BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ak mi može netko razjasniti, kakve su to transakcije tipa; 1 (jedan) komad BZJK, 11 (jedanaest) komada PTKM, 10 (deset) komada VLHO, pa to transakcije po 500-2000 kn, tko to radi i zašto, jel to nek zafrkancija ili ima neki normalan razlog.

pa kolega nekome je i 2000kn puno…mozda tek počinje s trgovino i u svoj portfelj upisao prve dionice…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Živio Branko kockica!

Ako si ljubitelj Branka Kockice mogu ti nabaviti 6DVD-a The Best Of Kocka, Kocka, Kockica [smiley2]

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


pa kolega nekome je i 2000kn puno…mozda tek počinje s trgovino i u svoj portfelj upisao prve dionice…

Evo ja sam počeo s 5.000 kuna.


Jeste li primijetili otkad su neki napustili forum, da ih ne nabrajam, da je puno ljepša i ugodnija i prijateljskija atmosfera nego prije. Oni koji su otišli, otišli su na neke druge forume ili su prestali pisati.

Živjelo drugarstvo!

Živio Branko kockica!

Živio kapitalizam!

Dolje rušitelji mira na forumu!

Dolje niškorisni!


eni baš fale, nema indijanca, valjda zbog iv a i znanac se uvrijedio…šteta

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Ako si ljubitelj Branka Kockice mogu ti nabaviti 6DVD-a The Best Of Kocka, Kocka, Kockica [smiley2]

Nisam ljubitelj nikoga, osim sebe [smiley2].

To je poveznica za drugarstvo, ali je istina da nas je taj čovjek učio ljubavi, a ne mržnji kao mnogi poslije njega.


nema indijanca, valjda zbog iv a i znanac se uvrijedio…šteta

Kako nema indijanca, što ti pričaš?

Ovaj drugi se nije uvrijedio, nego je izašao iz pumpanja, čeka da se slegne (čitaj vrati na stare razine), pa opet u krug. Taj je namazan svim mastima i druka za druge i sebe, naravno.

Čudno da su baš tada nestali oni nalozi s kupnje na FNVC [smiley1]


Čudno da su baš tada nestali oni nalozi s kupnje na FNVC [smiley1]

zato što su ovčice izgubljene bez svog pastira
kad ih skupi preko foruma pustit će ih na pašu pa će cijena opet 1 skalinu gori

da li netko ima točniju informaciju da će KAMENSKO /kao i TEP/preseljavati proizvodnju izvan Zageba.a da će na sadašnjoj lokaciji uz Ilicu graditi stanove i poslovne prostore za tržište

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/768248/index.do

Ne bih volio biti u koži Dukatovih kooperanata

Bolje prekasno nego nikad.


Ak mi može netko razjasniti, kakve su to transakcije tipa; 1 (jedan) komad BZJK, 11 (jedanaest) komada PTKM, 10 (deset) komada VLHO, pa to transakcije po 500-2000 kn, tko to radi i zašto, jel to nek zafrkancija ili ima neki normalan razlog.

Ima i dosta djelomicno izvrsenih naloga.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

“Ljubo Jurčić, koji se prvi oglasio i zauzeo da sada već bivši kralj mlijeka reinvestira novac u zemlji, gdje ga je zaradio, otišao je korak dalje. Jučer je “rasporedio” Rajićevih 280 milijuna eura, čije bi trošenje bilo društveno prihvatljivo. Jurčić predlaže da 20 posto iznosa Rajić potroši u dobrotvorne svrhe, 20 posto investira gdje god hoće, od Hrvatske do Indonezije, 20 posto ostavi sebi, a 40 posto investira isključivo u Hrvatskoj.”

servus

New Report

Close