BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]T-HT Hrvatski telekom [/color]

[/quote] e sad ovisi koliki ce porez biti, ako ce biti 59% kao u danskoj onda se nama dionicarima crno pise a ako ce biti 5 % kao u grckoj onda i nije tako crno.
[/quote]
Ma to je isto sranje ko sa školarinama za fakultete! Država je u banani i ne stimulira ulaganja, a visokoobrazovanih imamo 7% i sad ćemo ih još otjerat s faksa jer nemaju za platit studij. Neko ovaj naš brod ne pokušava više nasukat nego lijepo potopit. Najbolje bi bilo da opet sve postane zajedničko i da se prestanemo razvijat i da opet budemo drugovi i da se lijepo družimo u sreći i veselju i da nam dugo živi naš drug Tito![smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Nažalost,slažem se sa tobom Rope….[smiley16]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Meni se čini da nije stvar u količini obrazovanih, već u njihovoj kvaliteti. Njih definitivno imamo premalo.
Dok se s jedne strane traže dobri ekonomisti na sve strane, ekonomista raznoraznih ima na burzi kolko hoćeš i nitko ne pita za njih. Pitam se zašto.
A za usporedbu o cijenama, privatni fax, godina košta cca 28.000 kuna kod nas.
Da ne kažem da u drugim zemljama imate cijene između 10.000 i 40.ooo $ po godini. [smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


A za usporedbu o cijenama, privatni fax, godina košta cca 28.000 kuna kod nas. Da ne kažem da u drugim zemljama imate cijene između 10.000 i 40.ooo $ po godini. [smiley2]

Super! A koliko će taj stranac kad završi taj fax zarađivat??? Kikiriki ko kod nas? Ne bih rekao! Moja poanta nije bila ta već plaćanje javnih, državnih fakulteta koji dobivaju lovu iz proračuna!!! To je državna lova i državni interes, a kad postoji gro ljudi koji su neki fax završili možeš odabrati najboljeg koji tebi paše. Kad nema sve sile ljudi nego dva-tri najbogatija koji su platili fax onda nećeš imat kog birat i banana će svaki dan bit sve veća i veća! Napredak je zacementriran! [smiley10][smiley9][smiley6][smiley4][smiley16]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Jel sutra radi burza, ako da, da li možda radi skraćeno?

Trend is your friend.

Ne radi…
Sretan Uskrs

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sutra ne radi !


Jel sutra radi burza, ako da, da li možda radi skraćeno?

ne

Da, Sretan Uskrs i ugodni blagdani svima!


Ne radi…
Sretan Uskrs

Otkad je to Veliki Petak neradni dan??

ZSE – neradni dan u petak 06. travnja 2007.

Poštovani korisnici,

obavještavamo Vas da će u petak, 06. travnja 2007. godine Zagrebačka burza biti zatvorena za trgovanje. S obzirom na spomenuto, putem usluge Prve generacije d.o.o. ‘Moj uspješni portfelj’ neće biti moguće zadavanje naloga za kupnju/prodaju vrijednosnica nakon zatvaranja trgovanja u četvrtak 05. travnja.

Zadavanje naloga će biti moguće prvi radni dan nakon Uskrsa, u utorak 10. travnja 2007, s početkom trgovanja u 10:00.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Koja svinjarija. Hoce li socijalizam i spajanje praznika ikad zavrsiti u ovoj zemlji? Ajd da smo napredni kao recimo Norveska onda bih i shvatio da si mozemo dozviliti ovakav luksuz nerada, ali kad kaskamo za svima onda mi je to totalno neshvatljivo.

New Report

Close