BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljubo jurčić nikako da shvati da je socijalizam davno umro. Evo, ja njemu predlažem da proda svoja dva lokala, svoj stan, da se preseli u pješčanik obližnjeg vrtića, da proda auto i svu svoju lovu investira u mene. Zbilja, ovo nije normalno što radi taj ***obrisano***.


da li netko ima točniju informaciju da će KAMENSKO /kao i TEP/preseljavati proizvodnju izvan Zageba.a da će na sadašnjoj lokaciji uz Ilicu graditi stanove i poslovne prostore za tržište

Za TEP ne znam, za KMSK sam nedavno čuo upravo takvu priču od brokera, a da li je točna…

Ignore: KressoM, delux


ljubo jurčić nikako da shvati da je socijalizam davno umro. Evo, ja njemu predlažem da proda svoja dva lokala, svoj stan, da se preseli u pješčanik obližnjeg vrtića, da proda auto i svu svoju lovu investira u mene. Zbilja, ovo nije normalno što radi taj seljačić.

Nemojte tako. rekao da je zasorao neka 2 tipa sto su mu zezali sticenicu.
Ne bih ja protiv takve grdosije

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

mislio sam kako je Dropulickin prijedlog ukidanja gradjevinske dozvole vrhunac ludosti, ali…..
Ljubo najveci si !


ljubo jurčić nikako da shvati da je socijalizam davno umro. Evo, ja njemu predlažem da proda svoja dva lokala, svoj stan, da se preseli u pješčanik obližnjeg vrtića, da proda auto i svu svoju lovu investira u mene. Zbilja, ovo nije normalno što radi taj ***obrisano***.

Moj prijedlog je malo drugačiji od tvoga Caymane – kad Ljubo sve što ima proda, neka 20% pokloni u dobrotvorne svrhe, 20% zapije i zakarta ( može se i ***obrisano***), 20% ostavi sebi ( da ima za kavicu i novine i članarinu ) a 40% neka uloži u moj fond “Crazy Horse”, jer ću mu ja do kraja godine zaraditi onih 60%. Tako da se iduće godine može dalje kartati i ***obrisano*** na naš račun.[smiley2][smiley2][smiley2]

Pa jel može poštenije?
Znači u prilici je da u stvarnosti realizira slogan svoje stranke – Samo radom i poštenjem

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

sad uopce nije bitno odakle L. Raicu novac tj. nacin na koji je kupio Dukat. o tome neka se bave institucije zaduzene za to. ali da LJ. Jurcic covjek koji pretendira za mjesto premijera da takvu nebulaznu izjavu pa molim Vas lijepo takvo nesto se vise ni na Cubi nemoze cuti.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

prvi put jučer ušao u kladionicu i eto zaradio[smiley2]

Ako nam takav dođe za premiera ove države bježat ćemo svi preko bare izgleda.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Ma nećemo, ne boj se. nije problem u plaćanju poreza nego u tome što Ljubo ne kuži burzu ni malo i bilo bi žalosno kada bi on kreirao zakon o problematici koju uopće ne poznaje.
NR

sad su uzeli zrende luku rajića, a oni istovremeno prodaju inu. pa to su čisti idioti ( ljubina stranka je prodala upravljačka prava u ini za šaku dolara – ja bi njih sve u remetinec, a ne u banske dvore )

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

pa bio je ljubo na vlasti i imao je prilike napraviti reviziju privatizacije, ali to naravno nije učinio. a sada bi dijelio savjete ljudima što da rade sa svojim novcem…polako ali sigurno sdp gubi kompas jer više ne znaju kome bi se obratili da glasaju za njih. sirotinja je za hdz, intelektualce su ionako sjebali gdje god su stigli i sad se obraćaju kome? pa i najveći laik zna da su bogatiji i srednji sloj lijevo orjentirani , a da je sirotinja desničarska…zar to nisu učili u partijskim školama i fakultetima?


pa bio je ljubo na vlasti i imao je prilike napraviti reviziju
privatizacije, ali to naravno nije učinio. a sada bi dijelio savjete
ljudima što da rade sa svojim novcem…polako ali sigurno sdp gubi
kompas jer više ne znaju kome bi se obratili da glasaju za njih.
sirotinja je za hdz, intelektualce su ionako sjebali gdje god su stigli
i sad se obraćaju kome? pa i najveći laik zna da su bogatiji i srednji
sloj lijevo orjentirani , a da je sirotinja desničarska…zar to nisu
učili u partijskim školama i fakultetima?

izgleda mi…………meni, koji sam 20-tak godina “vani”.
uspio me natjerati na glasanje, prvi puta nakon 1990.
polako postaje sve veselije, ali fali jos posjet Huge Jurcica Rijeci.

poz…

imate li možda negdje zakopano u vašim file-ovima..prijevod najbitnijih fin. izraza na hr
npr.
ASSETS-AKTIVA
LIABILITIES-OBVEZE itd…[smiley2]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

New Report

Close