BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

Evo Mostich crko

meni ne radi niti jedna aplikacija danas

ne znam kaj ću

Napravi ono sto ja namjeravam ako u roku brzo Mostich ne proradi: nazovi ZSE i izvristi se


Napravi ono sto ja namjeravam ako u roku brzo Mostich ne proradi: nazovi ZSE i izvristi se

a ne nije lijepo vikati na ljude [smiley2]

Alien:

Napravi ono sto ja namjeravam ako u roku brzo Mostich ne proradi: nazovi ZSE i izvristi se

a ne nije lijepo vikati na ljude [smiley2]

Sorry kad nesto uredno placam a to ne radi onda sam neugodan i totalno me boli djon tko je za to kriv. Isto tako kad ja nesto zase…. necu se buniti ak dobijem jezikovu juhu. Btw, netko izgleda cita ovo jer mi je Mostich proradio [smiley2]

Evo po prvi put crko Abacus etrade [smiley3]


Evo po prvi put crko Abacus etrade [smiley3]

Meni normalno fercera…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Ponukam nekim pričama o ovisnosti o trg.na burzi još u petak sam odlućio da do utorka neču ni pogledati šta se ovde događa i juče mi je dan užasno sporo prolazio.Moram Vam priznati da sam se uvijerio kao sam poprilićno zakaćen.Jedva sam ćekao ono jadno izvješće PBZ ispred 2.vijesti i uspio sam samo viditi da je bila prilika za dokup ADRS-P,odma me obuzela tuga[smiley3].
Ne smatram se previše “poroćnom” osobom ali kolege drage ,kako ovo držati pod nekom kontrolom????

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Zaboravi, ovisan si i priznaj si to.

Sad jedino preostaje pronaći kliniku za liječenje od ovisnosti i to je to.[smiley2]


,kako ovo držati pod nekom kontrolom????

teško… ali pomaže kada točno znaš zašto to radiš – i doživljavaš to kao svaki drugi posao

nema mi druge nego se zae..ti

Tesko, jako tesko.
Dok raste dobro je..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Burza je čista ovisnost!Gubio ili dobivao “navučen” si i gotovo ti je!Lijep je osjećaj svojim novcima doprinjeti razvoju domaćeg gospodarstva![smiley1]
Važno je u svemu tome ne živjeti iznad svojih intelektelnih mogućnosti!(onda je propast suđena)

Novac je kisik burze!


Ponukam nekim pričama o ovisnosti o trg.na burzi još u petak sam odlućio da do utorka neču ni pogledati šta se ovde događa i juče mi je dan užasno sporo prolazio.Moram Vam priznati da sam se uvijerio kao sam poprilićno zakaćen.Jedva sam ćekao ono jadno izvješće PBZ ispred 2.vijesti i uspio sam samo viditi da je bila prilika za dokup ADRS-P,odma me obuzela tuga[smiley3]. Ne smatram se previše “poroćnom” osobom ali kolege drage ,kako ovo držati pod nekom kontrolom????

Pošto ti je jučer dan sporo prolazio mogao si malo proučit pravopis.

]???? ” Pošto ti je jučer dan sporo prolazio mogao si malo proučit pravopis.
[/quote]
Hvala na savijetu dragi kolega,primite moje duboke isprike ako sam Vas povrijedio svoji gramatičkim i pravopisnim greškama.Samo bih Vas molio da se radi mene ne živcirate, mislim da je najbitnije da ste me razumijeli.
Hvala!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close