BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Daj makni ovu krntiju, stavi Hondu, hi,hi,hi [smiley1]

Postujem samo Honde na dva kotaca i stare generacije Type-R-a ovo novo je ruglo

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

KuciloOro:

Daj makni ovu krntiju, stavi Hondu, hi,hi,hi [smiley1]

Postujem samo Honde na dva kotaca i stare generacije Type-R-a ovo novo je ruglo

Koje Honde na dva kotača, misliš motokultivatore? [smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]

qfo:

Kada bi Vlada trebala objaviti uvjete za prodaju Ininih dionica umirovljenicima, i kako bi se to moglo odraziti na cijenu dionice?

Kakvim umirovljenicima, o čemu ti dečko pirčaš?


kako sam se samo nasmijao, ovo treba staviti na forum za najsmješniju izjavu, hahahahahaha

dan je pametniji od noći

Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]


Znaš ti kolega Bebek onu pjesmu “Hajmo curice , hajmo dječaci………………. u planine jer tamo nema zime…………. . Tako će zapjevati cijena INE.

…studenti, djaci, policajci… a baš su svi oni pokupovali pakete!

Kao i ja!
Pozdrav svim Inoljupcima

Pa šta je to loše..mislim Inini paketi su došli kao božji dar s neba….[smiley2][smiley2]

molio bi administratora da bude malo AŽURNIJI i ako je ovo folder bez cenzure tu bih trebali vidjeti sve ispise trenutno ili neka zaposli više ljudi.
tko je koliki general – 1 ili 5 zvjezdica i ne kaže puno, čak ni koliko je često na forumu. Zvjezdice bi mogle biti mjerilo za ocjenu drugih korisnika s foruma, danu osobu jednom mjesečno, bez ponavljanja i duplih nicova i …. pa navedeno ili rečeno od neke nekompetentne osobe imati će ili neće imati zvjezdicu, a neke konkretne izjave i izjave koje budu poslije potvrđene imaju više zvjezdica.
Primjer … navlakuša – bez zvjezdice
pravi stručnjak s foruma – 5 zvjezdica.

E, ljudi, sorry na OT-u.

Zanima me koliko treba ovima iz ZSE da ti posalju korisnicke podatke za MOSTich? Ima li tko kakva iskustva?
Naime, pretplatio sam se 4.4. i zvao ih od onda 3x i svaki put mi rekose da ce mi taj dan poslat pass i nista [smiley6]

Vec mi magarece usi rastu…. jel to kod njih uvijek tako ili me vozaju?

Pretpostavka je majka svih zaj***

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]

vorda:

copan, 11.04.2007. u 14:21
Vratimo se na bitne stvari pa nam reci da li ti to stvarno neznaš čitati FI ili samo navlačiš?
Ako neznaš čitati FI javi mi se, može i na PM.

Opet vorda i njegovo poznavanje fi… neznam što me nagoni da komentiram njegove bljuvotine, ali dobro… dakle evo još jednom… da ti “vorda” stvarno znaš čitati fi kao što tvrdiš onda bi barem znao razliku između prihoda i rashoda i nebi pisao bljuvotine na svakom koraku… samim tim te ni ja nebi morao ispravljat… dakle prodaja dugotrajne imovine u ovom slučaju je uzrokovala izvanredne rashode, odnosno tvrtka je imovinu prodala ispod knjigovodstvene vrijednosti… (s obzirom na kretanje cijena nekretnina ovo nije pohvalno, ali neznam točno o čemu se radi pa neću komentirati)… budući da je to uzrokovalo izvanredne rashode, to direktno znaći da je dobit manja, a ne veća kako ti to tvrdiš… dalje mi se neda…

P.S. nemoj se razbacivati ponudama za poduke iz čitanja fi (bar ne na ovom forumu) jer sam ti na više tema dokazao da nemaš pojma, a svoje “znanje” odi prodavat na forum o vodo i plino instalacijama i pusti da ovdje pišu ljudi koji stvarno nešto razumiju…


E, ljudi, sorry na OT-u.

Zanima me koliko treba ovima iz ZSE da ti posalju korisnicke podatke za MOSTich? Ima li tko kakva iskustva?
Naime, pretplatio sam se 4.4. i zvao ih od onda 3x i svaki put mi rekose da ce mi taj dan poslat pass i nista [smiley6]

Vec mi magarece usi rastu…. jel to kod njih uvijek tako ili me vozaju?

mani su poslali odmah sutra, zovi, mail-aj i budi uporan pa će stiči prije

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Danas gotovo sve dionice rastu, kad bi tako bilo svaki dan[smiley1]

Ko visoko leti nisko pada

Sada treba znati i ukeširati se prije kraja…
Ja mislim da će ovo potrajati do lipnja…
Možda bi tek THtmogao ovo zaustaviti?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Sumnjam!

New Report

Close