BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Pravi fanovi to vrlo dobro znaju.[smiley2][smiley1] ” A da podijelite info potencijalnim novim fanovima? [smiley2]

striganje ovaca u Melbourne-u, ajmo malo predvidjanja fanova

1. massa
2. kimmi
3, fisichella

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pozdrav i tebi plavi.Cjenim i tvoje pisanje na forumu kao i ostalih forumaša i može se puno toga naučiti ( dobrog i lošeg) naravno.
Posebno sam pozdravio Indijanca iz razloga što smo mi Tatanke sa njima dijelili burnu prošlost.
Ne ponovilo se!!! [smiley11]


striganje ovaca u Melbourne-u, ajmo malo predvidjanja fanova

aaa, to je ono dosadno kad se vozikaju u krug onim zacudnim vozilima. Ta sportska djelatnost je izgubila smisao poslije Senne. Puse ga samo nikotinski fanovi. [smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

još 6 radnih dana i prestaje s radom varaždinska burza


još 6 radnih dana i prestaje s radom varaždinska burza

…sto ce biti s nama korisnicima ATMa? [smiley1]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Pozdrav i tebi plavi.Cjenim i tvoje pisanje na forumu kao i ostalih forumaša i može se puno toga naučiti ( dobrog i lošeg) naravno.
Posebno sam pozdravio Indijanca iz razloga što smo mi Tatanke sa njima dijelili burnu prošlost.
Ne ponovilo se!!! [smiley11]

Pozdrav tebi Tatanka ( tek sam sad uočio tvoje pozdrave )[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

gazda:

još 6 radnih dana i prestaje s radom varaždinska burza

…sto ce biti s nama korisnicima ATMa? [smiley1]

“tehničko trgovanje se gasi 16.ožujka ,a sve dionice prelaze na trgovinski sustav zagrebačke burze”
izvor:manager.hr str.18


sto ce biti s nama korisnicima ATMa? [smiley1]

I dalje kosristiš ATM dok ne proradi nešto drugo, a ne prije ljeta.

feki:

gazda:

još 6 radnih dana i prestaje s radom varaždinska burza

…sto ce biti s nama korisnicima ATMa? [smiley1]

“tehničko trgovanje se gasi 16.ožujka ,a sve dionice prelaze na trgovinski sustav zagrebačke burze”
izvor:manager.hr str.18


Rekao Motušić da će se na oba softvera do uvođenja novoga vidjeti sve dionice i njihovo trgovanje.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Rekao Motušić da će se na oba softvera do uvođenja novoga vidjeti sve dionice i njihovo trgovanje.

to su se trebali sjetit još prije 5 godina,al nema veze[smiley1]

Posjetite i komentirajte:

http://www.matrix90.bloger.hr/

(AKO IMATE KAKAV ZANIMLJIV PRIJEDLOG, OSTAVITE GA …)


Rekao Motušić da će se na oba softvera do uvođenja novoga vidjeti sve dionice i njihovo trgovanje.

A kako stoji stvar s H nalogima?

New Report

Close