gledate Poslovni klub na HRT-u?
Onaj Kardum mi je smješan već 4 mjeseca.Nije mu lako svaki tjedan prepričavati istu stvar na drugi način!
“Rast burze”,rekordni prometi,rekordni rast,Jak optimizam i tako iz tjedan u tjedan…..Dokad ja vas pitam?

dok ne ostane bez glasa [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mislim da je to event tipa: budi vidjen!!!

E sada, ako si neki anonimac onda si bacio pare jer ce te zamijeniti za poslugu.


Možeš si mislit kako ćeš biti viđen među par tisuća ljudi…[smiley2][smiley2][smiley2]
Ovo je dobra prigoda i ne treba ju propustiti…kao ni Kotlera…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Avion skrenuo u Split po Šuicu!

Noćni let iz Zagreba za Dubrovnik iznenada slijeće u Split. Otvaraju se vrata i ulazi – Dube Šuica. Gradonačelnica, uz zvižduke putnika, leti u Grad. ‘Splet slučajnosti’, tvrdi Croatia Airlines!

DUBROVNIK – Nevjerojatan niz slučajnosti morao se poklopiti u petak da bi putnica Dubravka Šuica skratila svoj put iz Rima za Dubrovnik: avion na redovnoj liniji Zagreb – Dubrovnik slučajno je skrenuo s predviđene rute, sletio na splitski aerodrom, gdje je – slučajno – Dubravka Šuica baš tada razbijala glavu smišljajući kako da dođe u Dubrovnik; pa kad se već taj avion slučajno našao tu, zašto ne bi pokupio gradonačelnicu i odveo je u Dubrovnik! Barem tako tvrde Croatia Airlines i Dubravka Šuica, koja – slučaj je htio – nije imala ni prtljage, pa ju je bilo lako uvesti u avion.

Croatia Airlines potvrdila je da je avion iz Zagreba za Dubrovnik u petak neplanirano skrenuo s rute, sletio na splitski aerodrom i ukrcao gradonačelnicu Dubrovnika. Iznenađeni putnici, kojima nitko nije rekao razloge skretanja, zviždali su Šuici dok je prolazila do svog sjedišta u biznis-klasi, a avion je zbog “izvanredne putnice” na Čilipe kasnio sat vremena, piše Jutarnji list.

U Croatia Airlinesu su složili objašnjenje, za čiju je suptilnu kombinatoriku trebala umješnost vrhunskog kontrolora leta. Tvrde da se sve dogodilo – sasvim slučajno.

“Toga je dana došlo do trosatnog kašnjenja našeg zrakoplova na letu Zagreb – Split – Rim. Isti je zrakoplov trebao nastaviti let za Split i prevesti naše tri posade, odnosno 16 članova posade Airbusa. Kako bismo osigurali da naše posade na vrijeme stignu u Split i odrade letove u subotu, 12. svibnja, donesena je odluka da se let iz Zagreba u Dubrovnik preusmjeri preko Splita.

U Splitu se na let ukrcala gospođa Dubravka Šuica, koja je svoje putovanje iz Rima preko Splita i Zagreba trebala nastaviti za Dubrovnik, ali ga je zbog velikog kašnjenja iz Rima i zbog činjenice da nije mogla stići na let iz Zagreba u Dubrovnik morala prekinuti u Splitu”, rekla je Jutarnjem Ana Čulumović iz službe za odnose s javnošću Croatia Airlinesa. U Croatiji kažu da i inače na takve letove primaju putnike, ali se u dosadašnjim slučajevima radilo o većim grupama, a ne o pojedincima, primjerice gradonačelnicima ili gradonačelnicama.

Dubravka Šuica tvrdi da se “samo spletom okolnosti” našla u preusmjerenom avionu za Dubrovnik. “Priča o preusmjeravanju aviona zbog mene je notorna laž! Daj Bože da sam toliko moćna, ali ovo je zaista laž. Moj avion iz Rima kasnio je tri sata. Kada sam u Splitu krenula čekirati kartu, ispalo je da je avion iz Zagreba rerutiran, pa je sletio u Split. Nisam imala prtljagu, pa su me lako uveli u taj avion”, izjavila je Šuica, koja kaže da nije čula zvižduke ostalih putnika

[color=blue]Do kuda vode ove moći naših moćnih??[/color]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

SunTrust prodaje dionice Coca-Cole koje drži od 1919.

Velika američka regionalna banka SunTrust Banks Inc. počela je prodavati svoje dionice Coca-Cola Co. koje u svojem vlasništvu drži još od 1919., u okviru plana restrukturiranja usmjerenog na uštedu 530 milijuna dolara godišnje do 2009., priopćeno je iz te banke
SunTrust, čiji trezori čuvaju primjerak originalne formule najpoznatijeg svjetskog napitka Coca-Cola, priopćio je da je u utorak ujutro prodao 4,5 milijuna ili 9 posto dionica najvećeg svjetskog proizvođača osvježavajućih pića.
Prikupljena će sredstva upotrijebiti za financiranje 750 milijuna do milijarde dolara vrijednog otkupa svojih dionica u ovoj godini.
Ta sedma po veličini američka banka, koja je nedavno čak i donirala neke svoje dionice Coca-Cole, namjerava prije kraja ove godine odlučiti o tome što učiniti s preostalih 43,7 milijuna dionica.
Njezin prethodnik, banka Trust Company of Georgia, pomogla je 1919. Coca-Colu plasirati na burzu. SunTrust i Coca-Cola Co. imaju sjedište u Atlanti, Georgia.
Nakon što su veći dio 1980-tih i 1990-tih snažno rasle, dionice Coca-Cola Co. u posljednjih su deset godina izgubile oko petinu svoje vrijednosti, te su neki dioničari pozivali SunTrust na prodaju njegovoga udjela.
Ta je banka najveći institucionalni dioničar Coca-Cole, pored Berkshire Hathaway Warrena Buffetta. Prije utorka, njezin je udjel u toj kompaniji bio vrijedan oko 2,5 milijarde dolara.
(Hina)

Ovo su pravi investitori.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Avion skrenuo u Split po Šuicu!
Do kuda vode ove moći naših moćnih??

kad razgovaram sa strancima koji nemaju pojma što je i gdje je Hrvatska, pa kad im još kažem koliko nas je bude im malo neugodno zbog njihova neznanja. neugodu razbijem tako što im kažem da smo tako mali da se svi međusobno poznajemo. izgleda da je to istina jer ne mislim da je Šuica tako moćna da skrene avion već samo slučajno zna nekoga na pravom mjestu. da ja znam istu osobu vjerovatno bi i ja uspio skrenuti avion. to se vjerovatno i dogodi samo ne bude nitko poznat u grupi koja se okoristi tom situacijom pa ne dođe u javnost.
primjer iz života: 12 ročnika ima vezu za prekomandu ali tamo gdje svih 12 želi ići ima samo 6 mjesta. veze idu do ranga generala. na kraju sigurno prolazi samo onaj koji ima za vezu osobu (tajnicu i sl.) koja tipka spisak.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Hvala na pjesmi, ovo je prvi put da mi je netko javno dao pjesmu. I sviđa mi se, iako nisam navijač hajduka ali nisam ni Dinama. A u međusobnim susretima navijam za hajduk . Inače nisam ništa drugo kupio, dok kupim đuru javim. A Elku već imam.

New Report

Close