BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tako je Zeko – daytraderska tuga je pregolema,hi,hi,hi[smiley1]

vama indijancima je sve lako, par dimnih signala i dionice kupljene [smiley1][smiley1][smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Daytraderska je tuga pregolema, puče Mostich a drugoga nemaaaaa [smiley2]


btw. jel sad ide sve preko jednog sustava ATM i Motisch ili se još uvijek koriste oba?

dva sustava


Daytraderska je tuga pregolema, puče Mostich a drugoga nemaaaaa [smiley2]

Pokušaj sa Ćuprija.pro software platformom.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Nisam mislio uopće da ne rade,ali im se to često događa,pa jučer sam u cijeli dan mogao dva puta stanje na ZSE i jednom ATM,pa to je meni malo glupo jer upravo to je ono što oni reklamiraju..BESPLATNI WEBMOSTICH…a ono što me više boli je kad krene puno gore ili dolje burza,ne mogu se zadati online nalozi,a telefonom ih ne primaju….Nadam se da će s OMX-om to biti bolje Nema veze,nije toliko bitno…… Pis brader

kako nisi mogao?, pa ja sam jučer cijeli dan gledao i most i atm i pratio kretanje cijena …

ne kužim, puno ljudi govore protiv PG, i moram priznati da sam se zamislio, ali meni za sada sve više manje funkcionira OK, (primjedba da im je stara TA),

I love the Smell of Profits in the Morning

KuciloOro:

Tako je Zeko – daytraderska tuga je pregolema,hi,hi,hi[smiley1]

vama indijancima je sve lako, par dimnih signala i dionice kupljene [smiley1][smiley1][smiley1]

Nema bržeg prijenosa informacija od dimnih signala, hi,hi, i vi ste mi neka civilizacija, ni podatke ne možete prenijeti sa Zagrebtowera, neš ti tehnologije.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Alien:

Daytraderska je tuga pregolema, puče Mostich a drugoga nemaaaaa [smiley2]

Pokušaj sa Ćuprija.pro software platformom.[smiley1]

Haha sudeći po kvaliteti Mosticha i trebao bi se zvati Ćuprija.

quote=fazan]
” kako nisi mogao?, pa ja sam jučer cijeli dan gledao i most i atm i pratio kretanje cijena … ne kužim, puno ljudi govore protiv PG, i moram priznati da sam se zamislio, ali meni za sada sve više manje funkcionira OK, (primjedba da im je stara TA),
[/quote]
Pa ne znam,uglabvnom otvorim ATM ili MOSTich i vidim dionice,kd kliknem ne otvara se ništa.


Previše ste patetični, ako ne valja kuća jednostavno je promijeniš, a vi previše pričate što mi nešto govori.

Je Mauricije,slžem se,promijeniš i to je to. Otišao sam iz Complete line jer provedu nalog kroz 10-15 minuta,pa sam prešao u PG,margin mi je kod CEBE,šta da pokušam još sa Abakusom i ako nisu dobri idem opet dalje….[smiley2]..sreća da imamo sto brokerskih kuća,pa se možemo šaltati kako hoćemo,..još promijenim dvije brokerske kuće i znati će me svi brokeri u Hrvatskoj.[smiley2]
Nema veze bit ću gdje jesam do OMX,valjda će se popraviti stanje…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


što se tiče brokera, oni uglavnom sve obavljaju manualno, pa kad im se jedan čovjek razboli nastane kaos [smiley1][smiley1][smiley1] ili opet kad se nekom ne da radit, onda vas otkanta jer ste sitni kupac. i šta im možeš, ništa, kom se možeš žalit, nikom, kod koga se prebacit? kod nikog jer su uglavnom svi isti, neki malo bolji neki malo lošiji, ali uglavnom loši. bio sam u par brokerskih kuća, i kod svih je situacija otprilike ista, kad ti je vuna za prodat, moraš čekat i uglavnom ne prodaš na vrijeme, kad ti je vuna za kupit, uglavnom ne kupiš jer ne uspiju zadat nalog odmah… kad ti treba neka informacija, moraš ih zvat jer putem maila uglavnom ne odgovaraju ili odgovore za sat vremena… [smiley6] teško je biti daytrader u ovoj državi [smiley2]

činjenica je da kad nastane panika, kao kod šangajske korekcije i kad svi daju naloge u istom trenutku da to nijedna brokerska kuća ne može pokrit. jednostavno fizički ne mogu stići staviti sve naloge odjednom. s druge strane i oni su ljudi pa prvo vjerovatno rješavaju svoje naloge, pa naloge najvećih igrača pa onda ostale.
zato dolazi svijetla budućnost kad će brokere u potpunosti zamijeniti računala [smiley11].

stanicu, crni stanicu,

to znači da si bio neaktivan duže od, čini mi se, 20 minuta, pa se most sam odjavio …

ponovno se ulogiraš i sve funkcionira …

I love the Smell of Profits in the Morning


stanicu, crni stanicu, to znači da si bio neaktivan duže od, čini mi se, 20 minuta, pa se most sam odjavio … ponovno se ulogiraš i sve funkcionira …

Odjavi se za 30 minuta,ali nije to,ma nema veze,rekli su da će nadograditi server…..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Evo prije se moglo stanje sa ATM-a vidjeti prije 10,mislim da se može i sada,ali ja ne mogu,vidim dionice,neće mi ništa otvara,evo stavi mik/p sa PG od recimo BRNK,meni ne otvara ništa

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close