BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da…a sad ti meni reci…ako imas ATM i mozes gledati maximalno 10 dionica…kak ces to? Moraju povecati broj dionica koje se mogu gledati na barem 30 odjednom!!!

Nemam pojma, meni nevjerojatno i ovo zvuči da nam praktički poklanjaju jedan od sustava. Mislim da to neće baš tako ići jer onda bi se svi pretplatili na ATM koji je jeftiniji od Mosticha (unatoč tvojoj primjedbi o broju dionica.)


Nemam pojma, meni nevjerojatno i ovo zvuči da nam praktički poklanjaju jedan od sustava. Mislim da to neće baš tako ići jer onda bi se svi pretplatili na ATM koji je jeftiniji od Mosticha (unatoč tvojoj primjedbi o broju dionica.)

Pa neka u tom slučaju sve prebace na mostich, malo skuplje, ali imamo sve

Ja i dalje mislim da moraju dati najmanje 30 dionica…
Uostalom, sto ce mi sve na jednom i drugom…kad imam boje pretplaceno…i preplaceno…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Hi,hi, naročito ovo zadnje ….. preplaćeno!![smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Sretan Dan žena svim kolegicama, a Vi koji bi poklanjali možete pokloniti i koju dionicu,što ste se stisli..ja ću Sevi pokloniti Zvijezdu,moju najbolju dionicu,neko je skida s neba, a ja je imam u portfelju.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Svim clanicama foruma sretan dan zena.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Hvala vam svima dečki, za vaše čestitke i darove[smiley11]! A ja vam želim, da bi vaše bolje polovice to znale cjeniti[smiley2]

[emo_cool]

Pridružujem se zahvalama

Igra se magarad; bit će kiše!

Lijepšem spolu želim sretan dan žena [smiley2]

Svim forumašima sretan današnji i svaki drugi dan, puno uspjeha u savladavanju svakodnevnih prepreka, dobar osjećaj za “shopping” i što veće prinose.

sretan koji je mogao spoznati uzroke pojava[color=blue][/color]

Hvala muškim članovima foruma na čestitkama![smiley2]

Ovo sa dvoranom koju će navodno graditi Ingra ( nemam ništa protiv nje ) je obična pljačka građana grada Zagreba, tj , svih nas. Koliko sam shvatio grad Zagreb će plaćati najam 28 godina po 7,2 mil eura. Pa to je preko 200 mil eura. Milijardu i pol kuna. A zašto grad ne bi digao kredit ( to će isto napraviti Ingra i Trigranit ), i tako prošao tri puta jeftinije. Na kraju svu tu bahatost plaćamo mi građani grada Zagreba.[smiley7]

http://www.poslovni.hr/36242.aspx

Bolje prekasno nego nikad.

New Report

Close