BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Seva i ja ti dajem podršku!


… zato Seve imas moju punu podrsku, i ako ti moderatori ne skinu zabranu pisanja, ili ne objasne zasto su to ucinili i sam prestajem pisati….

Potpisujem…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Forza Seve.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Za razliku od svih ostalih ja ću ponoviti svoj stav: ” onaj tko nije u stanju normalno i kulturno komunicirati ne zaslužuje ni biti na forumu a kamoli pisati “. Iako sam zbog ovakvog svog stava napadan ( čak i od prijatelja ) i dalje stojim kod svog mišljenja. Kolegica je već trebala odavno biti pod moderiranjem. Ne vidim zašto bi netko ( samo zato što je žena bio povlašten ). Na forumu trebaju svi biti jednaki u pravima i obvezama. Sjećam se kakve je meni uvrede pisala i sve to nekažnjeno. A vrč ide na vodu dok se ne razbije.

PS: moje mišljenje se odnosi na pisanje kolegice, ne na nju kao osobu.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Forza Seve.

I moja podrška.Seve izdrži,izdrži!!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


A svima ostalima želim samo reći jednu stvar… fino ja vama štitim leđa, pokupim moderiranje, a vi šutite…
Toliko o solidarnosti… ekipa. No dobro…

…nazalost Seve (ili na srecu) nemam toliko vremena da budem u tijeku sa svime sto se dogadja na forumu…nisam upucen u pikanterije koje si navela…jos uvijek se smatram neiskusnim u “igricama” na forumima, no ucim – brzo [smiley11]…na srecu vec jako rijetko na svojim greskama…istina, ipak sam musko pa mi nedostaje famozna “zenska intuicija” [smiley1]…a da potpisujem sve sto si rekla o moralnim nacelima – potpisujem! Smatram da ukoliko imas argumente i dokaze za ono sto pricas – mora ti biti omoguceno da ih izneses, i da je svako moderiranje poradi navodnih “nepostovanja pravila foruma” licemjerno koliko i ponasanje osoba na forumu koji svoju stecenu reputaciju koriste za “sisanje” novih i neiskusnih korisnika foruma, kakav sam i ja prakticki “jucer” bio…a vi gospodo draga, koji ce te se prepoznati u ovome – “sisajte” velike igrace – jer tako se dokazuje znanje i moc, a nama malima ukoliko ne zelite (ili ne mozete) pomoci, nemojte ni odmagati…
…viva Che Seve Guevara…[smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Premješteno iz teme: [color=blue]VIS (VIS d.d.) [/color]

Mala kritika Znancu,
kada njegovi favoriti rastu čovjek se raspiše na forumu, a kada padaju nema ga. Treba i tada dati svoje mišljenje tj. komentare.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks d.d.)[/color]

evo da samo napišem da sam dosta (možda i previše) pisao na temi VARTEKS-a i općenito pa mislim da bi bilo zanimljivije odsada pratit ovu temu i općenito forum iz ilegale[smiley2]-sretno svima i pozdrav od gazde
PS čujemo se na razini 650kn VART[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks d.d.)[/color]

Evo za našeg gazdu jedna lijepa pjesmica vezana za Varteks i sva ova iščekivanja:

Vaš link

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks d.d.)[/color]

u principu svaka dionica raste. samo je važno naglasiti da neka više a neka manje!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks d.d.)[/color]


u principu svaka dionica raste. samo je važno naglasiti da neka više a neka manje!

Bravo. Ja mislio da da sve rastu jednako.
Svaka cast![smiley16]

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks d.d.)[/color]


u principu svaka dionica raste. samo je važno naglasiti da neka više a neka manje!

Auu deep! Ovo moram zapisati!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close