BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li netko nešto o blokadi-deblokadi VPIK-a. Njegovom tenderu?
Hvala!

evo me!

forum služi za razmjenu mišljenja i informacija…

što više ljudi razmjenjuje mišljenja i informacije – bolje za svih nas
što je više ljudi educiranih u tvojoj bližoj okolici – bolje i za tebe (ne možeš postati bogat u individualnom kapitalizmu ako okruženje nije bogato)

i na kraju – svaka ovisnost je ovisnost i u principu stvara slične negativne nuspojave – što znači da se ne treba pretjerano diviti i oduševljavati spoznajom kako postajete ovisni, jer će vam kasnije biti gore

nema mi druge nego se zae..ti

mene kriza lovi obično oko 8.00 h
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Ja sam lud već u petak iza 16h…
U ponedjeljak se budim kao nikad ranije ,pun elana i raspoloženja!
Inače pon. mi je bio najgori dan u tjednu ,a petak najbolji[smiley2]
pardon,ja sam lud povazdon’!!![smiley7]


Ja sam lud već u petak iza 16h…
U ponedjeljak se budim kao nikad ranije ,pun elana i raspoloženja!
Inače pon. mi je bio najgori dan u tjednu ,a petak najbolji[smiley2]
pardon,ja sam lud povazdon’!!![smiley7]

moraš biti oprezniji kad ulažeš pa ćeš biti puno normalniji
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


edo: ” Ja sam lud već u petak iza 16h… U ponedjeljak se budim kao nikad ranije ,pun elana i raspoloženja! Inače pon. mi je bio najgori dan u tjednu ,a petak najbolji[smiley2] pardon,ja sam lud povazdon’!!![smiley7] ” moraš biti oprezniji kad ulažeš pa ćeš biti puno normalniji NR

[smiley1][smiley1][smiley1]
Sad sam skužio da smo istog dana logirani na poslovni.hr
možda smo jednojajčani[smiley6]

nightrider:

edo: ” Ja sam lud već u petak iza 16h… U ponedjeljak se budim kao nikad ranije ,pun elana i raspoloženja! Inače pon. mi je bio najgori dan u tjednu ,a petak najbolji[smiley2] pardon,ja sam lud povazdon’!!![smiley7] ” moraš biti oprezniji kad ulažeš pa ćeš biti puno normalniji NR

[smiley1][smiley1][smiley1]
Sad sam skužio da smo istog dana logirani na poslovni.hr
možda smo jednojajčani[smiley6]

eto vidiš, ne znam odakle ti ideja da smo indijanac i ja ista osoba?? to je kao da ja kažem da ste ti i hakela isti korisnik. glupost
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


eto vidiš, ne znam odakle ti ideja da smo indijanac i ja ista osoba?? to je kao da ja kažem da ste ti i hakela isti korisnik. glupost NR

[smiley2][smiley2][smiley2]

Kome radi Mostich i ATM?


Kome radi Mostich i ATM?

Meni. Oba

Evo Mostich crko


Evo Mostich crko

meni ne radi niti jedna aplikacija danas

ne znam kaj ću

New Report

Close