BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad sa sa ATM-om spojim na server izbaci mi slijedeću poruku:
postoji novija verzija programa. možete je skinuti sa web stranica burze

kakva je to novija verzija programa i gdje se može skinuti, ja sam probao sa stranica burze pa mi i kad instaliram najsvježije skinut ATM opet kaže da ima novija verzija?

možda je već neko pitao ali ja nisam naletio pa ako sam dosadan isprika

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


kad sa sa ATM-om spojim na server izbaci mi slijedeću poruku:
postoji novija verzija programa. možete je skinuti sa web stranica burze

kakva je to novija verzija programa i gdje se može skinuti, ja sam probao sa stranica burze pa mi i kad instaliram najsvježije skinut ATM opet kaže da ima novija verzija?

možda je već neko pitao ali ja nisam naletio pa ako sam dosadan isprika

Odi na Vaš link i instaliraj ATM i to ti je to.

koničiva (pozdrav na japanskom)


kad sa sa ATM-om spojim na server izbaci mi slijedeću poruku: postoji novija verzija programa. možete je skinuti sa web stranica burze kakva je to novija verzija programa i gdje se može skinuti, ja sam probao sa stranica burze pa mi i kad instaliram najsvježije skinut ATM opet kaže da ima novija verzija? možda je već neko pitao ali ja nisam naletio pa ako sam dosadan isprika

a jedina novost je da prilikom logina pise Zagrebacka umjesto Varazdinska Burza [smiley4]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Svi nas vole.

http://www.vjesnik.hr/html/2007/04/25/Clanak.asp?r=unu&c=2

Dakle prognoza sunčano, temperatura 21-23[smiley2]

Trend is your friend.

Mogao bi moderator povodom 1. maja odmoderirati veću grupu korisnika foruma…neki su mu moderirani još tamo od 11 mjeseca…


Mogao bi moderator povodom 1. maja odmoderirati veću grupu korisnika foruma…neki su mu moderirani još tamo od 11 mjeseca…

možda postoji razlog[smiley2]

možda postoji razlog[smiley2]


Da, dvostruki, trostruki…multistruki….[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

beholder:

Mogao bi moderator povodom 1. maja odmoderirati veću grupu korisnika foruma…neki su mu moderirani još tamo od 11 mjeseca…

možda postoji razlog[smiley2]

Evo u mome slučaj ne postojalo neka ozbiljan prepreka za izišlo iz moderiranje osim jezična[smiley1]

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

AEX 536,11 15:01 0,66
BEL20 4 635,15 15:01 0,49
CAC 40 5 949,59 15:01 1,07
DAX 7 339,30 15:02 0,94
FTSE 100 6 469,80 15:01 0,62
MIB 30 43 105,00 2007-04-24 -0,46
NASDAQ 100 1 858,87 2007-04-24 0,00
OBX 399,61 15:02 1,02
OMXC20 487,16 15:01 1,08

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

Pih šta se ja žalilo da bilo moderirano, ja imalo samo 114 pisama a Seve imalo 746 pisama pa još bilo moderiran. Dobro ja još i prošlo.[smiley2]

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

jooj , netko je ubo KOSK-P-A po 394 kn !!!
…sigurno je Medo bio kupac,
on uvijek kupi nešo jeftino !!! ah…

Premješteno iz teme: [color=blue]BEZ CENZURE – O DIONICAMA[/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)[/color]


lambo: ” SunTzu – ne znam da li se tebi čini ovakvo infantilno pisanje kao fora, no ipak nije. Prije čovjeka zaboli glava. Ugledaj se na plemenitog indinijanca. Bik koji sjedi ipak barata osnovama :-). a kad smo kod plavog, on vjerojatno slavi 30 postotni rast Ingre u poslj 10-ak dana. A, po analogiji, isto bi trebali činiti i dioničari HDEL-a! ” Što to bilo indinijanac? Prvi put čulo takav riječ! baj d wej – rugalo se sova sjenici ( je li tako glasilo vaša hrvatska poslovica )[smiley1]

Nitko se ne ruga, prijatelju, a ako ti ne shvaćaš poruku, što ti ja mogu. indinijanac? Ajde probaj s malo više truda uklonit jedno slovo (tip feler) pa možda shvatiš. Uživaj!

New Report

Close