BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne vidim osnova za to da bi kosovo postalo neovisno…
za 10-20 godina hoce proglasit neovisnost npr. istre, jer se i tamo ***obrisano***

osnova je ta da se populacija ne osjeća ugodno u ‘partnerskom’ odnosu s drugom populacijom u jedinstvenom pravnom subjektu te želi formirati svoj D.D. i nastaviti suradnju iz pozicija kakve trebaju biti…

ako to želi i populacija Istre – ista stvar…
ako to želi populacija Tibeta – ista stvar…

i bez onih priča tipa – tako nas oslabljuju izvana… pa neka, bilo bi manje prepotnetnih sila na svijetu

nema mi druge nego se zae..ti

Dečki i cure sa Poslovnog.
Najbolji ste poslovni forum u RH i sada kada imate frku sa serverima izražavam vam svoje poštovanje!
Frka će se riješiti a ostati će zadovoljstvo za dobro obavljeni posao. [smiley11]

La vita e bella!

sada im je server prebrz… toliko brzo ode na temu i vrati se nazad da mi ostane tema označena kao nepročitana [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


sada im je server prebrz… toliko brzo ode na temu i vrati se nazad da mi ostane tema označena kao nepročitana [smiley2]

Hehe…

Da. Baš sam gledao, u vrijeme štekanja, bilo je preko 100 prijavljenih korisnika.
Pa apeliram na one koji ne pišu, da se ne prijavljuju, jer mogu čitati i bez prijave.

Molim vas, kolege, bez ljutnje. [smiley11]

No respect

Danas je godišnjica rođenja prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana.
Neka mu je vječna slava i hvala što nas je vodio do slobodne, samostalne i neovisne države, Republike Hrvatske.


PS: kad vidim s kakvim suradnicima mu je to uspjelo ( čast izuzetcima ) mogu reći samo dvije riječi: Franjo majstore.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Sutra povijesni dan, ha? Probijamo 5.000 na Crobexu… [smiley11]

No respect


Sutra povijesni dan, ha? Probijamo 5.000 na Crobexu… [smiley11]

Svi koji misle da Crobex prebrzo raste i da to nije normalno neka pogledaju index susjednog nam tržišta. BIRS index je u godini dana napravio put od 1500 do preko 5000 bodova. Kada smo mi toliko rasli? Nikada. Valjda i mi zaslužujemo uživati u renesansi bez dežurnih skeptika.

http://asad.daj.ba/birs.GIF

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Krasno. Koliko će tek koštat izgradnja…. c/p NN

broj 20 od 14.5.2007., obrazac NAB-82

Na temelju članka 17. Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 117/2001. i 92/2005.) objavljujemo
OBAVIJEST O SKLAPANJU UGOVORA br. 07-82-8206/576
1.

1. Naziv: GRAD ZAGREB, Gradsko poglavarstvo
2. Sjedište/Adresa: 10 000 Zagreb, Trg Stjepana Radića 1
3. Telefonski broj: 6101-437, broj telefaksa: 6101-041
4. Matični broj naručitelja: 00678058

2.

1. Način nabave: javno nadmetanje Broj i datum objave u Narodnim novinama na temelju koje je izvršen odabir: 07-22-3188/365 od 26. 2. 2007.
2. Za nabavu izravnom pogodbom, navesti klasu prethodne suglasnosti: –

3. Vrsta i opis usluge: izrada projektne dokumentacije za izgradnju nogometnog kompleksa Kajzerica Zagreb, na lokaciji Novi Zagreb – zapad
4.

1. Broj zaprimljenih ponuda: 2 5. Datum sklapanja ugovora: 16. 4. 2007. 6. Najniža i najviša cijena prihvatljive ponude: 15.490.127,52 – 15.641.440,00 kn 7. Cijena odabrane ponude: 15.490.127,52 kn 8. Naziv/ime odabranog ponuditelja: Entasis d.o.o., Zagreb, Sermageova 13
2. MB/MBG: 1508822 9. Iznos dijela ugovora koji će biti dodijeljen podisporučiteljima: – 10. Kriteriji odabira: čl. 46. st. 2. t. 1. Zakona o javnoj nabavi 11. Ostale informacije: – 12. Datum slanja zahtjeva Narodnim novinama: 4. 5. 2007. 13. Datum primitka zahtjeva u Narodnim novinama: 4. 5. 2007.

No respect

ide netko od forumaša na

Jacka Welcha[/b][/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]BZJK (Božjakovina d.d.)[/color]

cayman006:

1. kupnja je već na 1165. fino. ajde dobro, neću se više živcirati. briga me.
———————————————————
dobro je jer je prva kupnja već preko 1200 kuna, a prodaja slabo popušta. bit će ovo opet brzo na 1600 a onda je sve čisto do 2000 kuna. još samo da mediji objave vijest o preuzimanjima i prodaja će se povlačiti prema gore. nema brige ovdje.
———————————————————————-
polako, danas je već druga priča. još kad business.hr i ostali objave da se pregovara o kupnji istravina, nećemo mi tu dugo stajati.

Kao da hakelu slušam prije par mjeseci na temi PTKM.[smiley2][smiley2][smiley2]

Ko je taj Hakelja? Nikad čuo.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Premješteno iz teme: [color=blue]BZJK (Božjakovina d.d.)[/color]


Ko je taj Hakelja? Nikad čuo.

HakelEdo. Japanski otok. [smiley1]

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]BZJK (Božjakovina d.d.)[/color]

nemojte me uspoređivati s tim divljakom. ja sam fin i pristojan čovjek koji ne vrijeđa nikoga, osim malo.[smiley1]
ali vidite, hakela je to pisao na PTKM dok je bila 140 kuna a danas je 305 kuna.[smiley2]

New Report

Close