BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dam ti sav VIS za jednu TNSA…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Dam ti sav VIS za jednu TNSA…[smiley2][smiley2][smiley2]

E sad je pitanje kaj to podrazumijevas pod “sav VIS” koji imas. Mozda pricamo o sici od 2-3 komada. Daj bar 100 i imamo deal [smiley2]. Uostalom da se ne raspravljamo oko VIS i TNSA daj bar 10 BZJK i bit ce ok [smiley2]

Asko:

Dam ti sav VIS za jednu TNSA…[smiley2][smiley2][smiley2]

E sad je pitanje kaj to podrazumijevas pod “sav VIS” koji imas. Mozda pricamo o sici od 2-3 komada. Daj bar 100 i imamo deal [smiley2]. Uostalom da se ne raspravljamo oko VIS i TNSA daj bar 10 BZJK i bit ce ok [smiley2]

Vidim da vam fali prave valute, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Vidim da vam fali prave valute, hi,hi,hi[smiley2]

Mislis na onu MMTZ ili na indijanskom stoji-cijena-i-ne-mrda? [smiley2]

KuciloOro:

Vidim da vam fali prave valute, hi,hi,hi[smiley2]

Mislis na onu MMTZ ili na indijanskom stoji-cijena-i-ne-mrda? [smiley2]

Ne, nego na BZJK.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

jel radi burza u ponedjeljak?


jel radi burza u ponedjeljak?

radi

a pripreme za praznik rada…trebala bi radnička klasa investitora i financijaša malo i odmorit…


a pripreme za praznik rada…trebala bi radnička klasa investitora i financijaša malo i odmorit…


Nema odmora dok traje obnova (prvi milionček zarade).

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

jel taj milioncek i dalje na racunu ili se trošio vremenom kao meni pa sam skoro na istom [smiley6]

nema mi druge nego se zae..ti


jel taj milioncek i dalje na racunu ili se trošio vremenom kao meni pa sam skoro na istom [smiley6]

Tek je prešlo pola ove godine, ali se i trošilo, i još bu se trošilo pa nebu puno ostalo. Ali do kraja godine bu kapnulo još pa bu valjda i ostalo nekaj.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ma ja sam evo od prošle godine u ovo vrijeme do sada na 160k uzeo 160k ali na računima mi je sve u minusu a u porfeljima mi je stanje 160k * 2 (margini) tako da kao i da nisam [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close