BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cjenjeni forumasi dali Vi znate da u svicarskoj u kantonu appenzell zene nisu imale pravo glasa sve do pocetka 1990 g. muskarci bi se skupili na trgu kao indijanci i glasali dogovorom. kad se to proculo cjeli svijet im se smijao i udruge za zastitu ljudskih prava i sloboda su odmah reagirale.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Cijenjeni forumasi, dok se vi ovdje prepucavate [smiley2] ja Vam svima zelim Sretan Uskrs. Uzivajte i odmorite se malo od burze. poz

Pridružujem se željama, sretan Uskrs!

Pozdrav!


cjenjeni forumasi dali Vi znate da u svicarskoj u kantonu appenzell zene nisu imale pravo glasa sve do pocetka 1990 g. muskarci bi se skupili na trgu kao indijanci i glasali dogovorom. kad se to proculo cjeli svijet im se smijao i udruge za zastitu ljudskih prava i sloboda su odmah reagirale.


A da li vi znate koja su prava žena u jednoj zemlji kandidatu za EU?[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Asko
A da li vi znate koja su prava žena u jednoj zemlji kandidatu za EU?

u toj zemlji je problem sto ne postoji pravna drzava oliti vladavina prava.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Seve što bi ti napravila da imaš toliki novac na računu par dana??? Ja znam što bi ja i omastio bi brk…[smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]


Cijenjeni forumasi, dok se vi ovdje prepucavate [smiley2] ja Vam svima zelim Sretan Uskrs. Uzivajte i odmorite se malo od burze. poz

Potpisujem i dodajem da bi se trebali ugledati na polovinu Cipra. E sada, na koju, to je već pitanje za razmišljanje.

I love the Smell of Profits in the Morning

Sretan Uskrs svim forumašicama i forumašima

KuciloOro

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Pridruzujem se cestitkama

Sretan Uskrs!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sretan Uskrs!

Tri lekcije za bankare – lekcija prva
Prva lekcija

Čovjek se počeo tuširati čim je njegova žena završila sa svojim tuširanjem kad neko zazvoni na vrata.
Nakon nekoliko trenutaka prepiranja oko toga tko će otvoriti, žena popusti, brzo se umota u ručnik i strči niz stepenice.
Na vratima ugleda Matu, prvog susjeda. Prije no što zausti, Mate joj reče:
“Dat’ ću ti 1000 kuna ako skineš taj ručnik.”
Nakon kratkog razmišljanja, žena skinu ručnik i stade pred Matu gola.
Mate joj odmah da 1000 kuna i ode. Zbunjena, ali i uzbuđena zbog sreće koja ju je snašla, žena se opet umota u ručnik i popne na kat.
Uđe u kupaonu, a muž je, i dalje stojeći ispod tuša, upita:
“Tko je to bio?”
“Mate, naš susjed”, odgovori ona.
“Sjajno”, reče muž, “je li rekao nešto o tome da mi duguje 1000 kuna?”

Što smo naučili: Ukoliko bitne informacije o kreditu i riziku blagovremeno podijelite sa svojim suradnicima – možete spriječiti moguće neugodnosti

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

sretan uskrs
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close