BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sinoć u emisiji “Novac” Nova TV bilo je govora da se u Hrvatskoj održava nekakav sastanak ministara o energetskoj učinkovitosti ili takvo nešto. Dolaze ministri iz cijele Europe. Što mislite da li to ima veze sa Diokijem, Janafom, Petrokemijom, plinom, privatizacijom …? [smiley2]
Ima li netko više informacija o sastanku ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Sinoć u emisiji “Novac” Nova TV bilo je govora da se u Hrvatskoj održava nekakav sastanak ministara o energetskoj učinkovitosti ili takvo nešto. Dolaze ministri iz cijele Europe. Što mislite da li to ima veze sa Diokijem, Janafom, Petrokemijom, plinom, privatizacijom …? [smiley2] Ima li netko više informacija o sastanku ?

jooooj “Poslovni klub” na HRT-u i “Novac” na Novoj,
pa to je katastrofa…. u Poslovnom klubu uvijek zasarjele info. ….al’ se zato
nađe uvijek neka “dobra vijest za ulagače”,
a onaj mali bahti na Novoj stvarno nije za gledati !!!!! užas !

TvrtkoPTT:

Sinoć u emisiji “Novac” Nova TV bilo je govora da se u Hrvatskoj održava nekakav sastanak ministara o energetskoj učinkovitosti ili takvo nešto. Dolaze ministri iz cijele Europe. Što mislite da li to ima veze sa Diokijem, Janafom, Petrokemijom, plinom, privatizacijom …? [smiley2] Ima li netko više informacija o sastanku ?

jooooj “Poslovni klub” na HRT-u i “Novac” na Novoj,
pa to je katastrofa…. u Poslovnom klubu uvijek zasarjele info. ….al’ se zato
nađe uvijek neka “dobra vijest za ulagače”,
a onaj mali bahti na Novoj stvarno nije za gledati !!!!! užas !


Ma sve to stoji, samo da će biti nekakav sastanak, vjerovatno hoće, a ministri ko ministri predstavljaju svoju državu, a usput nekog giganta iz svoje zemlje…. gazprom….[smiley1]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

U vezi brokerskih naknada pri kupnji i prodaji dionica, molio bih ako se netko u zadnje vrijeme bavio usporedbom; da li je 0.6% za internet trgovanje OK. Namjeravam konačno ovjerit onaj ugovor za internet trgovanje preko HITE, ali bih molio prije iskustva s njima da ne dajem lovu kod bilježnika uzalud. Dakle ima li negdje jeftinije od 0.6% (minimalna provizija mi nije previše bitna) i koliki promet bi za nižu proviziju morao napraviti, da li internet trgovanje kod HITE radi ok i zašto ovjeravanje ugovora kod bilježnika.
I još jedno pitanje, da li mogu imati dionice istog izdavatelja, registrirane na npr. 2 brokerske kuće, dakle mogu li npr. 10 dionica zabe imati na fimi, a 10 na hiti? Da li su mogući problemi oko toga.

Trend is your friend.

0,6% je koliko ja znam najmanja provizija,
al’ Hita ima 1% na naloge zadane telefonom !
Tel. ti je nekad puno bitniji od interneta !!!!
Istih 10 dionica možeš prodavati samo preko jedne brokerske kuće,
dakle ako ih imaš 20 onda je sve o.k. ……

radim preko hite i imam dobra iskustva!
brzi su s nalozima i toplo prporučam.

Lovac u mutnom

Za one koji prate više foruma, mojnovac kaže sljedeće:

OBAVIJEST
Zbog napada na glavni server, forumi su trenutno nedostupni.
Ispričavamo se zbog nastalih problema.

U zadnje vrijeme čest je slučaj napada na web portale burzi, foruma.


… i zašto ovjeravanje ugovora kod bilježnika.

to možeš izbjeći ako odeš direktno do njih i na licu mjesta potpišeš ugovor.
ako ga šalješ poštom, onda svoj potpis moraš ovjeriti kod bilježnika.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Za one koji prate više foruma, mojnovac kaže sljedeće:

OBAVIJEST
Zbog napada na glavni server, forumi su trenutno nedostupni.
Ispričavamo se zbog nastalih problema.

U zadnje vrijeme čest je slučaj napada na web portale burzi, foruma.

hm očito su nekom digli tlak 😉
what goes around comes around

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Ima li tko problema sa mostichem? ili je to samo meni?

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Premješteno iz teme: [color=blue]JNAF (Jadranski naftovod)[/color]

Zašto stalno ovo pozdrav na kraju tvog posta? Kome to ide?

Premješteno iz teme: [color=blue]JNAF (Jadranski naftovod)[/color]


Zašto stalno ovo pozdrav na kraju tvog posta? Kome to ide?

Na intenacionalnim forumima gdje se članovi dopisuju na engleskom jeziku, a na kojima sam često sudjelovao i nemaju veze s investiranjem, običaj je da se post završava s REGARDS (pozdrav). Ostala mi nekako navika, a pozdrav je upućen svima koji prate forum.

Pozdrav

New Report

Close