BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a

I love the Smell of Profits in the Morning

ima li kakvih naznaka kad će se početi koristit samo jedan sustav? Motisch ili atm…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ima li kakvih naznaka kad će se početi koristit samo jedan sustav? Motisch ili atm…

Na ljeto dolazi OMX

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


ima li kakvih naznaka kad će se početi koristit samo jedan sustav? Motisch ili atm…

ajd zeko nemoj zaj…..

pa gdje ti čovječe živiš ?!?!?

staniću, jel’ radi ?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ne radi,ali izgleda da je problem u nekakvom pop up blokeru,koji se ne znam ni kako ni zašto aktivirao jučer..????
Ništa,danas ćemo glumiti informatičara…..
S obzirom da pretpostavljam kakav će ti biti odgovor , i dalje stojim da PG zna štekati..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


S obzirom da pretpostavljam kakav će ti biti odgovor , i dalje stojim da PG zna štekati..

stanicu, crni stanicu [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

ha ha hah

ako nešto budeš trebao slobodno me trzni na PM

I love the Smell of Profits in the Morning

Poštovani korisnici,

obavještavamo vas da zbog velikog kvara na sustavu do daljnjeg nismo u mogućnosti zaprimati vaše naloge niti ih izlagati na burzu. O otklanjanju kvara biti ćete obavješteni.

Hvala na razumijevanju!

Complete Line d.o.o.
[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

evo na PG, ne radi mostich tj šteka od jutra, nekim dionicama se prikazuje na nekima ne, BLSC,PTKM,DDJH stoji sve na nuli, pa ti budi pametan i smiren. Malo radi malo ne radi….

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Zato Centarbanka i Credos šljakaju ko vurice.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Taman kada sam ih pohvalio [smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Koliko vidim,nas nekolicina pratimo dionice koje nisu u fokusu,ELKA,ISTT.Predugo čekamo da se vidi upit ili odgovor tako da bez kolege Caymana svaka rasprava završi prije nego šta počne.Molim moderatore da nam pomognu,hvala.


Zato Centarbanka i Credos šljakaju ko vurice.

Imam margin preko Cebe,bonbon ekipa,super broker…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close