BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Seve tebi i svim drugim ženama pa i Ivani želim sretan Dan žena . Očekivao sam da će to Dejavue učiniti i počastiti Vas bonbonima.

kolegicama sretan njihov dan. i svaki drugi.
kolegama: ne dajte da vam se cvijeće danas zgužva.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

karanfili su spremni bili sali smo čekali pravo vrijeme za ulet, sretan 8 mart kolegicama[smiley2]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Seve,
uvijek ste vladale, trenutno vladate i vladat ćete svijetom.
Sretan vam svima vaš dan kada nas podsjećate “da nas imate u šaci”.
P.S. Osim toga, kako i kome čestitati kad je na forumu toliko “transvestita”. Više ne znaš tko ima visuljak, tko cice br. 4, a tko oboje!

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Sretan DAN ŽENA…..

[smiley2]


P.S. Osim toga, kako i kome čestitati kad je na forumu toliko “transvestita”. Više ne znaš tko ima visuljak, tko cice br. 4, a tko oboje!

E ova ti je dobra , baš sam se od srca nasmijao [smiley1][smiley1]

Evo i od mene sretan dan žena Sevki i ostalim ženama, pa makar i onima s visuljkom [smiley2][smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Sretan dan žena svim članicama foruma, posebno Ivani7, Nevi.,Sevi,Mateji,Bird-ici Slatkoj, itd….[smiley2]


Rekao Motušić da će se na oba softvera do uvođenja novoga vidjeti sve dionice i njihovo trgovanje.

Oho, svaka čast ako je to istina, neće trebati posebno plaćati i ATM i Mostich.

Sory, još jedno pitanje ,H nalg postoji samo na Varaždinskoj b.što će se dogoditi kad se burze ujedine.Hvala

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Seve tebi i svim drugim ženama pa i Ivani želim sretan Dan žena . Očekivao sam da će to Dejavue učiniti i počastiti Vas bonbonima.

Nezahvalnice jedne ! Nijedna mi ni hvala rekla nije.

Nista dali nista kolega[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nista dali nista kolega[smiley11]

Pa čestitao sam .

New Report

Close