BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam kako ostali, ali ta ovisnost o forumu i trgovanju je nevjerojatna.

Kako se liječiti? [smiley2]


Alkoholom?[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Vikendima planinarim,noću snubim mlade i poželjne dame i…ne pomaže,
neprestano jedva čekam “vidjeti šta ima”…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Ne znam kako ostali, ali ta ovisnost o forumu i trgovanju je nevjerojatna. Kako se liječiti? [smiley2]

I ja sam se počela pitati, šta mi je za činit, jer je ovisnost zaista svaki dan veča.[smiley3] Svaki dan jedva čekam, da dodjem sa posla i pogledam šta ima novo.
Zaista če bit potrebno jedno putovanje, tamo gdje nije blizu nikakav internet.[smiley2]

[emo_cool]

Premješteno iz teme: [color=blue]TOP 10 – vlasnička struktura[/color]

Ivane”R”,

kada me već spominješ u tebi jasnom kontekstu “štreberice”, reci mi što si ti konstruktivnoga pridonio u ovom threadu (ako ne računamo riganje otrova i sarkazma)?

Ako uspiješ se sjetiti, please podijeli s nama na forumu…da se i mi divimo.

Bockać,
N
(bez isplaženog jezika, što je postao atavar ovog threada)


Premješteno iz teme: [color=blue]TOP 10 – vlasnička struktura[/color]

Ivane”R”,

kada me već spominješ u tebi jasnom kontekstu “štreberice”, reci mi što si ti konstruktivnoga pridonio u ovom threadu (ako ne računamo riganje otrova i sarkazma)?

Ako uspiješ se sjetiti, please podijeli s nama na forumu…da se i mi divimo.

Bockać,
N
(bez isplaženog jezika, što je postao atavar ovog threada)


Ja sam pokušao dati neke konstruktivne ideje o unaprijeđenju SDA sajta ali nisam dobio nikakav odgovor od navodne ekipe iz SDA. Što se tiče same Excel-ice, tu je Tuna napravio sve što se dalo pa pomoć nije bila ni potrebna.
Također sam i upozorio da se nova rješenja za skidanje podataka ne stavljaju na forum jer sam pretpostavljao što će se desiti.
Ne znam kakva je tvoja uloga u svemu ovome, ali čini mi se da si najzaslužnija za to da nam tablica ne radi i otuda “otrov”. I dalje stojim kod onog što mi je moderator obrisao da se ostala djeca sigurno nisu htjela igrati s tobom kad si bila mala jer si im kvarila zabavu i od tud ono “štreberica”. Vjerujem da si sad puna sebe što si nam pokvarila “zabavu”. [smiley1]
Evo, ja se sad divim tebi. [smiley1]

pridružujem se vapajima za izlječenje ovisnosti od foruma. evo, svečano obećajem da mi je cilj prestati pisati po forumima jer to je kao droga. uvijek misliš da ćeš naići na novu informaciju. od ponedjeljka smanjujem pisanje a to će nadam se dovesti do potpunog prestanka pisanja jer ovo je zbilja kao droga. vjerojatno zato što u svojim prijateljskim krugovima nemamo puno ljudi za razgovor o ovim temama, ali svejedno, ovo je bolesno.


pridružujem se vapajima za izlječenje ovisnosti od foruma. evo, svečano obećajem da mi je cilj prestati pisati po forumima jer to je kao droga. uvijek misliš da ćeš naići na novu informaciju. od ponedjeljka smanjujem pisanje a to će nadam se dovesti do potpunog prestanka pisanja jer ovo je zbilja kao droga. vjerojatno zato što u svojim prijateljskim krugovima nemamo puno ljudi za razgovor o ovim temama, ali svejedno, ovo je bolesno.

Ma nije,ovo nam upotpunjuje živote,a boga mi ,i novčanike[smiley2]
Ni ja u svojom bližem krugu nemam s kim podrobnije pričati o ovim temama,uostalom
bolje je da što manje ljudi zna šta stvarno imamo[smiley2]
Ovaj forum je postao dobar izvor informacija i najviše me fustriraju dvije stvari:
Nemam kapicitet,a niti vremena,pratiti toliki broj informacija i nemam nikad dovoljno love za nove portfelje,
jebote,pa ja sam totalni ovisnik!!!!!!!!!!!

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Hrvatski Youtube!

http://www.net.hr/tehnoklik/page/2007/04/12/0022006.html

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


vjerojatno zato što u svojim prijateljskim krugovima nemamo puno ljudi za razgovor o ovim temama

jako dobro i jako točno

cayman006:

vjerojatno zato što u svojim prijateljskim krugovima nemamo puno ljudi za razgovor o ovim temama

jako dobro i jako točno

mislim da je ovakva situacija vecini ljudi na ovakovim forumima, brokeri excluded[smiley2]
Nista ne preostaje nam nista drugo nego rostilj za prvi maj organizirat i razglabat o fundamentima, trendovima i predvidjanjima oko tanjura graha za prvi maj

www.trzistakapitala.com

mauricije:

cayman006:

vjerojatno zato što u svojim prijateljskim krugovima nemamo puno ljudi za razgovor o ovim temama

jako dobro i jako točno

mislim da je ovakva situacija vecini ljudi na ovakovim forumima, brokeri excluded[smiley2]
Nista ne preostaje nam nista drugo nego rostilj za prvi maj organizirat i razglabat o fundamentima, trendovima i predvidjanjima oko tanjura graha za prvi maj


Kolega Spajić,kako je tekuća godina krenula,primjerenije bi bilo uz janjetinu!!
[smiley2]
Ako do tada ne izmisle blokadu uvrštenja cijelog mi portfelja pa na to udare korekcijetinu [smiley3]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Treba pisati o ovim stvarima, makar se i ja često ulovim kako pretjerujem s surfanjem po stock sajtovima i analizama… Ja sam već rekao da bi bilo dobro družiti se sa fond menadžerima, jer oni ipak imaju više (i prije) informacija nego većina nas. Zamislite kako je amerima, koji imaju preko 20000 tvrtki čije dionice mogu kupovati. Nama je bar sužen izbor, pa čovjeku ostaje više vremena za životne stvari (roštilj, pivo, vino, teretana, …)

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close